Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 344 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 23 Jan 2020, 10:33 

Tonnko píše:
@Ondro11Jančo ved jasne, ze presnu cenu mu nikto nevie povedat, iba firma, ktora exterierove zaluzie robi ale tak aspon takto som mu pomohol, kedze som to riesil. a vela krat staci vediet, kolko to druhych ludi vyslo, aby mali ako taky obraz.

@Timo my mame skryte, nakolko sme to riesili uz pri murovani hrubej stavby a davali sme specialne preklady na okna. majstri vedeli, ako to spravit a vela veci nam poradila aj firma, cez ktoru sme riesili exterierove zaluzie.

Jooj, tak to ste mali super, že Vám to hneď majstri spravili.
My sme dali klasické preklady a teraz s tým máme trochu problém. Budeme musieť s hrubším polystyrénom zatepľovať, aby sme ich mohli mať tiež skryté. Mne sa tie priznané vôbec nepáčia.

Poslať Napísal: 27 Jan 2020, 09:11 

TONO DAKUJEM TI VELMI, ZE SI MI NAPISAL, KOLKO VAS VYSLI. TOTO SOM PRESNE CHCEL VEDIET. JE MI JASNE, ZE NAM MOZNO AJ VYSSIU ALEBO NIZSIU CENU VYPOCITAJU, ALE ASPON CCA VIEM, KOLKO POCITAT PENAZI NA TIENENIE. VDAKA ESTE RAZ ZA TVOJU OCHOTU!

Poslať Napísal: 29 Jan 2020, 08:57 

@Timo jasne rozumiem, ale tak stale sa to da spravit. len budes musiet minimalne 22cm EPS zateplit, aby si kastlik mal skryty. uz mate vonkajsie zaluzie vybrate? lebo na niektore treba 14cm a na niektore staci 12cm.

@Adamik84 nemas vobec zaco. ved kludne ak potrebujes este ohladom niecoho poradit, tak sa pytaj.

Poslať Napísal: 31 Jan 2020, 11:55 

Tonnko píše:
@Timo jasne rozumiem, ale tak stale sa to da spravit. len budes musiet minimalne 22cm EPS zateplit, aby si kastlik mal skryty. uz mate vonkajsie zaluzie vybrate? lebo na niektore treba 14cm a na niektore staci 12cm.

@Adamik84 nemas vobec zaco. ved kludne ak potrebujes este ohladom niecoho poradit, tak sa pytaj.

To je super správa pre nás, že sa to bude dať aj potom.
Vieš čo, len tak v rýchlosti sme včera s manželkou pozerali a celkom sa nám páčili tie Zetta 90. Tie majú aký kastlík? Koľko cm?

Poslať Napísal: 03 Feb 2020, 08:58 

@Timo tieto sirsie lamely maju 14cm kastlik. takze tam by si musel s hrubsim polystyrenom jednoznacne zateplovat. ale ani sa necudujem, ze sa vam tie pacili, lebo tie patria medzi take najcastejsie, ktore si ludia davaju. predsa len sirsie lamely jednak aj lepsie vyzeraju a druha vec je ta, ze maju aj lepsie funkcie tienenia.

Poslať Napísal: 11 Feb 2020, 17:00 

TONO ZATIAL VIEM VSETKO, CO SOM POTREBOVAL VEDIET. ALE KDYBY NECO, TAK ISTO SA OZVEM.

Poslať Napísal: 12 Feb 2020, 13:42 

Tonnko píše:
@Timo tieto sirsie lamely maju 14cm kastlik. takze tam by si musel s hrubsim polystyrenom jednoznacne zateplovat. ale ani sa necudujem, ze sa vam tie pacili, lebo tie patria medzi take najcastejsie, ktore si ludia davaju. predsa len sirsie lamely jednak aj lepsie vyzeraju a druha vec je ta, ze maju aj lepsie funkcie tienenia.

Však ale tých 20cm zateplenie by stačilo aj na tento 14cm kastlík, nie?
A aké napríklad funkcie majú?

Poslať Napísal: 17 Feb 2020, 10:09 

Timo - jasné, že to ti bude stačiť...My sme to presne tak isto riešili ako to chceš ty teraz a kastlík máme pekne skrytý...Vôbec ho nie je vidieť...Z kade pochádzaš?...Lebo my bývame pri Prievidzi a som ochotní ti to aj ukázať, ak by si chcel...

Poslať Napísal: 20 Feb 2020, 16:33 

Jarčo_Barčo píše:
Timo - jasné, že to ti bude stačiť...My sme to presne tak isto riešili ako to chceš ty teraz a kastlík máme pekne skrytý...Vôbec ho nie je vidieť...Z kade pochádzaš?...Lebo my bývame pri Prievidzi a som ochotní ti to aj ukázať, ak by si chcel...

Super, to som rád.
Rád by som to videl aj osobne ale my bývame pri Dunajskej Strede, čo je dosť ďaleko.
No keď niekedy budem mať cestu okolo, tak sa ti ozvem a mohli by sme sa dohodnúť, hm?
Alebo čo keby si mi to odfotil?
Aj to by mi stačilo.

Poslať Napísal: 27 Feb 2020, 10:55 

@Timo okey, ozvi sa. a ked aj nic nebudes potrebovat zistit, tak aspon napis, ked tienenie budete mat doriesene, dobre?

Stránka 33 z 35 [ Príspevkov: 344 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre