Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 37 z 44 [ Príspevkov: 434 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 30 Nov 2020, 12:52 

díky. a tie nosné hliníkové profily normálne majú v ponuke predajcovia, ktorý predávajú tienenia? či to mám niekde inde zháňať?

Poslať Napísal: 10 Dec 2020, 13:15 

,,,isto to budu mat predajcovia,,,ked niekto nieco take ponuka, tak to musi mat aj na predaj,,,ked im povies, co konkretne potrebujes tak oni ti hned ponuknu ake zaluzie su vhodne,,,ci ty uz mas aj nejaku konkretnu znacku vybratu?,,,

Poslať Napísal: 14 Dec 2020, 13:37 

nie Michal, práve že ešte konkrétnu značku vybratú nemám. chcel som len tak orientačne vedieť, či sa môžu montovať aj do vlhkého prostredia a teraz začnem vyberať vhodného dodávateľa/značku. ak vieš o niekom dobrom, tak budem rád, keď spomenieš.

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 10:21 

,,,okey,,,myslim, ze nemusim nikoho pisat, kedze cela tato diskusia je o dobrom vyrobcovi a pokial chces kvalitne a zaroven aj pekne tienenie, tak sa obrat na ich predajcov a oni ti uz poradia, ktore su vhodne do vlhkeho prostredia,,,

Poslať Napísal: 16 Dec 2020, 12:13 

Soňa my máme rôzne :) V obývačke máme japonské steny, do izieb sme dali exteriérové žalúzie, keďže tam chceme mať dokonalú tmu v noci a to je vlastne všetko. Tieto dva typy máme :) ;)

Poslať Napísal: 21 Dec 2020, 13:52 

Michal...
podla teba teda Isotra patri medzi jedneho z najlepsich vyrobcov tieniacej techniky?...a nie je su potom prilis drahe ich tienenia?...vies mi cca napisat, keby som chcel na cely dom dajme tomu exterierove zaluzie, kolko si mam pripravit penazi?...my mame este len hrubu stavbu, takze casu dost, len aby som vedel, ked si budeme davat cenovy ponuky robit...

Poslať Napísal: 05 Jan 2021, 09:04 

@Anton1985 jednoznačne treba počítať, že exteriérové žalúzie sú drahšie celkovo a nie je to spôsobené len značkou. Keď máš ešte len hrubú stavbu, tak máš dosť času na to, aby si si dal spraviť cenové ponuky a budeš cca vedieť, koľko ťa to bude stáť. Toto je vec, ktorá sa nedá odhadnúť, keďže každý má iné rozmery okien, iné požiadavky, atď.

Poslať Napísal: 20 Jan 2021, 10:47 

Stevlik...
mas pravdu...a cez sviatky som si nejakych predajcov pozeral a teraz v januari som ich aj oslovil, tak som zvedavy na cenove ponuky...jedneho som nasiel aj takeho, ktory predava tu znacku, ktoru si mi poradil, tak som strasne zvedavy na kolko to vyjde...

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 12:15 

@Anton1985 dobre si spravil, tak daj potom vedieť, pre koho si sa rozhodol.

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 10:58 

,,,anton podla mna je tato znacka najlepsia a maju aj super dodavatela na pohony Somfy, ktory tiez patri medzi jeden z najlepsich,,,cena hodne zavisi od velkosti okien a od poctu,,,vidim, ze si si dal uz spravit cenove ponuky, tak sam uvidis na kolko ti to vypocitaju,,,potom kludne napis a poviem ti, ci to je primerana cena alebo prehnana,,,

Stránka 37 z 44 [ Príspevkov: 434 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre