Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 15 Dec 2017, 11:05 

V byte máme žalúzie ich značky! Pridávam sa k spokojným ľudom, ktorý majú od nich tieniacu techniku a tak isto ich aj odporúčam. Dal som si poradiť od známeho, ktorý ich už má 10 rokov a nepokazili sa mu vôbec za ten čas!

Poslať Napísal: 18 Dec 2017, 12:47 

no už nejakých 5 rokov to je. dávali sme ich, keď sme sa sťahovali do nového domu, takže tak nejako. v profimonte sme ich objednávali a máme presne tieto žalúzie http://www.isotra.sk/isotra-system-clas ... -eurookien (prikladám link, aby som to nemusel všetko vypisovať). mechanizmus, myslíš spôsob ovládania? ten máme klasický manuálny - retiazku.

Poslať Napísal: 19 Dec 2017, 16:18 

sima boli ste v tom profimonte?..co ste zistili??..mali tam rolety a zaluzie znacky Isotra?..vybrali ste nejake?..

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 11:25 

Moriak ďakujem aj tebe za správu a pozitívnu skúsenosť!! :-);-)
Dulko pekné ste vybrali a presne tie také hnedo-žlté máte? Či farbu ste si inú objednávali? Hej, hej spôsob ovládania som mala na mysli. Lebo premýšľala som, že by som brala aj elektrické ovládanie. Také oni tiež vyrábajú?
Grut ešte sme neboli:-( Nedalo sa nám vtedy, keď sme to mali na pláne:-(

Poslať Napísal: 21 Dec 2017, 11:16 

nie, nie farbu sme dávali tú druhú: RAL 8014, tú štandartnú. chceli sme také tmavšie, keďže také sa nám viac hodia:):) samozrejme, vyrábajú aj také žalúzie, ktoré majú ovládanie na elektrický pohon a dokonca aj solárne žalúzie, ktoré na pohon využívajú slnečné žiarenie. v dnešnej dobe už takéto veci sú normálka!

Poslať Napísal: 03 Jan 2018, 12:41 

Dulko jasné, to chápem. Ale aj tie sú pekné, ten odtieň som hneď pozerala, že je krajší ako ten hnedo-žltý. Odfotené to náhodou nemáš, že? Na slnečné žiarenie? To si neviem predstaviť ako to funguje! Mne by stačilo to elektrické. Len obávam sa, či sa to často nekazí, nevieš mi aj ohľadne tohto poradiť?

Poslať Napísal: 04 Jan 2018, 09:18 

uhádla si, odfotené to veru nemám. ani ma to len nenapadlo odfotiť si ich. no budúci týždeň ti to cvaknúť môžem, keďže teraz sme momentálne na pobyte s rodinou a nie som doma. si žena, takže chápem tomu, že si to nevieš predstaviť a nejdem ti to ani vysvetľovať, aby som ťa zbytočne nepoplietol. no ako som ti už písal, s firmou Isotra mám dobré skúsenosti takže ti poviem, že toho sa obávať nemusíš. a keď už ide o to, tak riziko pokazenia máš vo všetkom! keby si to takto brala, tak by si si v živote nič nekúpila!

Poslať Napísal: 05 Jan 2018, 08:52 

jaaaj a do kedy chcete cakat Sima?..vas to az tak neponahla?..myslel som, ze ano, ked si pisala, nech rychlo poradime a podobne..teraz v january sa tam chystate?

Poslať Napísal: 08 Jan 2018, 16:41 

Dulko budem rada, ak si nájdeš čas a odfotíš mi ich:-);-) A kde ste boli na pobyte, ak smiem vedieť? Niekde na lyžovačke? Noooo, to máš pravdu, že by som si nekúpila! Len toto je taká vec, že to idem prvý krát a ešte sama riešiť tak preto sa tak obávam, čo vybrať aby som dobre vybrala..
Grut áno, teraz v Januári tam chcem skočiť už na 100%, možno aj tento týždeň!

Poslať Napísal: 09 Jan 2018, 09:36 

ved bolo by na case Sima..pisala si tu uz v decembri, ak si dobre pamatam a este si stale ziadne nenasla...potom daj vediet, ako si dopadla a ci ti nejake poradili a odporucili...

Stránka 3 z 25 [ Príspevkov: 248 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre