Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 36 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 08:49 

Keby ste to tak mali, tak to máte riadne super. By ste nemali pomaly žiadne výdavky na energie :D :D Áno, to je jasné, že by si mal navštíviť aj predajcu. Veď aby si sa s nimi osobne dohodol a oni si to budú musieť prísť aj k tebe pomerať, aby vedeli zadať do výroby aké rozmery potrebuješ.

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 10:14 

@Gabriel_85 nech sa ti páči, posielam rovno link na predajcu: https://www.isotra.sk/siet-predajcov-is ... ansky-kraj. Nie je to síce priamo v Trenčíne ale v Trenčianskej Turnej ale to nemáš ďaleko dúfam.

Poslať Napísal: 20 Okt 2020, 12:25 

- Matus dakujem ti. To mi vobec nevadi, to je kusok. Zajtra by som mal mat menej roboty v praci, tak k nim rovno zbehnem. Dam vediet. -

Poslať Napísal: 23 Okt 2020, 11:37 

Gabriel_85 píše:
- Matus dakujem ti. To mi vobec nevadi, to je kusok. Zajtra by som mal mat menej roboty v praci, tak k nim rovno zbehnem. Dam vediet. -

len pekne choď, lebo od zajtra nás zavrú doma a už ťažko pôjdeš pozrieť tienenie...taktiež som bol dneska všetko pokúpiť, nakoľko mám rozostavanú stavbu a nemôžem si dovoliť stagnovať, keďže sa chceme už pomaly sťahovať...my našťastie ale žalúzie už máme objednané, len dúfam, že neposunú montáž, lebo už o dva týždne by mali prísť...

Poslať Napísal: 06 Nov 2020, 22:30 

ahoj Gabo :) aj si stihol ísť do tej predajne? ako si pochodil? my sme tiež chceli v tejto dobe meniť tienenie, keďže to naše má už hodne veľa rokov, no musíme počkať, pokiaľ nám znovu obchody otvoria. lebo sa neviem rozhodnúť medzi plissé a screenovými roletami.

Poslať Napísal: 09 Nov 2020, 11:31 

Ahoj Julica ;)

Veď už sú otvorené predajne, tak môžete ísť vyberať. Aké tienenie by si chcela?

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 07:07 

Ahojte všetci ;) Chcem Vám len napísať, že my máme tejto značky tienenie a sme s ním veľmi spokojní, vyhovuje nám ;) Majú obrovský výber, takže je z čoho vyberať. Majú rôzne látkové rolety, plissé rolety, japonské steny, exteriérové a interiérové rolety/žalúzie. Fakt koooopu toho :) Odporúčam ;)

Poslať Napísal: 18 Nov 2020, 12:57 

Aké tienenie máte Levica?

Poslať Napísal: 25 Nov 2020, 11:28 

chcel by som sa spýtať odborníkov, či je možné inštalovať žalúzie do vlhkého prostredia (napríklad do kúpeľne alebo do novostavby, kde je ešte vlhko)?

Poslať Napísal: 27 Nov 2020, 15:24 

delar píše:
chcel by som sa spýtať odborníkov, či je možné inštalovať žalúzie do vlhkého prostredia (napríklad do kúpeľne alebo do novostavby, kde je ešte vlhko)?

Už som tu dlhšiu dobu nič nepísal, no ohľadom tohto ti viem poradiť, tak ti idem hneď napísať odpoveď na tvoju otázku. Áno, dajú sa montovať aj do vlhkého prostredia, no v tomto prípade je potrebné vyberať interiérové žalúzie nielen s hliníkovými lamelami, ale aj s nosnými hliníkovými profilmi. Tak si daj pri výbere na to pozor!

Stránka 36 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre