Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 20 z 28 [ Príspevkov: 273 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 18 Feb 2019, 09:48 

Ivica píše:
Zojcha chapem a prepac za nepravdive obvinenie:/:/ Som rada, ze som sa k tomu dopatrala a hned idem zistit, kto by mi ich vedel vyrobit a namontovat. Dakujem zatial za vsetko:)

Tak to mi prosím ťa potom pridaj aj fotku, keď ich budeš mať namontované. Som strašne zvedavá, ako také farebné žalúzie budú vyzerať :)

Poslať Napísal: 19 Feb 2019, 11:05 

trochu si dovolim odbocit od komunikovanych farebnych zaluzi a chcel by som sa spytat na konkretne vonkajsie zaluzie Setta 90 od tohto vyrobcu...mate ich niekto?...ak ano, mohli by ste mi pridat realnu fotku ako vyzeraju zvonka na dome?...velmi sa nam pacia ale akosi sme neni este na 100% rozhodnuty pre ne...a daju sa montovat aj dodatocne?...za odpovede vopred dakujem...

Poslať Napísal: 05 Mar 2019, 15:16 

my mame presne tie, ktore si tu spomenul Boro ale bohuzial fotku pri sebe nemam. nikdy ma nenapadlo si ich odfotit. na taketo veci mam zenu :lol: :D ale mozem ti povedat, ze vyzeraju brutaaalne! a to vobec neprehanam

Poslať Napísal: 07 Mar 2019, 08:12 

Hellou.. 8-) Na tie farebné som aj ja dosť zvedavý.. :o Ani si neviem predstaviť, ako také žalúzie môžu vyzerať na oknách.. Je to poriadna gýčovina.. :lol: :D No každému sa páči niečo iné.. Ale rád by som vedel, koľko také farebné srandy stoja.. Ivica máš už zistenú cenu?..

Poslať Napísal: 11 Mar 2019, 11:05 

heh, ja si to viem uplne predstavit.

moja sialena sestra si take farebne tiez dala do bytu ale jej sa tam uplne hodia.

uz by som si ten byt bez farebnych zaluzii nevedela ani predstavit.

a tusim ich ma tiez tejto znacky ale to nie som na 100% presvedcena.

opytam sa jej.

Poslať Napísal: 12 Mar 2019, 08:32 

....v pohodicke, nehnevala som sa Ivica len ma to trochu zarazilo...ale uz som uplne v pohode...nie je zaco a daj vediet, ci si niekoho nasla a ci take zaluzky budes mat...dobre?

Poslať Napísal: 12 Mar 2019, 12:10 

Sebastian Morký píše:
Hellou.. 8-) Na tie farebné som aj ja dosť zvedavý.. :o Ani si neviem predstaviť, ako také žalúzie môžu vyzerať na oknách.. Je to poriadna gýčovina.. :lol: :D No každému sa páči niečo iné.. Ale rád by som vedel, koľko také farebné srandy stoja.. Ivica máš už zistenú cenu?..

Nevies si to predstavit? Tak ti sem pridavam fotku, ktoru Isotra zverejnila na svojej FB stranke, aby si si to vedel predstavit. Nech sa ti paci, takto vyzeraju farebne zaluzie:Obrázok

Poslať Napísal: 14 Mar 2019, 13:51 

Neviem, ale ja by som asi moju ženskú odstrelil, keby prišla s nejakým takýmto nápadom :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 15 Mar 2019, 11:40 

Russs...No tak teraz už viem, keď si mi sem hodil foto.. :lol: :D No pri tomto budem súhlasiť s Ludislavom.. :lol: :lol: Ako nevyzerá to najhoršie ale dal by som to jedine tak do detskej izbe dcérke ale inak nikam!... No som zvedavý, či ich Ivica bude mať, či si ich dá vyrobiť.. :o :lol:

Poslať Napísal: 18 Mar 2019, 09:11 

Sonka okey, pridam Vam sem fotku, ked ich budem mat. Ale bude to chvilku trvat, nebude to hned, lebo vyroba a dodanie trochu potrva. Ale ved asi viete, ako to s takymito vecami chodi.

Timea ani nevies ako si ma teraz potesila. Konecne jedna sprava, ze sa niekomu take farebne pacia, lebo doteraz len same zle spravy, ale ved asi si ich tu citala. Budem rada, ak mi zistis od segry, ci ich ma tejto znacky. Vdaka.

Stránka 20 z 28 [ Príspevkov: 273 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 28  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre