Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 70 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 07:46 

TimBR potom si to ale aj tak zaslal a ti poslali tú ponuku nejak oficiálne vypracovanú, aby to bolo aj na papieri, nie? Však lebo potvrdiť to musíš nejak a podpísať, aby sa mohlo pokračovať ďalej, aby to mohli brať ako oficiálnu zákazku.

Poslať Napísal: 23 Aug 2022, 11:26 

nemoze sa stat, ze by som tam nieco doplietla v tom konfiguratore?... ja viem byt streser v takychto veciach, ked mam riesit veci... nerada by som tam nieco zle dala... chcem to ale viac menej len tak informativne na zatial... neviem, ci by sa nam tento rok podarilo popri inych veciach este aj pergolu objednavat...

Poslať Napísal: 24 Aug 2022, 09:05 

podla mna nemas co, vsak ked budes poriadne citat, tak nemas co zle vyplnit. dopisovat rozmery a vyberat medzi moznostami, to isto zvladnes. a pokial to neodosles ako podklad na spracovanie poriadnej cenovej ponuky. ked to chces informativne, tak je to lepsie ako davat si vypracovat rovno ponuku, lebo si mozes menit tie udaje ako treba, ak mas nejaky rozpocet, aby si sa zmestila donho.

Poslať Napísal: 25 Aug 2022, 11:00 

Volak38 napriklad ja som postupoval tak, ze som si dal spravit viacero cenovych ponuk na pergolu, uz ci cez konfigurator, alebo ze som pisal mail, ze by som mal zaujem a podobne.
Ked som to mal vsetko doma, tak som si to presiel - niekolkokrat - a vybral si.
Potom som to spravil tak, ze som isiel priamo za predajcom aj s ponukou, objednalo sa a teraz cakam na dodanie a na montaz.
To bol moj postup, verim, ze niekto to dokaze vybavit vsetko online z domu, ja som zvolil takyto postup.

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 09:28 

.. ako dlho už čakáš na to dodanie?.. montáž máš potom v cene zarátanú, alebo to platíš dodatočne?.. síce teraz neplánujem niečo takéto, ale rád sa dozviem info do budúcna, aby som vedel zúžitkovať..

Poslať Napísal: 30 Aug 2022, 10:26 

Obyn dodanie mas tak do dvoch mesiacov, to podla mna nie je nic strasneho, taka bezna dodacia doba v dnesnej dobe v podstate pri hocicom. Montaz by si mal mat zaratanu uz v cenovej ponuke. Ale je mozne, ze nie vsetky spolocnosti to takto riesia. Radsej si poriadne prejdi polozky v ponuke.

Poslať Napísal: 02 Sep 2022, 09:08 

... Obyn čo som si robil cenovú ponuku na pergolu v podstate sám, že som využil na to konfigurátor, kde som si všetko sám online pozadával, že som nemusel vlastne komunikovať s nikým v podstate, tak tam mi cenu dalo bez montáže a bez dopravy, že čisto len pergolu... Potom keď chceš viacej info, tak je dobré sa s niekým stretnúť, resp. komunikovať aspoň cez mail alebo telefón s predajcom...

Poslať Napísal: 05 Sep 2022, 10:55 

Tim vedel by si ma znavigovat na ten konfigurator? rad by som si to takto nezavisle sam najskor pozrel, kolko by ma to cele vyslo. aby som nebol za trapneho, ze si dam porobit cenove ponuky a potom nahodou nic z toho.

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 08:38 

prečo akože za trápneho?.. však to je normálny bežný postup, že keď ideš niečo kupovať, tak si dáš spraviť viacero cenových ponúk, aby si vedel, ako sa hýbu ceny... veď aj keď si ideš kupovať telku alebo auto alebo čo, tak si spravíš taký prieskum, kde ti čo vedia za aký peniaz predať... takže z tohto by som akože paniku nerobil..

Poslať Napísal: 06 Sep 2022, 09:26 

Tak ti poviem, že tiež som takto robil, keď sme plánovali dávať pergolu. Však nech viem, kto koľko pýta, koľko by som vedel u koho ušetriť. Nakoniec najlepšie tá cenová ponuka vychádzala v Isotre, keďže vtedy bola u nich akcia na screenové rolety, ktoré sme objednávali spoločne s pergolou. Tým pádom to u nich vychádzalo najlepšie.

Stránka 70 z 73 [ Príspevkov: 724 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre