Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 18 z 36 [ Príspevkov: 354 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 17 Dec 2018, 08:55 

dagmar máme to tak, ako na obrázkoch na stránke, ktorú ti sem Adam pridal. veď my ich vlastne máme tej istej značky:):) tiež netuším, ako sa sem fotky pridávajú, prepáč:(:(

Poslať Napísal: 18 Dec 2018, 16:59 

@Serfo takže tí predajcovia, ktorých majú na stránke napísaných, tak oni všetci majú na predajni ich produkty? Nemusíš mi to pozerať, to zvládnem aj sama ale nevedela som, že to držia aj priamo na predajni. Myslela som si, že len objednávajú podľa toho, čo si zákazník vyberie z katalógu. No toto by bolo super, keby som ich videla aj na živo. Ďakujem ti, po novom roku to budem viacej riešiť a pôjdem sa popýtať do nejakých predajní.

Poslať Napísal: 19 Dec 2018, 11:42 

Najde sa tu niekto aj taky blaznivy ako som ja?:D:D Ma niekto na oknach farebne zaluzie? Ak ano, kde ste ich zohnali?

Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 11:59 

LUCIC!

VIEM, ZE JE TO VSETKO V NASICH RUKACH A SNAD SA ZADARI A DOBRE VYBERIEME! BUDEM RADA, KED NAM PORADIS. NO TO SEM SKOR POSLEM MANZELA, LEBO TEN SA DO TAKYCHTO VECI LEPSIE VYZNA A ON BUDE VYBERAT VYROBCU TIENIACEJ TECHNIKY. JA LEN DIZAJN ODSUHLASIM :D :)

Poslať Napísal: 03 Jan 2019, 14:54 

Emilia_Sokyinová píše:
LUCIC!

VIEM, ZE JE TO VSETKO V NASICH RUKACH A SNAD SA ZADARI A DOBRE VYBERIEME! BUDEM RADA, KED NAM PORADIS. NO TO SEM SKOR POSLEM MANZELA, LEBO TEN SA DO TAKYCHTO VECI LEPSIE VYZNA A ON BUDE VYBERAT VYROBCU TIENIACEJ TECHNIKY. JA LEN DIZAJN ODSUHLASIM :D :)

myslím, že keď dáme viac hláv dokopy, tak správne vyberieme a vy potom budete dlhé roky spokojný. pošli ho kľudne sem za nami a ja s ním pokecám a poradím mu nejaké firmy, ktoré vyrábajú kvalitné rolety, žalúzie a iné tienenia.

Poslať Napísal: 07 Jan 2019, 12:22 

Ivica ty chceš farebné žalúzie? A to ťa prosím ťa čo napadlo? Si to niekde videla? :o

Poslať Napísal: 14 Jan 2019, 10:24 

To je isto len nejaký dizajnový výstrelok, ktorý videla a chce byť iná ako ostatní a preto nad takými žalúziami rozmýšľa. Tak by som to zhrnul. Ako nehovorím, nemusí to vyzerať zle ak samozrejme nejde o nejakú ružovú farbu. Tú si ani nechcem na oknách radšej predstaviť :lol: :lol:

Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 10:36 

Barbie89 píše:
dagmar máme to tak, ako na obrázkoch na stránke, ktorú ti sem Adam pridal. veď my ich vlastne máme tej istej značky:):) tiež netuším, ako sa sem fotky pridávajú, prepáč:(:(

- - aha, tak uz viem, kedze tu ich stranku som si dost dokladne prestudovala - - super potom - - nevedela som, ze tiez mate od nich - - no uz som mudrejsia a budem si to pamatat - -

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 16:42 

Kristian videla som to na jednej fotke a velmi sa mi to zapacilo a zacala som nad tym uvazovat:):) Len som chcela vediet, ci budem jedina alebo ci to niekto realne uz aj doma ma:):)

Barny presne take ruzovo-fialove som videla:D:D A nahodou vyzerali velmi dobre;) Viaceri mi na ne povedali taky isty nazor ako ty, ale mne sa pacia a dost nad nimi uvazujem. Len chcem vediet, ci su take kvalitne ako aj klasicke alebo su len nejake striekane, ktore sa po case zacnu olupovat. Nejake skusenosti by som potrebovala pozistovat.

Poslať Napísal: 29 Jan 2019, 11:41 

My sice nemame farebne zaluzie od znacky Isotry ale mame ich klasicke zaluzie - vnutorne. No mame ich uz zo 7 rokov a super drzia. A z toho dovodu som vam chcel napisat, ze odporucam ich znacku.

Stránka 18 z 36 [ Príspevkov: 354 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre