Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 30 [ Príspevkov: 294 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 09:24 

Reeco píše:
My sice nemame farebne zaluzie od znacky Isotry ale mame ich klasicke zaluzie - vnutorne. No mame ich uz zo 7 rokov a super drzia. A z toho dovodu som vam chcel napisat, ze odporucam ich znacku.

Ďakujeme ti veľmi pekne, že si nás s týmto oboznámil. No smiem sa ťa spýtať aj zopár bližších informácií?..

Poslať Napísal: 04 Feb 2019, 11:32 

A kde si ich prosím ťa videla Ivica??? :shock: :o Tu neviem, či ti niekto ohľadom tohto bude vedieť poradiť, keďže nikto asi také nemá, kedže nenapísali sem. A čo si sa konkrétne ich nespýtala aké majú skúsenosti a či sú striekané alebo nie? Veď oni to predsa musia mať pozisťované, či?

Poslať Napísal: 05 Feb 2019, 12:56 

...co sa cudujes Barny?...ved farebne zaluzie to je uplne normalna vec...aj my mame v detskych izbach farebne od znacky Isotra a detom i nam sa velmi pacia...dotvaraju celu tu izbu a tym padom posobi tak detsky, presne ako sme chceli...pritom aj dokonale zabranuju slnecnym lucom aby nesvietili do izby a vecer taktiez zabranuju poulicnym svetlam...my sme spokojny s nimi...

Poslať Napísal: 06 Feb 2019, 16:13 

Nie je zaco. Mozes sa kludne pytat co ta zaujima - budem odpoved.

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 11:32 

Barny na facebooku som ich videla ale uz si presne nepamatam, aka stranka to bola:/ Ved mali by ale v tej chvili ma to nenapadlo. Ale ked zistim, aka to bola firma, tak im jednoznacne napisem!

Zojcha myslis to vazne??:O Aka som stastna, ze sa tu nasla aspon jedna dusa, ktora ma rovnake zmyslanie ako ja:):) A teraz ako si napisala tu znacku tak mam pocit, ze na ich FB som to videla, moze to byt?

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:34 

asi tu debatujete iba o tejto jednej znacke ale ja by som sa rada informovala aj na rolety LOMAX...mate niekto aj od nich?...

Poslať Napísal: 08 Feb 2019, 13:12 

Oni vyrábajú aj tienenie na okná? :shock: :shock: Doteraz som bol v tom, že len garážové brány. Toto je pre mňa novinka! No smola, neviem ti o nich nič povedať, lebo skúsenosť nemám žiadnu. Mám s inými firmami, no to teba asi nezaujíma, že Jarika?

Poslať Napísal: 08 Feb 2019, 13:14 

Och, neviem ako sa mi podarilo, že som ako užívateľské meno uviedol tvoje Jarika, prepáč, ospravedlňujem sa ti za to!

Poslať Napísal: 11 Feb 2019, 11:15 

...ano!...myslim to smrtelne vazne Ivica...naco by som si nieco take vymyslala a pisala ti, keby to nebola pravda?...to by som tu ani nestracala cas...jasne, ze to moze byt...aj ja som na ich stranke videla post, kde boli na okne ruzovo-fialove zaluzky:)...uz aspon budes vediet, kto take vyraba a treba sa uz obratit len na predajcu, ktory ti ich doda a namontuje;);)...

Poslať Napísal: 14 Feb 2019, 12:28 

Zojcha chapem a prepac za nepravdive obvinenie:/:/ Som rada, ze som sa k tomu dopatrala a hned idem zistit, kto by mi ich vedel vyrobit a namontovat. Dakujem zatial za vsetko:)

Stránka 19 z 30 [ Príspevkov: 294 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre