Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 08 Mar 2021, 09:30 

Ani sa nečudujem, z tých pár vecí, čo si mi sem napísala som pochopila, že si riadny antitalent na takéto veci ohľadom stavebníctva (nič v zlom) :) :D Môže byť, ja som síce veľa príspevkov nečítala, lebo tu je toho fakt požehnane ale máš pravdu, že väčšina si to dáva robiť tak, ako to máme aj my ;) Povedala by som, že tak je to najlepšie :)

Poslať Napísal: 21 Mar 2021, 10:09 

Ahojte, viete mi napísať ako ste spokojní s tienením tejto značky po niekoľkých rokoch? Nemali ste problémy, že by sa vám niečo pokazilo?

Ďakujem

Poslať Napísal: 24 Mar 2021, 08:29 

roberta my mame vonkajsie zaluzie Isotra uz fakt niekolko rokov, tusim to uz je aj zo 6 rokov a zatial sme nemali ziadny problem. oni maju kvalitnu vyrobu a aj dodavatela na motory, takze byt na tvojom mieste by som sa tejto znacky neobaval vobec. kludne ak mas este aj ine otazky, tak sa pytaj, rad poradim.

Poslať Napísal: 25 Mar 2021, 13:54 

Akého dodávateľa majú? Vieš mi napísať aj názov?

Poslať Napísal: 26 Mar 2021, 10:58 

viem, ich dodavatelom je Somfy, spol. s.r.o. viaceri ludia by ti povedali, ze je to jeden z najlepsich dodavatelov pohonov. docitas sa to aj na inych forach, uz som to videl viac krat napisane, no uz si presne nepamatam kde.

Poslať Napísal: 29 Mar 2021, 09:29 

-suhlasim s aliverom a viem o tom, ze tato spolocnost ma velmi kvalitne pohony a je super, ze Isotra s nimi spolupracuje. lepsieho dodavatela ako su oni ani nepoznam. my mame konkretne aj zaluzie na elektricky pohon od tohto vyrobcu a sme s nimi uz dlhe roky velmi spokojni. preto odporucam Roberta, ak chcete ozaj kvalitu a nepozerate len na to, aby ste mali tienenie najlacnejsie-

Poslať Napísal: 08 Apr 2021, 13:17 

diky Guar!

Poslať Napísal: 12 Apr 2021, 08:17 

...skusenosti s tymto vyrobcom?...my len dobre!..v byte, v ktorom sme kedysi byvali a teraz ho prenajimame su klasicke interierove zaluzie tejto znacky a do domu sme si dali vonkajsie a tiez sme ostali verni len tejto znacke, lebo pocas 10 rokov, co mame ten byt sme nemali ani jeden problem s nimi...

Poslať Napísal: 19 Apr 2021, 12:46 

My sme na tom podobne ako Chrulo...Taktiez spokojni a nemenili by sme...

Poslať Napísal: 21 Apr 2021, 11:30 

-v pohodke aliver, nemas za co dakovat-

Stránka 39 z 41 [ Príspevkov: 404 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre