Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 65 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 11:05 

Ahoj Drigix :) To sa ti ani nečudujem, že ti učarovali, rovnako aj mne. Chceli sme tiež teraz dávať robiť, ale nejak nám to asi nevyjde, tak potom by sme chceli začiatkom roka. Že keď už sa začne otepľovať, keď bude končiť zima, aby sme si potom už pri vyšších teplotách a silnom slnku užívali posedeníčka na terase pekne v tieni.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 11:57 

Aj ste pozerali nejaku konkretnu?
Nevies, ze ako to tak dlho trva, kym dodaju takuto bioklimaticku pergolu?
Je mi jasne, ze kazdy vyrobca to moze mat inak, ale zas nemyslim, ze tam budu az take rozdiely.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 07:25 

jak myslis konkretnu? vsak nemyslis tu bioklimaticku? ci akoze si myslel, ze nejakeho konkretneho vyrobcu? co sa tyka dodania, tak to najlepsie budes mat ozaj, ked sa budes priamo informovat, lebo isto tam rozdiely budu.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 09:58 

Romanaa to vonkajsie ci vnutorne zaluzie? Podla mna staci stare dat dolu aj v ten den ako sa budu montovat nove. Dodanie je celkom rychle, my sme kupovali vonkajsie zaluzie, ale uz pred nejakym casom a vtedy sme nejak dva tyzdne cakali. Nechcem si vymyslat, ze ako je to teraz, ale ak mas vyhliadnute uz nieco, tak to je najmenej sa rovno opytat, ze ake je dodanie pri tomto konkretnom druhu.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 12:25 

Síce nie tienenie, ale sieťky, ale od totožnej spoločnosti som kupoval a na ne som čakal cca týždeň. Ale akože je pravda, že doba je iná teraz, kadečo sa pomenilo, tak bude lepšie sa opýtať na to priamo. Mám ale pocit, že tie zmeny sa skôr takých iných, stavebných materiálov, týkajú.

Poslať Napísal: 11 Júl 2022, 13:51 

No ved jasne, ze bioklimaticku myslim.
Vsak to som aj pisal, si to zrejme prehliadol :roll:
Viem, ze dodanie nemusia mat vsetci rovnake a preto som sa tu skusil na to informovat.
Ale stihol som ist uz dnes za predajcom a ten mi vravel, ze tak cca do nejakych 10 tyzdnov by to malo byt a ze je aj dost velka pravdepodobnost, ze aj o nieco prv sa podari.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 07:44 

Teda si ju aj objednával rovno, či si sa bol len na to popýtať? Dodanie podľa mňa dosť v pohode, to si ju stihnete aj užiť ešte počas tepla.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 08:50 

Čisto len pergolu, či aj niečo z toho tienenia na tie bočné steny sa budú dávať? Tuto som s niekým minule sa bavil a že screenové rolety sa asi tak najviac zvyknú používať na tie pergoly. Aj je tam celkom slušný výber, čo sa týka farieb atď.

Poslať Napísal: 12 Júl 2022, 11:58 

Zatial som neobjednal este, ale tak som si spravil, ze riaden prieskum.
Co sa mi tak najviac pozdava aj cenovo aj tak vseobecne podmienkami, tak Isotra.
Teraz koncom tyzdna by som chcel ist aj normalne potvrdit ponuku a objednat to vsetko.
A ano, aj tie screenove rolety rovno s pergolou, dva kusy.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 08:52 

To je podľa mňa dobrá voľba, to pôjdeš proste na istotu, keď sa pre nich rozhodneš si myslím. Ono tienenie robia už roky rokúce podľa mňa a čo som čítal aj recenzie, tak to vyzerá na dobrú kvalitu, tak si myslím, že pri pergole to bude niečo podobné.

Stránka 65 z 68 [ Príspevkov: 675 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre