Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 21 Mar 2019, 07:21 

ano citala som, ale z toho si nic nerob.

hlavna vec je ta, ze sa tebe pacia a ostatnym sa vobec nemusia!

to ta trapit vobec nemusi, aky maju nazor ini na farebne zaluzie.

zistila som si to a presne povedala tuto znacku a potom som si aj vsimla na tych zaluziach dole ten nazov.

Poslať Napísal: 25 Mar 2019, 08:33 

SuchyLujzo píše:
my mame presne tie, ktore si tu spomenul Boro ale bohuzial fotku pri sebe nemam. nikdy ma nenapadlo si ich odfotit. na taketo veci mam zenu :lol: :D ale mozem ti povedat, ze vyzeraju brutaaalne! a to vobec neprehanam

a nemohol by si spravit vynimku a cvaknut mi ich?...alebo si vypytat nejaku fotku od zeny?...ako poviem ti, ze mne by to bolo viac menej jedno lebo verim, ze budu fajn a pre mna je dolezitejsie aby plnili svoj ucel no vies ake su zeny...skor moja zenska furt odomna vypytuje nejake fotky...

Poslať Napísal: 26 Mar 2019, 10:03 

viem si predstavit Boro :lol: :D tak ked dnes pridem z roboty domov, tak ti spravim jednu fotku alebo si poslem od manzelky aby bola tvoja draha rada :)

Poslať Napísal: 27 Mar 2019, 08:46 

Timea ved presne to iste som si aj povedala. Mne sa pacia a je mi jedno, ake nazory maju ostatni ludia! Ano? Tak to je super, som rada, lebo uz som si ich objednala. Sa mi uz nechcelo dalej cakat, lebo predsa len este doba vyroby a preto som ich minuly tyzden objednala. Tesim sa, ked ich uz budem mat na oknach.

Poslať Napísal: 28 Mar 2019, 14:21 

Ahojky ;) Neviem, či sledujete tohto výrobcu na FB. Ja áno, a tam vkuse dávajú super nápady na rôzne veci ale i svoje produkty (žalúzie, rolety, atď.). Btw my žalúzie tejto značky tiež máme a doporučujem. Super vyzerajú, sú kvalitné, no majú jednu nevýhody, že sú trochu drahšie. Ale tí, ktorí ich majú tak vedia, že u nich total platí: cena=kvalite! ;) :) A to je odo mňa všetko, chcela som sa len pochváliť :lol: ;)

Poslať Napísal: 09 Apr 2019, 10:41 

Macuska :D :) Ake napady tam davaju? My tienenie zatial nemame preto mi nic ani tato znacka nehovori ale rada by som si popozerala nejake inspiracie. Napis ake napriklad dobre?

Vdaka :D :)

Poslať Napísal: 10 Apr 2019, 10:06 

Dobrý deň všetkým, chcela by som položiť zopár otázok asi najlepšie chlapom, keďže sa do technických veci lepšie vyznajú. Rada by som si nechala poradiť, aké tienenie by som mala zvoliť na bungalow, ktorý má prevažne všade veľké "balkónové" okná. Chcem aby som tam mala väčšie súkromie a taktiež bezpečnosť. Čo by ste poradili? Čo bude najlepšie riešenie?

Poslať Napísal: 10 Apr 2019, 12:18 

JELLA_BELLA: OOOO, TAKETO UZNANIE SME OD TEBA DOSTALI? POTESILA SI! K TOMU TIENENIE BY SOM TI NAPISAL LEN TOLKO, ZE POKIAL ZHANAS OCHRANU PRED SLNECNYM ZIARENIM, VETROM, DAZDOM ALE CHCES MAT ZAROVEN AJ BEZPECNOST, TAK ZVOL VONKAJSIU ROLETU NAPRIKLAD VIVERU. TA JE TOPKA A ESTE AJ VYZERA DOBRE.

Poslať Napísal: 15 Apr 2019, 10:31 

Dani_ca16 ;) No napríklad také, že s korkových štupľov si môžeš vyrobiť stojan na varechy a iné kuchynské náradie alebo z paliet vešiak na bundy a iné. Veď si kukni ich FB stránku isotra.sk a tam ich všetky nájdeš ;) :)

Poslať Napísal: 17 Apr 2019, 09:30 

Macuska :) Hm, to by ma nikdy nenapadlo odkladat korkove stuple a nieco take si vyrobit, ja ich vyhadzujem do kosa. No idem si ich pozriet, lebo ma tie napady celkom dostali a ohurili ;) :) A vy mate tejto znacky aj tienenie? Uz som si vsimla, ze ano :D ;) Ako vam vyhovuju? Neboli prilis drahe?

Stránka 21 z 30 [ Príspevkov: 298 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 30  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre