Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 07 Mar 2018, 08:44 

hmm Deniska musim uznat, ze su velmi pekne..ale to je skor take dizajnove, to moc svetlo nezachyti, ci?...ved uvidis, pozri si na ich stranke predajcov a chod sa popytat k niektoremu..mozno nieco budu mat aj vystavene..a vies uz aj pribliznu cenu, ako sa pohybuju tieto japonske steny?..

Poslať Napísal: 08 Mar 2018, 14:01 

Mimik,
je pravda, že sú skôr ako taký dizajnový kúsok v interiéri ale mne sa to hrozne páči. A trochu sú aj ako ochrana pred slnečným žiarením. Vieš, keby som chcela priestor zatemniť, tak tam dám rolety a mám po starostiach ale to nechcem. Keďže to chcem len do obývačky a do kuchyne a tam nejako tmu nepotrebujem. Ešte neviem, musím si to zistiť

Poslať Napísal: 09 Mar 2018, 09:11 

Sú veľmi pekné Deniska. Dobre si vybrala ;) :) Mne sa takéto interiérové kúsky veľmi páčia ;) A ešte aj výrobcu si dobrého zvolila. Budeš spokojná, uvidíš :) ;)

Poslať Napísal: 12 Mar 2018, 14:49 

Modicha,
jeeej ďakujem ti, že si mi napísala a že sa ti páči môj výber. Potešilo ma to veľmi;-) Ty máš s výrobcom nejaké osobné skúsenosti, keď si napísala, že sme dobre vybrali? Poviem ti ale pravdu, že čím ďalej, tým sa aj mne viacej páčia. Už sa teším, keď ich budem mať doma;-):-)

Poslať Napísal: 13 Mar 2018, 14:02 

Áno Deniska mám. My máme tejto značky rolety, ktoré sme kupovali cez ich predajcu v Bratislave.

Poslať Napísal: 15 Mar 2018, 06:35 

deniska pokial to takto planujes, tak tym padom to bude fajn aj s tymito japonskymi stenami...a uz si nasla predajnu, v ktorej tieto steny od Isotry maju?...bola si uz pobehat nejake?..ty si spominala, ze si z Bratislavy, ze?..dobre si pamatam?..

Poslať Napísal: 26 Mar 2018, 12:30 

Modicha,
a nemôžeš poslať aj nejakú fotku? Hm? Bola by som ti za ňu vďačná :-)
Mimik,
na ich stránke majú vypísané predajne, takže s tým som problém vôbec nemala. A samozrejme, boli sme už aj pozrieť :-) Keď niečo chcem a potrebujem, tak si idem hneď za tým a nečakám zbytočne

Poslať Napísal: 27 Mar 2018, 10:36 

deniska a aj ste vybrali?...pochval sa nam :D :) ;) aaa to je dobre, ze mas taky postoj...aspon vsetko riesis hned a zbytocne necakas...super...

Poslať Napísal: 29 Mar 2018, 12:30 

Mimik,
noo dá sa povedať, že asi aj áno. Ešte sa síce stále rozhodujeme ale už sme tak na 90% rozhodnutý pre jedny. No ešte si to necháme uležať v hlave a po veľkej noci ich pôjdeme už objednať aby nám stihli prísť. Ale uznávam, že isotra má viacero kvalitných a dizajnovo pekných produktov. Problém sa normálne rozhodnúť :roll: :) :?:

Poslať Napísal: 30 Mar 2018, 09:42 

aka zenska diskusia :D :D ..nemali by tieto veci riesit skor vasi chlapi?..hm?... :D ked sme stavali dom, tak taketo veci boli vylucne v mojej rezii...vyberal som vonkajsie rolety uz pri projektovani domu, kedze sme si ich davali do prekladu...taktiez ako vy som si robil prieskumy, ktore firmy maju najlepsie rolety..no mozem povedat, ze som taktiez napokon vybral tuto firmu...a dobre som vybral!..s odstupom casu to mozem 100% potvrdit...takze ludia, do toho v pohode..dobre spravite..a ak mate otazky, tak sa ma tiez mozte vypytovat..

Stránka 6 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre