Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 498 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 10:42 

delar rozhodne s tebou suhlasim. mam rad taketo prehladne weby, ked maju firmy porobene. ze clovek si tam vie jednak pozriet ponuku a vybrat si, ale najde tam aj kadejake ine uzitocne informacie. som to spominal aj kolegovi a ten to pozeral, si rovno nejake aplikacie postahoval do mobilu, ze to tam maju spominane tiez, ze to maju takto aj tie navody na montaz napriklad a kadejake ine.

Poslať Napísal: 06 Dec 2021, 12:26 

Písal som tu už dávnejšie s jedným chalaniskom, ale nejak sa odmlčal, tak by som chcel vás ostatných požiadať o napísanie skúsenosti so spomínanou firmou. Konkrétnejšie som pozeral rolety do domácnosti, nie vonkajšie. Ale postačí aj niečo také všeobecnejšie.

Poslať Napísal: 07 Dec 2021, 09:56 

Silvverst to by aj mňa celkom zaujímalo, tak ak sa k niečomu dopátraš, niečo sa podozvedáš, tak ma spomeň prosím ťa v nejakom komente, aby som si to všimol. Riešil som asi dva roky dozadu vonkajšie tienenie, to mi úplne vyhovuje a nemám žiadne pripomienky. Toto by som potreboval nejaké info ohľadne toho vnútorného, s tým skúsenosť nemám. Naši budú mať budúci rok výročie svadby taký významnejšie okrúhle a reku nejaký praktický darček vymyslíme, aj sme im o tom hovorili, a že by chceli nové žalúzie na okná. Ale chcem im aj niečo iné ponúknuť, aby si mohli vybrať. Tak by sa mi zišiel taký prieskum, že kto čo má a ako sa mu to pozdáva.

Poslať Napísal: 13 Dec 2021, 12:02 

Hnedovláska no hej, to sa časom zvykne proste opotrebovať, jednak aj tie silikónové šnúročky, čo ich držia pokope a aj tie retiazkové šnúrky, ktorými ich ovládaš. To je proste opotrebenie materiálu, u nás sa to tiež dialo. Tie prvé žalúzie sme mali skutočne veľa rokov, už aj také zájdené boli, alebo ako by som to nazval, že to nešlo až tak dobiela očistiť. Tiež sme potom kupovali ako nové tienenie domov takéto žalúzie. Preto som sa so zaujímavosti pýtal, že čo teba vedie k tomuto výberu, ale je to podobné ako v našom prípade.

Poslať Napísal: 15 Dec 2021, 13:56 

Gazdiik co spominas, ze ste si davali vonkajsie tienie, tak ake ste si vybrali. Zaluzie ci rolety? A podla coho ste sa rozhodovali jednak medzi tymito druhmi ale aj medzi jednotlivymi predajcami. Teda pardon, skor asi vyrobcami.

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 12:35 

Syndia84 pravdupovediac som o takom niecom este nepocul, ale ked tak nad tym uvazujem, tak preco nie? Vsak ked je to nieco, co by chceli, tak radsej zvolit takyto nejaky dar, nez nejake zbytocnosti. Nove zaluzie by isto potesili, ked hovoris, ze ich spominaju. Nemyslim si, ze neosobne. Darujete to, co by chceli, to je dost osobne si myslim. Aj mate uz nejake vyhliadnute?

Poslať Napísal: 16 Dec 2021, 13:58 

Dryto my sme kupovali vtedy žalúzie Setta 90. To S označuje zahnutie tých jednotlivých lamel a číslo označuje vlastne veľkosť, že na aké veľké okná sa používajú. Ešte sú tam aj nejaké ďalšie údaje v tomto zahrnuté, ale presne si už na to nespomínam. To by si si vedel pozrieť, keď tak aj potom. Vieš čo, u nás to bolo tak, že žena vybrala, čo sa jej páčilo a potom sme vlastne zisťovali, či by nám to aj po ostatných stránkach vyhovovalo. Taký trochu opačný postup sme zvolili.

Poslať Napísal: 31 Dec 2021, 21:23 

- silvverst mas na mysli uplne klasice rolety, ci nejake specialnejsie? lebo tam je napriklad potom den a noc, to su take tie, co maju dvojfarebne pasy alebo potom su aj plisse rolety, pri nich je vyhoda, ze ich vies stahovat nie len ako klasicke ale oboma smermi. a to su len dva druhy, co mi takto narychlo napadli.

Poslať Napísal: 04 Jan 2022, 13:33 

Gazdíík musím ti v prvom rade povedať, že sa mi ľúbi, že ste takýto fakt praktický dar vymysleli. Ale tak to skôr by som ja mal od teba pýtať rady a skúsenosti, keď už máš od nich nejaké tienenie. Však to nebude taký rozdiel. Teda mne ide hlavne o ten taký prvý kontakt, ako je to so zameraním, objednávkou a podobne. To sa skús radšej asi ich opýtať, čo by sa im pozdávalo, lebo vieš jak, sto ľudí, sto chutí.
Radain úplne tie klasické nie, oni sú také ako keby naskladané, alebo ako by som to povedal. Deň a noc viem, aké sú, ale to ti ma nejak neláka. Pozriem tie plisse, čo spomínaš, možnože to budú aj tie, čo mám na mysli.

Poslať Napísal: 05 Jan 2022, 09:10 

Volak38 ked som pisala, tak sme zatial nemali nic take v merku. Ale potom reku, vsak ono sa tu spomina uz v nazve Isotra, ze vyskusame tam pozriet. My sme predbezne vybrali, ze co asi tak, tak sme si vymysleli aj ten poukaz a ten sme im darovali s tym, ze nech si potom uz presnejsie vyberu podla seba. Vsak zase nebudeme kupovat len tak takuto vec my, lebo vkus mame nie uplne rovnaky. Ale potesilia sa tomu, to je dolezite a buduci tyzden sme to tak naplanovali, ze ich zoberieme, nech sa idu pozriet aj na vzorkovniky a ze by sa objednali rovno. Cize sme si vybrali vlastne vyrobcu a potom konkretne do detailov si to sami budu vyberat.

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 498 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre