Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 71 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 10:47 

Myslíte, že keď mám vnútorné rolety, tak by bolo zbytočné dávať aj vonkajšie rolety? Využili by sme to dostatočne? Nebolo by toho priveľa?

Poslať Napísal: 07 Sep 2022, 09:39 

to už ty musíš vedieť, väčšinou sa ale tak robí, že keď sa dá vonkajšie tienenie, tak potom už z vnútornej strany sa na okná nedáva. keď tak nejaká záclona alebo závesy alebo tak. ale tak sú aj rôzne také, ja to volám, že dekoračné tienenia, čo sú v podstate ako keby aj taký doplnok k celkovému zariadeniu domácnosti, že aj fungujú aj dobre ukážu.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 10:17 

ale preco nie? my sme si dali vonkajsie rolety a kedze tie sa nedaju mat spustene a odostrete zaroven ako je to pri roletach, tak sme si dali aj zvnutra na okna tienenie. vsak ked su tie rolety cez den hore vytiahnute, tak nemusime byt ako vo vyklade, ze je nam vidno dnu do domu.

Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 12:06 

Toto som presne nechcela, aby ste mi napísali aj taký aj taký názor :lol: To mi moc nepomohlo, ale ďakujem. Tak ale viem teda, že máte aj také aj také skúsenosti. Takže budem hľadať, že čo by sa mi zapáčilo teda.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 11:33 

osticak keby si nebral do uvahy akciu na tie screenove rolety, ze by sme sa bavili cisto len o tej pergole, tak to aj tak u nich vychadzalo najlepsie, co sa tyka ceny? neviem, ze ci je v tej cene zaratana hned aj montaz, dovoz...

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 12:31 

podla mna je divne si len tak dat spravit pergolu a nijak nevyriesit tie bocne steny. vsak aj odtial ti slnko svieti, nie len zhora. a roleby mi pridu ako dobra volba. to ked sa rozhodnes, ze ich tam nechces, ze to chces mat priechodne, tak ich proste vytiahnes hore. lepsie ako keby tam nic nebolo a lepsie ako tam davat nieco napevno.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 08:28 

Vrtka tak najlepsie mas, ked si sama pozries ponuku nejakej firmy. Vies, ze potom by si sa ked tak opytala na nejake konkretne, kto ma aku skusenost. Lebo takto vseobecne, to ti popisu ludia tolko moznosti, ze to mas za jedno, ci budes tu citat a potom googlit alebo si rovno pozries stranku nejaku. Ak nemas nejak predstavu, ze kde pozerat, tak odporucam Isotra. Su to cesi, je to hned tuto kusok za rohom, predajcov maju u nas habadej, takze mas aj kam sa ist popytat, poinformovat, ked ta nieco zaujme.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:04 

Joj kamoši, taká som rada, že sme stihli využiť tú akciu ohľadne pergoly. I keď potom som pozerala, že sa ešte predlžuje. Ale tak ja som rada, lebo sme to už dlho odkladali a keby sme vedeli, že máme čas s rozhodovaním, tak by sme to odkladali ešte ďalej, ako nás poznám. Tak teraz už len čakáme, kým ju dokončia a prídu nám namontovať.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 11:49 

Aké vám povedali dodanie? Už čakáte dlho? Využili ste teda aj tú akciu na rolety predpokladám. Tých ste si koľko dávali?

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 08:37 

Ahoj Gazdíík,
ty máš s nimi skúsenosť ohľadne tienenia alebo tej pergoly? Asi sme dlho nič nerobili na dome, tak sa nám nejak žiada zase :lol: Terasu sme spravili ešte vlani, ale nejaké to prestrešenie sme ešte stále nedoriešili. Viem, že teraz to už asi také potrebné nebude, keď už ide jeseň pomaly, ale tak zase na ďalší rok budeme od začiatku pripravení.

Stránka 71 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre