Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 59 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 09:14 

Ďurino tak ano, nieco sa usetrilo, ale akoze financie okolo tohto riesi muz, takze to ja ani moc nemam prehlad, ze kolko sa usetrilo. ale tak myslim si, ze to potesi proste, ked sa da takato akcia vyuzit. a co som pozerala, tak teraz maju nejaku na vonkajsie zaluzie tusim. ale tak to nic pre nas teraz. my sa vytesujeme z pergoly :)

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 07:50 

Olka a čo ste dávali za tienenie na tú pergolu? Či nič ste tam nedávali? Viem, že ste spomínali nejakú akciu, ale to som nepostrehol, čoho sa to týkalo.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 08:00 

Augo jasné, že sa môže, len to treba poriadne ukotviť, to je celé. Bežne sa robia prístrešky aj samostojace. Však aj pre autá také zvyknú napríklad bývať. Alebo ak má niekto ohnisko, gril ďalej od domu a chce to zastrešiť, tak sa to takto rieši.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 11:10 

Dobrý deň, Ahojte. Nájde sa tu niekto, kto má od spomínanej spoločnosti vonkajšie tienenie? Konkrétnejšie keby išlo o žalúzie? Chcela by som sa poradiť ohľadne nejakých záležitostí. Že podľa čoho ste vyberali, či ste objednávali u predajcu alebo online, ako to bolo s montážou a podobne.

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 06:56 

tiez by sa mi zisla podobna rada alebo skusenost niekoho ohladne tienenia, ale ja by som zase ohladne toho vnutorneho skorej. neviem nejak, ze podla coho sa riadit pri vybere. ponuku som pozeral aj kadejake spolocnosti, ale zatial nie som pre nic tak na sto percent rozhodnuty.

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 07:44 

podla mna sa riadi tym, ze co sa ti paci a co by sa ti hodilo. alebo potom pripadne ak by si chcel nejake uplne zatemnenie, tak su nejake specialne druhy tienenia na to. ale neviem, nepocul som o tom, ze by boli nejake kriteria, ktorymi sa treba riadit, ked sa riesi tienenie. pri tom vnutornom mas dost vela moznosti na vyber. nepises ani, ci na klasicke okna hladas alebo napriklad na vacsie, napriklad na terasove alebo stresne alebo ake.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:29 

... pozeral som si nejaké informácie o bioklimatickej pergole, tuším má názov Artosi... máte s ňou niekto skúsenosti?... nie je to zase len nejaký módny výstrelok?... že či sa to vyplatí za tú cenu do toho ísť... podľa popisu to znie fajn, len teda, či je to tak aj v skutočnosti...

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 11:41 

TimBR: to myslis tu, co ma Isotra v ponuke? po nej aj my pokukujeme. velmi sa mi to paci. povacsine vidam u kazdeho len take tie drevena s plachtami hore ako tienenie a mne sa ti toto akoze vobec nejak nepozdava. take to je pre mna uz otrepane. ale ta bioklimaticka, tak ma podla mna nieco do seba proste.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:49 

Puka8815 oki, nechám si poradiť, však preto som sa na to aj pýtala. A teda tú objednávku si ako robila? Nejak online alebo cez predajcu?

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 09:10 

to mas asi lepsie, ked ides k predajcovi, ked chces nieco taketo objednavat. on ti vie aj poradit, usmernit a podobne. aj co sa tyka napriklad tych farieb, tak hej, na nete mas ponuku, mas tam uvedenych vsetkych neviem kolko farebnych variacii, ale lepsie je to vidiet nazivo. aby sa nestalo, ze monitor alebo mobil, alebo neviem cez co to pozeras, ze aby to nejak neskreslovalo nahodou.

Stránka 59 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre