Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 62 z 64 [ Príspevkov: 636 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 09:47 

Haidy84 nie je to podmienka, že si tam musíš niečo dať, to je čisto o tom, že ako to kto chce mať. môžeš mať čisto len pergolu postavenú ako prístrešok, že sú tam len tie "hranoly" a strecha. alebo tam môžeš dať žalúzie alebo rolety alebo kľudne to aj zaskliť, keby si chcela.

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 12:23 

Olka od týchto ste si dávali robiť, čo je aj na tom obrázku? Lebo sme potom akože normálne aj na ich stránke pozerali, viem, že je tam aj ten konfigurátor, či ako sa to volá, že si tam zadám všetko a vyjde mi ponuka. Len to zatiaľ nejak nechcem riešiť, lebo to už mi príde také ako keby záväznejšie, čiže zatiaľ len takto. Tiež by som sa chcela opýtať, čo aj Silvverst, že či ste dali aj na tie boky niečo, či len tak ste to nechali. Viem, že je to také trochu chúlostivé, ale koľko vás to vyšlo cca?
TimBR akože priamo ich, to nie, ale pozerali sme si kadečo o tých pergolách. Aj ten konfigurátor som už pozerala, aj som to tam zadala, ale nakoniec neodoslala, hihi.

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 09:39 

... pozeram, ze prevazne tu nejake pergoly riesite, ale pokial viem, tak Isotra je aj vyrobca tienenia... zhanam nieco k nasim na okna... nieco zase nie uplne cenovo narocne, ale nieco co prosto zatieni, ziadne exkluzivity to nemusia byt... aj tak by to bolo pre nich len zbytocne komplikovane... mate aj klasicke zaluzie niekto od spomenutej spolocnosti?... my mame len vonkajsie, s vnutornymi skusenost nemam...

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 11:18 

Ivulinkka12 na zistenie ceny použi ten konfigurátor kľudne, ono to nie je vôbec záväzné. Aj keby si si dala priamo vypracovať cenovú ponuku, tak ani tá nie je záväzná pokiaľ ju nepotvrdíš. Tohto sa obávať nejak nemusíš.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 07:19 

Stylo však a tie vonkajšie sa ti ako pozdávajú? Ak sú tie kvalitné a vydržia, nekazia sa alebo čo, tak si myslím, že rovnako to bude aj pri tých vnútorných. A zase ak mali že doteraz žalúzie, tak by som asi inú možnosť nehľadal. Teraz je aj z tých žalúzií podstatne väčší výber než to bolo kedysi, keď si vlastne ani nemal z čoho poriadne vyberať.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 09:30 

Valentin toto sa mi na tom páči, že tam máš viacero možností na výber, že to nie je tak, ako to majú iné firmy, že dáš si toto, čo ponúkame, alebo smola. Tuto mi pripadá, že majú také lepšie možnosti na výber, že aj keby desať ľudí vyberalo, tak podľa mňa ani dvaja sa nezhodnú na tom isto, lebo však každý niečo iné preferuje a každému sa iné páči.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 07:36 

Volak38 tiez by som povedal, ze kludne sa da riadit aj s tou skusenostou s vonkajsimi zaluziami. vsak ono tie su v podstate ako keby komplikovanejsie este ako tie vnutorne, aj co sa tyka montaze.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 11:46 

Ivulinkka12 aj ste boli niekde naživo pozrieť tú pergolu alebo ste ju u niekoho videli, či len takto na obrázku sa vám zapáčila, tak ste sa pre ňu rozhodli? Lebo to je taká vec, čo by som asi teda chcel vidieť najskôr aj normálne, že ako to vyzerá, ako sa to ovláda, funguje a tak.

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 11:12 

Volak38 vedel by si mi poradit, ze ktore z tych vonkajsich zaluzii su vhodne na rodinny dom? kna nie su nijak specialne, akoze nemaju nejaku velke alebo male rozmery alebo atypicke tvary. jedine, co mame take mensie okno na komore, ale to neviem, ze ci aj tam dat zaluzie alebo nie. zase nutne to nejak nie je, ale ci to nebude posobit ako past na oko, ked vsade budu len na jednom okne nie.

Poslať Napísal: 10 Jún 2022, 11:07 

co som pozeral, tak tie pergoly bioklimaticke robia len do isteho rozmeru. da sa to riesit nejak keby som potreboval o nieco vacsiu dlzku, ci mam smolu a musim sa uspokojit s kratsou pergolou nez by som chcel?

Stránka 62 z 64 [ Príspevkov: 636 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre