Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 10 Jan 2018, 11:57 

Grut viem, že som písala o radu už v decembri ale dávala som si takú rezervu, ak by mi nikto nenapísal, že budem čakať do januára a potom pôjdem behať po predajniach. Možno som sa na začiatku zle vyjadrila ale takto som to mala naplánované už od začiatku. Napíšem ti potom!

Poslať Napísal: 16 Jan 2018, 13:41 

Sima tak potom si sa zle vyjadrila, lebo automaticky som si myslel, ze to chces stihnut este do vianoc a ze ta to nahana...ale ked si to mala od zaciatku takto naplanovane, tak v pohode..budem rad, ked sa ozves ;)

Poslať Napísal: 17 Jan 2018, 10:50 

Pekný deň prajem všetkých,
taktiež by som chcela vedieť nejaké reálne skúseností ľudí, ktorí majú tieniacu techniku tejto značky. Ako vám vyhovuje? Z kade ste objednávali a máte niekto aj tie japonské steny? Tie sa mi veľmi páčia, len neviem či to je praktické.
Za všetky odpovede vopred ďakujem!

Poslať Napísal: 18 Jan 2018, 09:21 

Denisa Krajčová vítam ťa tu:-) Chcel som ti napísať, že tie japonské steny my máme v kancelárií a vyzerá to brutálne. Nie som si istý, či sa to hodí do domu/bytu (neviem čo máš) ale v kancelárií to vyzerá super a máme ich tej značky Isotra. No kde ich objednávali, to ti nepoviem, keďže to šéf s manželkou riešil. No ak s nimi niekedy budem a nezabudnem, tak sa ti na to môžem spýtať.

Poslať Napísal: 19 Jan 2018, 14:26 

Lajoš555,
ďakujem ti za pekné privítanie. Aby vedeli aj viacerí, tak mám dom, ktorý je jednopodlažný no máme obytné podkrovie. Dole máme veľkú obývačku s kuchyňou, kúpeľňu, spáľňu, detskú izbu. Prevažne rozmýšľam, že tie japonské steny by som dala do obývačky a kuchyne. Myslíš, že by to mohlo byť? Nemohol by si pls odfotiť vaše kancelárie? A keby si sa ich to spýtal, bola by som ti veľmi za to vďačná!!

Poslať Napísal: 22 Jan 2018, 13:53 

Grut asi áno, ospravedlňujem sa za to. No už ti konečne môžem napísať, že rolety máme objednané. Minulý týždeň sme zbehli do tej jednej predajni, kde sme vedeli, že predávajú aj značku Isotra a rovno sme ich tam aj zajednali. Predtým sme boli ešte v jednej predajni ale tam ma žiadne neočarili. A pri týchto som si bola istá, že to bude aj kvalita! Už nech ich mám aj doma :) :)

Poslať Napísal: 23 Jan 2018, 10:58 

Denisa Krajčová to máte taký akurátny dom. Môj osobný názor je taký, že do obývačky by sa ti tie japonské steny hodili, no do kuchyne si to moc neviem predstaviť. Tam máš tiež nejaké väčšie okno?? Spýtam sa ale až zajtra, dnes mám dovolenku. Potom ti píšem, čo som zistil.

Poslať Napísal: 02 Feb 2018, 11:37 

Sima v pohode:-)...tak super, ked ich uz mate aj objednane...konecne si sa rozhybala...kedy vam ich maju dorucit?...aj vam ich budu montovat?

Poslať Napísal: 06 Feb 2018, 08:13 

Lajoš555,
no práve preto chcem aj do kuchyne, lebo tam budem mať tiež také väčšie francúzske okno a nechcem aby mi všetci videli do miestnosti čo robím a podobne. Ako pozerám, tak si mi to asi zabudol napísať, zistil si mi to?

Poslať Napísal: 07 Feb 2018, 12:44 

Denisa Krajčová och sorry, fakt som pozabudol na teba a pritom som sa ho to hneď pýtal. Že ich objednávali v Bratislave v predajni Profimont. To potom áno, keď aj tam máš veľké okno. Inak ale neviem si to predstaviť, v kuchyni som ešte u nikoho také veľké okno nevidel :) :)

Stránka 4 z 28 [ Príspevkov: 271 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre