Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 41 [ Príspevkov: 401 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 04 Apr 2018, 15:27 

spaciir..tiez sa tomu cudujem,ze zeny tu vedu takuto konverzaciu o roletach,zaluziach a podobne :lol: ..no asi sa do toho rozumeju a zase na druhej strane chapem ich, ak su take ako moja zena, ze vsetko musi byt podla nej a o vsetkom musi vediet :lol: :lol:..my sme spolu vyberali vsetko :lol: :D

Poslať Napísal: 04 Apr 2018, 22:39 

Dobrý deň, máte prosím vás niekto skúsenosti s clonovými roletami od tejto spoločnosti?

Poslať Napísal: 05 Apr 2018, 07:32 

kimona S týmto presne skúsenosť nemám ale my teraz akurát riešime vnútorné rolety od nich, tak ak by ti to pomohlo, že sa chceš spýtať aj nejaké všeobecné veci tak rada pomôžem ;)

Poslať Napísal: 05 Apr 2018, 07:46 

kimona co by si potrebovala vediet? ja rad poradim ak bude treba. len ti chcem povedat, ze my ich sice uz mame nahodene ale nie je to velmi dlho a zatial v tom dome kde ich mame este ani nebyvame, tak neviem ci to nebude vadit :)

Poslať Napísal: 06 Apr 2018, 07:52 

elena ďakujem, že si sa ozvala ale mám otázky konkrétne na tieto rolety :)
bandita tak prakticky by to asi ani vadiť nemalo. Ja som sa len chcela spýtať ako ste s nimi spokojný a či ich máte vnútri alebo zvonku na dome? A máte ich na klasických malých oknách aj? Lebo ja som zatiaľ videla fotky iba na tých veľkých francúzskych oknách

Poslať Napísal: 06 Apr 2018, 08:18 

jarik oni sa mozno vyznaju do dizajnu a vzhladu ale do technickych veci pochybujem :lol: :lol: ..ale celkom dobre im to tu ide, tak ich nechame aj nadalej konverzovat, nie? :lol: ..
kimona clonove rolety su vcelku fajn aj vdaka tomu, ze ich prednostou je ciastocna priepustnost svetla a variabilita..my osobne nemame clonove ale klasicke na dome...no na chalupe ich mame a tam nam stacia..a od tohto vyrobcu ich mame, aby som ti to nezabudol napisat..co potrebujes vediet konkretne?

Poslať Napísal: 10 Apr 2018, 07:08 

spaciir ak chcela by som sa ťa spýtať asi to isté, ako ste s nimi spokojný a či ich máte teda zvonku alebo zvnútra, lebo som ich už videla aj tak aj tak. Či to vám poradili oni ako by to bolo najefektívnejšie?

Poslať Napísal: 11 Apr 2018, 09:05 

@kimona Tuto firmu konkretne nepoznam ale my mame taketo clonove rolety ale znacky sunsystem. Teraz to uz budu dva roky a co ich mame a myslim, ze je to celkom dobre riesenie, v lete nam neplesti slnko dnu ale zaroven ani nemame uplnu tmu

Poslať Napísal: 17 Apr 2018, 12:09 

kimona my sme s tymi od Isotry velmi,.. nam vyhovuju a hlavne na chalupe ako som ti pisal, ze tam ich iba mame...vyzera to na okne dobre a my ich mame zvonku...stretol som sa zatial iba s tym, ze ich ludia mali zvonku namontovane..neviem si predstavit, ako by to zvnutra vyzeralo - asi moc najlepsie nie...tak nam ich ta firma, cez ktoru sme si ich objednavali prisla aj namontovat..

Poslať Napísal: 18 Apr 2018, 10:02 

spaciir my sme vyslovene ani nehľadali iba túto značku ale išli do jednej predajne u nás v meste a hneď nám ju tam ponúkli, že oni sú najlepší na trhu. takže máme od nich exteriérové rolety, ktoré sa montujú priamo do prekladu. a sú super. nemôžem na ne nič zlé povedať. plnia svoju úlohu na výbornú!

Stránka 7 z 41 [ Príspevkov: 401 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre