Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 284 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 09:53 

JanosikPabo, jj dobre, bol som spokojny. spominali, ze do nejakych 6-8 tyzdnov by to mohlo byt, tak uvidime, ako sa im to podari. lebo firma Isotra, ze ma take dodacie lehoty, ktore zavisia od sezony a od sortimentu. no blizsie som sa ich uz nevypytoval, ci teraz maju sezonu alebo mali v lete. ale myslim si, ze tiez maju top sezonu v lete, ked vsetci stavaju a ked vsetkym dojde, ake maju teplo v dome a potrebuju rychlo nejake tienenie zohnat, no nie? tak to vacsinou byva.

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 12:39 

Dero...

Super, tak v tom prípade je to dobré. Veď oni to ľudom asi aj ponúkajú a vysvetľujú na čo to slúži, keď si zákazník príde vybrať tienenie, že? Ďakujem ti veľmi pekne, že si si našiel čas a vysvetlil si mi to...

Poslať Napísal: 20 Sep 2019, 08:18 

Miriam Hvolková samozrejme, pokiaľ človek vyberá u dobrého predajcu, tak sa dozvie všetko. Nemáš vôbec začo, rado sa stalo a kľudne aj nabudúce 8-)

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 17:30 

Alojz-cho to máš pravdu, aj ja si myslím, že top sezónu už majú za sebou a že im to dlho trvať nebudú. Oni sú dosť veľký závod a stíhajú vyrábať. Ale tak uvidíš sám, kedy ti ich dovezú. Aj ti ich idú rovno montovať nie? Či to máš cez inú firmu poriešené?

Poslať Napísal: 26 Sep 2019, 10:36 

Máme takú dilemu a budem rád, ak mi ju niekto pomôže rozlúštiť.
Je možné spojiť v rohu dve vonkajšie žalúzie na jedno ovládanie?
Máte to tak niekto? dúfam, že sa tu niekto nájde a konečne mi poradí, lebo už som z toho zúfalý.

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 07:57 

Fodor píše:
Máme takú dilemu a budem rád, ak mi ju niekto pomôže rozlúštiť.
Je možné spojiť v rohu dve vonkajšie žalúzie na jedno ovládanie?
Máte to tak niekto? dúfam, že sa tu niekto nájde a konečne mi poradí, lebo už som z toho zúfalý.

Noo tak ja ti tú dilemu hneď vyriešim. Dá sa to! Slúžia na to rohové spojky hriadeľov pre vonkajšie žalúzie. Štandardne sa dodávajú pre spojenie žalúzií v uhloch 90° - 180°. My to tak síce nemáme ale viem, že to je možné.

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 09:59 

Super Viechman, vďaka!
A každá firma, ktorá sa zaoberá tienením to ponúka?
Alebo sú aj také, ktoré to nemajú? Poraď mi aj v tomto pls, aby som zbytočne veľa firiem nemusel oslovovať.
Dík.

Poslať Napísal: 07 Okt 2019, 10:05 

...tato firma je top! - pred nou davam klobuk dolu!...super tienenia vyrabaju...maju uz viacero zavodov, maju vlastnu lakovnu, akoze fakt bomba!...

Poslať Napísal: 11 Okt 2019, 11:04 

Fodor píše:
Super Viechman, vďaka!
A každá firma, ktorá sa zaoberá tienením to ponúka?
Alebo sú aj také, ktoré to nemajú? Poraď mi aj v tomto pls, aby som zbytočne veľa firiem nemusel oslovovať.
Dík.

Mala by to ponúkať každá firma ale to som si neni na 100% istý. No Isotra to vyrába, takže jej predajcovia to isto budú mať. S tým by si problém nemal mať! Pozri si cez ich stránku nejakého predajcu, ktorého máš najbližšie a k nemu zbehni. Btw oni majú veľa predajcov, takže by to malo byť v pohodičke. Vyskúšaj a keby niečo, tak sa ozvi.

Poslať Napísal: 14 Okt 2019, 10:01 

marekL30 píše:
...tato firma je top! - pred nou davam klobuk dolu!...super tienenia vyrabaju...maju uz viacero zavodov, maju vlastnu lakovnu, akoze fakt bomba!...

A kde prosím ťa majú závody?

Stránka 28 z 29 [ Príspevkov: 284 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre