Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 72 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 06:32 

Selly ak ste rozhodnutí, že chcete pergolu a nie len nejakú markízu, striešku, slnečník a podobne, tak v tom prípade by som poradil bioklimatickú pergolu, keď už, tak nejakú poriadnu. Myslím, že tá by sa vám mohla pozdávať. Je to šikovné, že vďaka pohyblivým lamelám na streche pergoly si vieš regulovať nielen tienenie ale aj vetranie na tej pergole.

Poslať Napísal: 15 Sep 2022, 20:26 

tiez sa priklanam k tejto moznosti. ono je to hlavne aj praktickejsie ako ten slnecnik alebo markiza. netreba to schovavat, nepotrha sa to, nevybledne. tak celkovo lepsie ukaze ta pergola a to nehovorim, ze aj z hladiska funkcnosti je to lepsie riesenie.

Poslať Napísal: 16 Sep 2022, 14:03 

Ahoj Ďurino,
radšej by som sa priklonila k tej pergole ako k niektorej inej možnosti. To mi prídu všetko ako keby len také dočasné riešenie. Chcem niečo odolné a trvácne a preto skôr tú pergolu. Toto by mali byť hliníkové, nie? Tie bioklimatické. Čo som tak pochytila za ten čas, čo staviame a stále niečo robíme, tak to je taký materiál, ktorý sa oplatí.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 06:01 

mali by byt, myslim, ze aj ich takto vsetci robia. to uz len si vybrat vhodnu spolocnost, ktoru oslovit s objednavkou. napriklad tych cenovych ponuk by som si nechal kludne spravit viacej. uz len pre ten taky svoj pocit, ze som spravil maximum, aby som sa dobre rozhodol pri vybere toho, kto mi bude tu pergolu celu realizovat.

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 10:37 

Súhlas, viacej cenových ponúk je zakaždým lepšie si dať spraviť, než len jednu. Ale tak zas nie je to všetko len o tej cene by som povedal. Rozdiel môže byť aj v použitom materiály resp. v jeho hrúbke. Možno aj to príslušenstvo, kto aké ponúka k pergolám. Teraz by mala byť ešte stále aktuálna akcia Isotry na screenové rolety k pergolám. Toto si myslím, že tiež stojí za zváženie pri tom rozhodovaní.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 10:23 

Trundzi na čo konkrétne sa vzťahuje tá akcia? Alebo sú nejaké podmienky, čo treba splniť?

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 13:35 

Ak ma pamäť neklame, tak nie sú určené žiadne špeciálne podmienky, ktoré treba splniť pre získanie zľavy. Ono je to vlastne tak, že na tú pergolu sa dajú dať screenové rolety ako tienenie. Ak si objednáš jednu, tak druhú máš zdarma, to je celé. Ak uvažuješ nad tými roletami, tak je to dosť výhodná ponuka.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 07:31 

Jedinou podmienkou je asi tá jedna roleta, aby sa dala uplatniť akcia na druhu roletu. Akurát teda treba postíhať oficiálnu objednávku do konca mesiaca. Aby mali aj oni istotu, že si tú pergolu nakoniec dáš spraviť.

Poslať Napísal: 22 Sep 2022, 10:26 

@Brayer: do konca mesiaca malo casu, tak len rychla otazka na tu pergolu. to ma tu akciu tato spominana firma, co sa spomina v nazve diskusie? alebo idem si to rovno pozriet, lebo som na to natrafil fakt asi v hodine dvanastej ako sa hovori. viem, ze predajcu tu maju u nas, kamos od nich kupoval rolety, len nechcem tam chodit len tak na blind.

Poslať Napísal: 23 Sep 2022, 06:22 

ked vravis, ze malo casu, tak potom k rychlej otazke aj rychla odpoved. ano isotra ma akciu na pergoly alebo teda skor na tie screenove rolety, ktore by si objednaval spolocne s pergolou. takze ak chces vyuzit akciu, tak nevahaj. akoze znie to asi divoko, ale fakt nemas na co cakat, chod na ich stranku, tam najdes konfigurator na zistenie ceny pergoly. vsetko to vypln, niekde v zavere by si mal dostat kod, ktory zadas, aby si si uplatnil tu akciu. treba to vsetko odoslat, oni ta spatne skontaktuju a musis zavazne potvrdit objednavku do konca mesiaca, aby teda si mohol vyuzit tu akciu.

Stránka 72 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre