Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 08 Feb 2018, 14:30 

Denisa Krajčová píše:
Pekný deň prajem všetkých,
taktiež by som chcela vedieť nejaké reálne skúseností ľudí, ktorí majú tieniacu techniku tejto značky. Ako vám vyhovuje? Z kade ste objednávali a máte niekto aj tie japonské steny? Tie sa mi veľmi páčia, len neviem či to je praktické.
Za všetky odpovede vopred ďakujem!

V mojej menšej pracovni, ktorú som si spravil v dome mám japonské steny od výrobcu Isotra. Sú veľmi dobré a nemôžem nič zlé na ne povedať. Objednával a vyberal som ich taktiež v tej firme Profimont, keďže oni im ich dodávajú.

Poslať Napísal: 09 Feb 2018, 12:16 

Lajoš555,
ďakujem ti veľmi pekne za zistenie. Chceš fotku? Môžem ti poslať ale ešte to nebude pekne vyzerať, keďže ešte nemáme kuchyňu vyrobenú a zariadenú.
Čučmák,
a vieš mi prosím ťa napísať cenu, čo ťa tie japonské steny vyšli?

Poslať Napísal: 13 Feb 2018, 12:43 

Denisa Krajčová píše:
Lajoš555,
ďakujem ti veľmi pekne za zistenie. Chceš fotku? Môžem ti poslať ale ešte to nebude pekne vyzerať, keďže ešte nemáme kuchyňu vyrobenú a zariadenú.
Čučmák,
a vieš mi prosím ťa napísať cenu, čo ťa tie japonské steny vyšli?

Tú cenu ti môžem napísať ale aj tak ty ju môžeš mať úplne inú. Lebo cena je rôzna a závisí od toho, aký vzor japonských stien si vyberieš, akú veľkosť a či ich budeš mať namontované na stenu alebo do stropu. Mala by si si skôr dať spraviť cenové ponuky. Vedela by si presne na čom si

Poslať Napísal: 15 Feb 2018, 17:07 

Denisa Krajčová nie je začo, veď ma to nestalo nič. Ak máš, tak pošli. Som zvedaví, ako to tam budeš mať. Samozrejme, že keď budeš mať všetko zariadené, bude to vyzerať úplne inak a krajšie. Alebo až potom pošli fotku

Poslať Napísal: 16 Feb 2018, 11:03 

Čučmák,
vidíš, to máš pravdu. Aj to tak spravím. V pondelok sme sa dohodli s manželom, že pôjdeme do nejakej predajni, kde ponúkajú japonské steny od Isotry a rovno si to dám aj naceniť. No musím si to ešte presne cez víkend pomerať. Snáď to nebude veľmi vysoká cena.
Lajoš555,
oki, tak potom keď to bude všetko hotové ti pošlem fotku:-):-)

Poslať Napísal: 20 Feb 2018, 11:45 

Denisa Krajčová oki, môže byť. Sme teda dohodnutí;-) Budem čakať na fotku;-):-)

Poslať Napísal: 21 Feb 2018, 13:45 

velmi dobry vyber Deniska..od tohto vyrobcu mame aj my doma zaluzie..my sme davali vnutorne..pri nich sa nemusite bat castych reklamacii a podobne..vyrabaju fakt kvalitne a aj pekne zaluzie..verim, ze aj tie japonske steny budu tak isto kvalitne, ako zaluzie od nich co mame my..

Poslať Napísal: 22 Feb 2018, 17:57 

Lajoš555,
čakaj, čakaj pošlem ti ale až neskôr. Nepočítaj, že to bude tento mesiac a ani marec, to nestíhame dovtedy všetko.
Mimik,
jeeej ďakujem za tvoju reakciu. Som rada, že tieniacu techniku tejto značky majú viacerí ľudia a vyhovujú im vo všetkých smeroch

Poslať Napísal: 02 Mar 2018, 11:24 

nie je zaco Deniska...rado sa stalo...viem ake je to dobre, ked si ludia navzajom pomahaju a preto som aj ja tebe napisala:-);-)...aj si sa pre nejake konkretne rozhodla?..

Poslať Napísal: 05 Mar 2018, 14:15 

Mimik,
už na 90% som rozhodnutá, tieto sa mi veľmi páčia: Obrázok . Čo na ne hovoríš? Len dúfam, že ich v niektorej predajni budú mať, lebo zatiaľ som ich videla len na internetovej stránke Isotry. No rada by som ich videla aj v skutočnosti. No uvidím, či sa to podarí

Stránka 5 z 25 [ Príspevkov: 249 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre