Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 57 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 09:50 

Radain ale jasne, to nie je zase nejak strikne urcene, ze co moze ist na okna a co na pergoly. Ked sa ti to bude pacit, tak si mozes aj zaluzie dat na pergolu si myslim. Akurat tie screenove su take sikovnejsie si myslim v tomto a aj jednoduchsie na ovladanie a tak celkovo aspon mne osobne sa tam viacej hodia.

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 09:17 

No čo priatelia? Aj sa vám niekomu podarilo využiť tú akciovú ponuku, čo tu bola o nej reč?

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 09:16 

Osticak nam veru ano :) ale mali sme to take tesne by som povedala. minuly tyzden nam boli na zamerani. tak sa to pekne vsetko postihalo, aj cenove ponuky aj to zameranie aj sme poplatili zalohu. takze teraz uz len cakame. a ti poviem, ze sa tesim, ze sme vyuzili takuto akciu, aj sme sa vdaka tomu skor rozhybali a budeme mat sikovnejsie pergolu doma :)

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 10:15 

Ahojte, môžem sa opýtať, že o akých pergolách hovoríte? My by sme radi dali na terasu tento rok konečne. Len by sme chceli takú samostojacu, čo nie je proste upevnená od dom. Nebol by to problém? Lebo aj také sme už počuli, že lepšie je, keď aspoň jednou stranou je ukotvená a tak. Ale boli by sme radšej, keby to išlo bez toho. A ani taká akcia, čo spomínate by nebola odveci.

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 12:44 

ivulinkka12 a prečo by s tým mal byť problém? veď bežne sa robia pergoly aj samostojace. však aj prístrešky pre autá napríklad máš tiež samostojace. takže nenechajte sa odradiť, ak vám toto niekto hovorí.

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 08:00 

Osticak tebe áno? Reku keď sa na to pýtaš, či tak zo zvedavosti, alebo chceš pofrajeriť, že tebe sa to podarilo vychytať hah.

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 09:18 

Pozerala som si ponuku vnútorných tienení spoločnosti Isotra. Chcem sa opýtať, máte niekto od nich na oknách rolety? Také tie deň a noc, čo majú také tie dva farebné pásy? Chcela by som vedieť, ako sa vám pozdávajú a či je v tom rozdiel, keď sa kúpia takto priamo od spoločnosti, ktorá sa tomu odborne venuje alebo stačí, keď ich kúpim niekde len tak v obchode.

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 11:28 

Olka toto isté som si tiež povedal. Mal som v pláne robiť tento rok pergolu. Nie síce hneď teraz začiatkom roka, ale nakoniec dobre. Využila sa akcia, ušetrilo sa, bude skorej hotové, takže toto si môžem odškrtnúť a pustiť sa do niečoho iného.
Silvverst aj jedno aj druhé, haha. Tak ja som to plánoval, síce nie teraz ešte, ale nakoniec dobre, vyplatilo sa si myslím.

Poslať Napísal: 11 Apr 2022, 06:57 

renatkamilekova tak samozrejme, ze mozes kupit aj v obchode, to zase ta nejdem presviedcat, ze nie ale treba si zvazit pre a proti v tomto pripade samozrejme. ked uz spominas aj konkretneho vyrobcu, tak predpokladam, ze uz si si nieco pozerala. a tym padom aj vies, ze vyrobca ti vie kazde jedno tienenie spravit presne na mieru, kdezto v obchode musis kupit len to, co je a dodatocne to nejak upravit a prisposobit. co je pre mna ako zakaznika nie moc vyhovujuce, ked nieco kupim, tak to chcem mat proste vyrobene ako pre mna. napriklad aj vyber latok, ci uz materialov alebo farieb bude vacsi rozhodne u vyrobcu. to len taka moja uvaha.

Poslať Napísal: 11 Apr 2022, 09:01 

Olka ako tak pozerám a čítam, čo je tu nové, tak ste to postíhalo a podarilo sa aj akciu uplatniť. Tak je dobre potom, ste aj celkom dosť ušetrili, nie?

Stránka 57 z 61 [ Príspevkov: 609 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre