Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 23 Apr 2021, 12:45 

Chlapi chcel by som sa spýtať, čo hovoríte na sieťky proti hmyzu tejto značky? Máte ich niekto? Aké máte skúsenosti? Sú dosť pevné?

Poslať Napísal: 26 Apr 2021, 12:06 

napisem ti to tak, ze tiez som sa zo zaciatku cudoval, preco ludia uprednostnuju cesku firmu ako nejaku slovensku ale potom som pochopil..pred dvoma rokmi som riesil tienenie do domu a taktiez sietky a po dlhom zvazovani som sa tiez rozhodol pre nich...je to kvalita, uz by som ine nechcel..maju peknu a podctivu pracu..

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 09:45 

bumbaj napisem ti len tolko, ze su fajn - kvalitne! nebudes lutovat, lebo oni si fakt davaju zalezat na kvalite.

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 12:05 

bumbaj, my mame aj sietky a aj tienenie a vsetko nam vyhovuje. tie sietky uz mame niekolko rokov a vobec sa nam nestalo, ze by sa niekde pretrhli, su dobre. klasicke sietky ides davat hej?

Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 07:08 

môžem vedieť, koľko u nich stoja také klasické sieťky na okná? potrebujem na pár okien a keďže som natrafila na takúto tému, kde sa práve o nich bavíte, tak to využijem aby som pozisťovala nejaké informácie, ďakujem:)))

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 11:54 

Fúha ste ma normálne prekvapili, nečakal som toľko odpovedí ale samozrejme Vám ďakujem za každú jednu. Presvedčili ste ma, že sieťky kúpim tejto značky. Snáď koncom týždňa behnem k ich predajcovi a objednám ich. Díky ešte raz!

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 09:42 

anett, tazko povedat, kedze cena jednej sietky zavisi od velkosti a hlavne aj od farebneho prevedenia. no ak potrebujes, tak treba oslovit nejakeho ich predajcu a isto ti vystavia cenovu ponuku a budes vediet presne, kolko ta to vyjde na tych par okien, ktore potrebujes. mohol by som ti napisat, kolko nas vysli sietky ale tvoja cena moze byt uplne ina, tak radsej skus priamo ich oslovit, dobre?

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 12:34 

oki Pavol, skúsim teda tak. ďakujem ti aj tak za odpoveď:))

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 12:26 

ludia aj my mame tuto znacku a mozem povedat, ze je skvela. mame od nich tienenie a sietky na par oknach a s nicim nemame problem. preto sa nemusite bat, len musite pocitat s tym, ze aj ceny maju o cosi vyssie ako niektori ini vyrobcovia.

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 11:26 

hellou lupinsky...smiem sa spytat, co vas to cca na jedno okno vyslo?...mate vonkajsie tienenie?..

Stránka 40 z 41 [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre