Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 60 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 09:57 

Šmochtla a na bočné strany sa ako rieši tienenie, je to vôbec nutné tam niečo dávať?

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 08:38 

- Šimon09 - nie, to nie je, to je cisto len na tebe, ze ako sa rozhodnes. ci tam chces davat nieco na tienenie alebo nie ;) ale osobne sa mi pozdavaju tie rolety, ze ked svieti, tak zatiahnes, ked nie, tak su hore vytiahnute a nebrania nijak prechodu, ze potom je to take otvorene. na pevno by som tam nedaval nic, ale takto to moze byt dobre riesenie.

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 09:50 

RenatkaMilekova... tiez by som odporucil asi u toho predajcu objednat... akoze ak si vies vsetko sama zamerat a budes mat istotu, ze to je fakt dobre, tak mozes objednat aj z domu, to si myslim, ze by nebol problem... ale tak pre ten pocit, ze by bolo vsetko ozaj dobre, tak by som sa dohol s predajcom na zamerani a vybral podla vzorkovnika...

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 07:03 

... šmochtla hej hej, to by mala byť ona sa mi vidí... takej drevenej, ako píšeš by som sa rád oblúkom vyhol, nezískala si nejak moje sympatie... preto sa chcem na túto bioklimatickú nejak poinformovať... a pokukujete tak, že len pozeráte čo kde majú či už ste si dávali robiť aj cenové ponuky?..

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 08:12 

@Mirča podla mna mas lepsie, ked ides objednat k predajcovi, pretoze ten ti vie aj poradit, ze co by si mohla dat na okna... vies, aj ze podla toho, ake mas velke okna, ako situovane a tak... zvlast takto, ked nemas nejak prehlad... rozdiel v tych zaluziach je napriklad aj v tom, ze ako maju ohnutie tie lamely alebo ako sa to nazyva... zalezi aj ake chces ovladanie... ako to chces namontovat a tak...

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 07:35 

TimBR mne sa pri tomto páči to, že vieš už všetko objednať proste naraz, od jednej spoločnosti. Akože celú pergolu, montáž, osvetlenie, tienenie, ovládanie a nemusíš špekulovať, že kde čo by si zháňal.

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 11:15 

Mňa by zaujímalo, že aké máte skúsenosti s vonkajšími žalúziami. Tí, čo ste si ich dávali montovať už na spravenú fasádu, čiže sú priznané. Nemali ste nejaké problémy pri tej montáži náhodou alebo potom časom?

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 09:30 

TimBR dávali sme robiť teraz čerstvo tento rok. Hoc sme to tak skoro neplánovali, ale keďže sme prišli na to, že Isotra má akciu, čo sa týka bioklimatických pergol a screenových roliet, tak sme to využili. A zabili sme rovno dve muchy jedno ranou. Pergola hotová ešte skôr, než sme plánovali a ešte sme aj nejaké to euro ušetrili, tak sme rovno prihodili do kasičky na dovolenku niečo.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 09:58 

Osticak, keď už spomínaš akciu, tak nevieš čisto náhodou o nejakej na vonkajšie žalúzie?... potrebovali by sme ich pomerne dosť, tak by potešilo, keby sa dalo na tom nejak ušetriť...

Poslať Napísal: 13 Máj 2022, 07:24 

Jarik47 to je tiež pravda, že nech to je dobre pomerané, ak by aj neprišiel, tak aspoň nejaké usmernenie, že ako na to. A kde by som našla takého predajcu? Lebo zatiaľ nemám s týmto skúsenosť. To stačí do stavebnín ísť? To je len taký môj tip, lebo nenapadá mi iná možnosť, že kam.

Stránka 60 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre