Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 44 [ Príspevkov: 434 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 19 Apr 2018, 07:52 

spaciir a robili vám ich na mieru? či robia iba nejaké štandardné rozmery?

Poslať Napísal: 19 Apr 2018, 08:49 

simon09 to je super, ze ste takto dobre obisli..jednoznacne v tej predajni vedia, ktory vyrobca je dobry a ktory menej...dobre vam ponukli a poradili ;) :)
kimona tak vacsinou okna mas standartne velkosti a tie vyrabaju...s tymto si myslim, ze nebudes mat vobec problem...

Poslať Napísal: 20 Apr 2018, 07:57 

spaciir a v pohode vám držia napríklad aj pri búrkach keď riadne fúka vietor a tak? Nemali ste ich ešte roztrhnuté? A čítala som, že je tam možnosť spraženia až troch vrstiev až 3 kusov roliet, vy máte koľko?

Poslať Napísal: 20 Apr 2018, 08:54 

kimona tak tieto clonove rolety su uz skoro vsetky od nich odolne voci vetru, takze sa nam doposial nic take nestalo...to uz je ina kvalita nie ako volakedy, ze sa ti to potrhalo a to len trochu fukal vietor :lol: :lol: ...my mame presne tieto: http://www.isotra.sk/screen-hr7 a je tam pisana ta moznost sprazenia az 3 kusov roliet ale kolko mame my, to ti uz nepoviem :? :( ...vobec si uz nepamatam a neviem, ci to takto viem nejako pozriet..az taky odbornik zase nie som :(

Poslať Napísal: 23 Apr 2018, 09:28 

@spaciir to akože nevieš koľko vrstvové ich máte? veď to sa muselo odraziť aj na cene :|

Poslať Napísal: 24 Apr 2018, 09:44 

fuzatyhans vies ako to je mozne?...tak, ze toto prevazne riesila moja zena, kedze vtedy som bol akurat odcestovany v zahranici...no pytal som sa jej na to a mame az tie 3 vrstvy...ze pokial to ma taku moznost, tak to odporucaju...a tym padom to aj ona zvolila..

Poslať Napísal: 27 Apr 2018, 12:05 

ahojte ;) cez vikend som bola u jednej mojej znamej, ktora ide momentalne stavat dom. kedze aj my o nejaky polrok zaciname stavat, tak sme sa boli u nej radit. ona uz totiz ide stavat treti rodinny dom a tak ma viacej skusenosti ako my, co ideme prvy stavat a dufam, ze aj posledny! na viacej domov nervy jednoznacne nebudem mat! no ale prejdem k podstatnejsej veci. rozoberali sme vonkajsie a vnutorne rolety/zaluzie. my sme chceli davat tie vonkajsie, ktore sa montuju do prekladu lenze ona nam zacala hovorit o nejakych screenline zaluziach, ktore sa montuju medzi skla. poculi ste uz o takych? mate niekto s nimi skusenosti? a viete mi povedat, ci tato firma take vyraba?

Poslať Napísal: 30 Apr 2018, 07:27 

Margita píše:
ahojte ;) cez vikend som bola u jednej mojej znamej, ktora ide momentalne stavat dom. kedze aj my o nejaky polrok zaciname stavat, tak sme sa boli u nej radit. ona uz totiz ide stavat treti rodinny dom a tak ma viacej skusenosti ako my, co ideme prvy stavat a dufam, ze aj posledny! na viacej domov nervy jednoznacne nebudem mat! no ale prejdem k podstatnejsej veci. rozoberali sme vonkajsie a vnutorne rolety/zaluzie. my sme chceli davat tie vonkajsie, ktore sa montuju do prekladu lenze ona nam zacala hovorit o nejakych screenline zaluziach, ktore sa montuju medzi skla. poculi ste uz o takych? mate niekto s nimi skusenosti? a viete mi povedat, ci tato firma take vyraba?

ahoj Margita..,viem presne ake zaluzie mas na mysli..,no povedala ti ta znama aj ako sa cenovo pohybuju taketo okna so zabudovanymi zaluziami??...,su veelmi drahe a osobne by som ti radsej poradil klasicke tie vonkajsie rolety do prekladu...,su taktiez dobre a za prijatelnejsiu cenu...,

Poslať Napísal: 03 Máj 2018, 05:45 

@spaciir aha tak potom áno. a nevieš aký rozdiel v cene to robilo? alebo to bola v cene?

Poslať Napísal: 07 Máj 2018, 08:46 

fuzatyhans o cene tazko hovorit lebo kazdy predajca si nastavi inu cenu a pri roletach to je este aj tak, ze cena ti zavisi od velkosti, od farby a od typu ovladania...a neviem aky bol rozdiel, kedze my sme sa hned rozhodli pre hentie a ine sme si ani nezistovali...ale ked to chces porovnavat, tak si daj spravit cenovu ponuku aj na jedny aj na druhe a budes vediet...

Stránka 8 z 44 [ Príspevkov: 434 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 44  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre