Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 67 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 12:16 

@Radain ale tie screenove rolety, tie sa daju dat aj normalne na okna, nie?... ci to je akoze len na pergoly urcene?..

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 07:47 

ano, mozes ich normalne aj na okna dat aj na obycajne aj na take vacsie terasove napriklad. tam to asi nie je nejak obmedzene si myslim. pokial sa budu robit na zakazku, podla tvojich poziadaviek, akoze rozmery mam na mysli, tak neviem, ci su tam nejake obmedzenia. preco prave pre tieto si sa rozhodla?

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 08:53 

pokial sa jedna o to, ze sa hlada nejake vonkajsie tienenie, tak by som skor odporucal zvolit rolety alebo zaluzie pred tymito screenovymi roletami. ako nieze by boli zle alebo co, ale proste mi to klasicke pridu lepsie. napriklad aj co sa tyka bezpecnosti je to lepsie a podla mna aj viacej znesu, aj ked bude nejaky lejak, vietor a podobne.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 11:35 

Haidy84 ale to sa nemusia dávať tie rolety na pergolu, či musia? Akože či to je nejak podmienka pri objednávke alebo tak.

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 11:57 

to pochybujem, vsak ked chces kupovat pergolu, tak preco by to malo byt podmienene tym, ze musis k tomu aj rolety dokupit. ty si tam mozes dat cokolvek ako tienenie, keby si tam aj plachtu natiahol alebo slnolamy spravil, tak to je cisto na tebe. akoze hej, tak najvacsimi sa tam hodia predsa len tie screenove rolety a ked pisete, ze je aj nejaka akcia na ne, tak sa to oplati. ale nutit ta nebude nikto do toho ;)

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 09:44 

RenatkaMilekova podľa mňa budeš mať lepšie, keď pôjdeš k predajcovi sa na to pozrieť a popýtať. On ti bude vedieť povedať toho viacej ako sa vieš dočítať si myslím. Keď máš odporúčanie na spoločnosť na tienenie, tak potom si vieš dohľadať aj predajcu.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 08:26 

Tiež sa to dá normálne na ich webe vyhľadať? Lebo ja som nejaký český pozerala, tak neviem, viacej som to tam potom nehľadala nejak.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 09:37 

otázočka k tým pergolám by som mal takú otázku. aká je tam dodacia doba? resp kedy je vhodný čas sa do toho pustiť? že či nejak nevadí, keby aj cez zimu sa to dá robiť? akože jasné, že nie montovať to v neviem akých mínusových teplotách.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 11:16 

Rukoc to si myslim, ze nie je nejak problem. Vsak materialy sa pouzivaju take, co znesu aj chlad a mraz, kedze ta pergola stoji vonku a rovnako aj robit sa da aj v zime, to uz len zalezi, komu sa ako chce. Ale myslim, ze tak vseobecne mozes pocitat tak okolo tych dvoch mesiacov, vsak to by ti predajca uz upresnil potom presne.

Poslať Napísal: 02 Aug 2022, 12:30 

- Patrícia - ano, moze sa aj tak dat, ze si ich das priamo na okna. i ked to sa skor asi ine druhy tienenia zvyknu davat takto na okna. to skor akoze na tie pergoly alebo nejake altanky, balkony a podobne. ale ak sa ti to paci a ze ti to bude pasovat, tak nech sa paci. odradzat ta nechcem ani nebudem.

Stránka 67 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre