Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 61 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 10:51 

NiktoNikto pozri si pozorne názov témy a skoč na stránku spomínanej firmy a hneď zistíš. Ono niekedy sú tie najjednoduchšie riešenia, čo máme rovno pod nosom tie najlepšie. A koľkože je to pomerne dosť, keď to tak píšeš? Pre niekoho, kto je zvyknutý bývať v paneláku alebo v bytovke bude dosť asi každý počet okien po presťahovaní do domu.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 12:16 

Brayer o vonkajsom tieneni hovorite? Musim povedat, ze mne sa pri tom bohovsky lubi ta udrzba. Ze vlastne nic specialne to nevyzaduje. Dobre to vyzera na tom dome a este to plni aj ochrannu funkciu.

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 07:57 

Našla som v jednom časopise takúto pergolu, názov firmy by sedel aj s názvom témy tuto, tak by som sa chcela opýtať, že či máte niekto presne takúto. Že ako sa vám páči a ako vám vyhovuje. Dosť nad ňou uvažujeme, tak by nás zaujímali aj takto skúsenosti.

Obrázok

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 08:22 

robino76 vnutorne mam na mysli a myslim, ze aj obycajne zaluzie by boli fajn. len co som pozeral, tak toho je akoze neskutocne na vyber. s kadejakymi vlastnostami a neviem cim vsetkym moznym. a to akoze v tomto som priznam sa starateny.

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 11:34 

Ivulinkka12 by sme ju objednavali teraz nedavno :) v marci nam boli na zamerani, takze sa na nej pracuje. akoze uz sa neviem dockat, ked nam ju pridu namontovat. uz by to malo byt hadam kazdu chvilu. takze neviem zatial povedat, ze ako nam vyhovuje, ale podla mna bude uplne :) aj ste spolocnost uz kontaktovali, ci najskor si takto zistujes nieco dopredu?

Poslať Napísal: 19 Máj 2022, 08:36 

Olka čo ste si zvolili na tie bočné steny alebo však kľudne aj prednú ako tienenie, či nedávali ste nič?

Poslať Napísal: 20 Máj 2022, 11:18 

Skyp14 nebud strateny a normalne si to rozklikni a zistis, ze ktore sa kedy davaju. niektore su na vacsie okna, niektore na mensie, su tam tusim aj nejake solarne alebo sa to vola, tusim aj podsvietene, niektore su skor pre sikme a nejake atypicke okna urcene, pri niektorych mas vacsi vyber farieb a vzorov a tak dalej. len treba tomu venovat trochu casu a pojde to.

Poslať Napísal: 23 Máj 2022, 07:38 

... ivulinkka12 aj si ich skúšala už kontaktovať ohľadne tej pergoly?... reku či už máš nejaké bližšie info k tomu... mňa to tiež celkom oslovilo, aj som pozeral na nete už niečo, ale takto že skúsenosť od niekoho, tak to som zatiaľ nezachytil... rozmýšľam, že si cez ten konfigurátor dám spraviť tú predbežnú cenovú ponuku a potom, že by sme sa nejak dohodli na zameraní a tak ďalej...

Poslať Napísal: 24 Máj 2022, 12:04 

Vedela by si mi napisat, ze aky je to casopis? By som si o tom rad viacej precital. Na nete info to uz mam zmaknute, ale mozno tuto by bolo tiez nieco zaujimave.

Stránka 61 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre