Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 66 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 09:46 

Keď mám záujem o tienenie deň a noc, dá sa objednať aj nejak online, či musím chodiť k predajcovi. Ak áno, viete mi nejakého poradiť? Respektíve nejaké stavebniny napríklad? Dá sa aj tam niečo takéto kúpiť?

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 11:24 

inak, nahodou som natrafil na to, ze maju aj nejaku akciu ohladne tych pergol. neviem, ci to nebude nieco podobne ako bolo tusim aj niekedy na jar. tam to bolo tusim s tymi roletami, co sa daju dokupit ku pergole. blizsie som to nepozeral, ale kto ma zaujem, uz si to dohlada. len davam do pozornosti, mozno sa niekomu tato info zide.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 10:20 

vazne? dali tuto akciu opat? podla mna vyborna vec. my sme tu predoslu akciu vyuzili. a to povodne som ani nechcel davat ziadne tienenie na tie bocne strany, ale tak dobre to vhod padlo, ze potom sme dali dve tie rolety. a dobre sme spravili ti poviem. ono sa to nezda, ale ked uz slnko zacne klesat, tak stale vie pekne prihrievat, takto sa stiahne roleta a mozeme fungovat dalej.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 08:20 

tak to ma tesi, ze sa to da spravit aj takto, ked je pergola nie do tych "predpisanych" rozmerov. vsak to by bola skoda, keby to neslo a bolo by treba hladat nejake ine riesenie. viete co by ste este mohli? poradit mi teda, ze ktora firma by mi takuto spravila. Zolo. ty si spominal, ze svagor alebo niekto ma nieco podobne.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:38 

Ohľadne bioklimatickej pergoly? Však normálne si pozri Isotru, však okrem iného si aj v takej téme ;) Neviem, či tuto alebo v inej diskusii som čítal, že aj nejakú letnú akciu majú teraz.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 11:08 

RenatkaMilekova tip na vyrobcu tu uz padol, len si prejdi posledne komentare. To ci musis chodit k predajcovi ti neviem presne povedat, ale myslim si, ze by sa nieco taketo mohlo dat objednat aj online. Ale lepsie budes mat ak pojdes k predajcovi, aby si si mohla pozriet tie materialy a farby, co su v ponuke na vyber. To je predsa len lepsie vidiet nazivo ako nejake ukazky na nete si myslim.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 12:49 

trundzi hej hej ohladom tej pergoly som mal na mysli. tak vyborne, to este keby sa zadarilo nejaku akciu trafit, to by som veru nebol proti. a coho sa to tyka, na co sa to vztahuje, to nevies? ci normalne sa to niekde aj docitam? reku ci to nie je nejaka zakulisna informacia.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 07:49 

Pamec to je mega dobrá správa. Náhodou som sem išla pozrieť, že čo nové ohľadne pergol, že či si niekto dával spraviť, lebo my sme sa stále nejak k tomu neodhodlali. Zase to len z nejakého dôvodu odkladáme. Ale asi toto je ten dôvod, že sme čakali, až sme sa dočkali toho, že aj akciu dali na ne. Teším sa z toho, idem hneď môjmu chlapovi napísať, nech to pozrie.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 09:42 

- ivulinkka12 - toto co sa spomina, tak to sa akcia vztahuje na screenove rolety, nie akoze priamo na pergolu. ale myslim, ze aj na tom vies slusne usetrit, ak ste tak ci tak planovali aj rolety davat, pripadne nieco ine na tie boky, tak teraz uz budes asi viac menej rozhodnuta, ze co, heh.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 11:46 

Ahoj Drigix :) Však pozri si na ich stránke, tam sa dočítaš všetko, čo potrebuješ vedieť :) Som si to teraz pozerala a je tam ozaj všetko popísané. Aj podmienky, že kedy ti odrátajú tú cenu. Aj keď si to skúsiš dať naceniť cez konfigurátor a navolíš si množstvo roliet, tak ti to tam pekne odpočíta. To ja hneď musím takéto veci poskúšať, keď natrafím na niečo :lol:

Stránka 66 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre