Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 77 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 08:56 

Toto by aj mňa zaujímalo, lebo čo som si sám zisťoval, tak cena by bola v pohode pre mňa. Len či sa toho môžem držať, či ma nezaskočí, ak prídu na zameranie a povedia mi potom niečo iné. Teda predpokladám, že sa chodí aj na to zameranie, však nejde zase o nejakú maličkosť.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 10:47 

nemal by to byt rozdiel, ked tak tak mozno par eur. ono to zalezi hlavne od teba, ze ako si to vsetko sam vymerias, ked si to budes sam vypisovat. to je smerodajne, ak si das zalezat, tak potom oni nemaju co ine vymerat, vies ako. a myslim, ze v takychto pripadoch sa na zameranie chodi. zase si zober, ze nie kazdy musi vyuzit tu moznost konfiguratora, takze ako inak sa potom dostat k cenovej ponuke.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 10:24 

aliver: mozem ti povedat z vlastnej skusenosti, ze medzi tym, ako sme si to zamerali my a ako potom pracovnici, co prisli z firmy, tak v tom rozdiel nebol. ono premerali si to tak presnejsie, lebo tak oni uz vedia, ze co a ako, ale cenu to nejak neovplyvnilo. niekde namerali o malicko menej, niekde o malicko viacej, takze to ostalo v podstate na tom istom, ked sa to tak vezme.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 11:56 

ako ste davali tu pergolu? nejak ukotvena k tomu alebo len taka samostnojaca? na to ma asi dost vplyv aj to, ze aka je velka, co nie? ze ako sa da vlastne spravit. lebo viem, ze ak je nejaka vacsia, tak sa potom pridavaju tie stlpy dalsie kvoli nosnosti a tak.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 10:29 

Viktor myslím, že toto je akože jedno, že to sa nerozlišuje, či je taká alebo onaká, ako je ukotvená a toto. To proste, keď sa presiahne určitá dĺžka, tak v tom prípade sa potom pridáva stĺpik. Podľa mňa je lepšie, keď je ukotvená o ten dom, ale tak vedia to spraviť asi dosť dobre aj keď je samostojaca, však také sa bežne robievajú.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 09:47 

Je to nejak rozmerovo aj limitované, či sa to proste takto rieši potom pridaním len tej ďalšej podpory?

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 09:53 

v podstate áno, len neviem, že či záleží od konkrétnej pergoly alebo je to nejak všeobecne dané. to máš najlepšie sa pýtať asi rovno predajcu na takéto niečo. ak s tým niekto nemá skúsenosť, že s tým nepracuje alebo to nemá sakra dobre naštudované, tak to veru neviem, či bude niekto poznať odpoveď, že od akej dĺžky.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 12:17 

Čo som sa dočítal, tak ono je to tak, že nad 5400mm sa dávajú ako keby dve sekcie tých strešných lamiel, čiže tam pribudne aj ten ten ďalší stĺpik tým pádom. Takto som to pozeral priamo na Isotre, keď si dáte ten konfigurátor na pergolu, tak tam to nájdete.

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 10:09 

tak to je takmer pat a pol metra, tak to mi pride celkom logicke, ze pri takejto dlzke mi to pride normalne, ze uz sa to tam ziada. predpokladam, ze niekto by to nechal len tak, ale tak ide aj o bezpecnost, o stabilitu a tak, takze by som nic nezanedbal.

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 12:43 

Vies co, my sme sa radsej vosli do tejto dlzky, aby sa tam nemuselo nic navyse pridavat.
Lebo to nam potom na just vychadzalo tak, ze by to bolo tak trochu neprakticke, ze by to bolo priamo v ceste pred tebou, ked vyjdes z dveri von na terasu.
Ale kazdopadne kvitujem taketo riesenie, ze sa to proste da.
Lebo niektore firmy by ta proste odpalkovali, ze nie, neda sa, bohuzial.
A tu prave naopak, tu to ide.

Stránka 77 z 80 [ Príspevkov: 797 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre