Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 78 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 10:29 

,,, je to tak, to niekto radsej aby nemusel nieco navyse spravit, tak proste odmietne,,, a na tu pergolu aj planujes nejake tienenie dat spravit alebo len taku "holu" ju nechas?,,

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 12:24 

Ak hladas nieco, tak by som poradil screenove rolety.
My sice pergolu nemame, mame len markizu, taku striesku na terase, to zatial staci. Kupovali sme taku lepsiu, tak snad aj vydrzi co najdlhsie.
Ale znami maju tieto screenove rolety a je to paradne. Ked sme grilovali a uz potom navecer to zatiahli, nech mame aj take sukromie od susedov, tak sa mi to fakt pacilo.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 11:42 

... neviem ci si to s niecim nemylim, ale daju sa tie screenove rolety pouzit aj nejak inak?... ze sa daju normalne na okna ako tienenie?... mne sa to celkom paci, len neviem, ze ci to tieni az tak ako kedy sa to porovna s tymi ostatnymi moznostami, co sa daju dat ako vonkajsie, rolety a alebo zaluzie...

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 11:18 

Odkiaľ si kupoval tú markízu? Znie to tak, že s ňou nemáš nejak problémy. Našich ukecávam na pergolu, ale stále namietajú, že to by sa u nich nevyužilo a tak ďalej, tak im skúsim aspoň túto markízu tiež navrhnúť.

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 10:07 

vies co, odporucam ti pozerat tu markizu u nejakeho overeneho predajcu pripadne aj priamo od vyrobcu keby si kupoval. proste nie z nejakeho marketu, kde ani nevies nic o tom, kto to vlastne vyraba poriadne. lebo je v tom rozdiel, ked kupis nejaku taku pat korunovu a taku lepsiu. vydrzi to omnoho dlhsie, vlastna skusenost.

Poslať Napísal: 18 Nov 2022, 12:15 

Ale ak by ste si to nejak rozmysleli, alebo by si ich ukecal, tak Isotra má akciu na pergoly a trvá až do februára či dokedy. Takže to máš aj dosť času na presviedčanie, ak ty si viacej naklonený takejto možnosti. Mne by sa to takto viacej páčilo, ale tak sto ľudí, sto chutí.

Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 10:08 

Ninka ak to chces davat normalne na okna, tak by som asi skor zvolil take tie klasicke rolety alebo zaluzie. konkretne rozhodnutie je na tebe, ale teda osobne by som isiel do tejto moznosti a screenove prenechal na tu pergolu.

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 10:46 

Tiež som za túto možnosť. Screenové mám na bioklimatickej pergole. Tam sa hodia parádne. Vybrali sme nie také tie šedé, čo asi najčastejšie vídať na nejakých reklamných fotkách alebo baneroch, ale také, krémové alebo aká je to farba, aby sa to hodilo k fasáde a aby to tak na prvý dojem vyzeralo, že sa do dopĺňa.

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 13:05 

Akú priepustnosť alebo priehľadnosť, neviem, ktorý názov je ten správny, ale verím, že sa pochopíme, čo mám na mysli, si si vybral na tie screenové rolety?

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 08:38 

to este aj taketo nieco sa vybera pri tych roletach? to som nevedel, ja ze je to vsetko rovnake a vyberas si akurat tak rozmery a farbu. ale ako vidim, moc vedomosti o tomto nemam. ked sme poriesili uz my to nase tienenie, tak uz som sa tomu nejak moc nevenoval veru.

Stránka 78 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre