Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 16 z 37 [ Príspevkov: 361 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 37  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:28 

Denya25 nie na Slovensku ale v Česku. Konkrétne v Opave majú sídlo a tu na Slovensku majú iba predajcov, ktorý predávajú ich produkty. A ak potrebuješ zistiť kde všade sú ich predajcovia, tak to si pozri na ich stránke isotra.sk. Tam ich majú všetkých vypísaných :)

Poslať Napísal: 15 Okt 2018, 12:45 

aka nahoda, ze som este aj takuto temu nasiel :) :) ved my mame tiez rolety tejto znacky :) keby o nej viem skor, tak uz som tu davno a radim vam ludia! ak nieco potrebujete zistit, kludne sa mozte aj mna pytat :)

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 11:46 

fifoo ;) ...tak ťa idem trochu využiť, keď si taký nadšený z tejto témy... aké rolety máte?... vonkajšie alebo vnútorné?... na aké ovládanie - mechanické alebo elektrické?... koľko trvalo doručenie a namontovanie?... a keďže oni len tienenie vyrábajú, tak cez ktorú firmu ste ich kupovali?... a z kade vlastne pochádzaš, kde bývaš?... sorry za toľko otázok ale keď už, tak poriadne :D :D

Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 12:11 

Irma150289 píše:
fifoo ;) ...tak ťa idem trochu využiť, keď si taký nadšený z tejto témy... aké rolety máte?... vonkajšie alebo vnútorné?... na aké ovládanie - mechanické alebo elektrické?... koľko trvalo doručenie a namontovanie?... a keďže oni len tienenie vyrábajú, tak cez ktorú firmu ste ich kupovali?... a z kade vlastne pochádzaš, kde bývaš?... sorry za toľko otázok ale keď už, tak poriadne :D :D

my mame vonkajsie rolety. co sa tyka ovladania, tak sme si dali elektricke, kedze to bolo len o nejake stovky drahsie a chceli sme byt modernejsi - vies ako, ked novy dom, tak vsetko poriadne :D my byvame pri Bratislave v jednej dedine a riesili sme tieto rolety cez firmu MAMON, kedze oni su predajcovia tejto znacky. preco tak zistujes? ides to tiez riesit cez nich?

Poslať Napísal: 24 Okt 2018, 13:33 

áno fifoo, zisťujem to kvôli tomu, lebo už máme postavený dom ale ešte sme neriešili tienenie... ideme to teraz riešiť dodatočne, snáď to problém nebude... keď sme kupovali okná, tak nám povedali, že nebude, tak snáď to tak aj bude... áno?... taká firma je tam niekde?.. a kde presne?... ten názov mi nič nehovorí :? :?

Poslať Napísal: 25 Okt 2018, 08:39 

Kolo alebo Juro? Ako ta mam oslovovat? Dakujem ti velmi pekne za odpoved. Hned som si myslela, ze nemaju sidlo na Slovensku, lebo som o nich vela nepocula. No uz teraz budem vediet a idem si pozriet aj ich stranku. Zaujima ma, kde vsade maju predajcov a ake produkty vyrabaju. Potrebovala by som do bytu klasicke zaluzie, tak mozno sa mi od nich nejake zapacia. Este raz ti dakujem! ;)

Poslať Napísal: 26 Okt 2018, 17:29 

Denya25 to je úplne jedno ako ma budeš oslovovať. Moje meno je Juro a "Kolo" mám prezývku. Takže mi nevadí ani jedno a ani druhé pomenovanie. Môžeš si vybrať, čo sa ti viac páči ;) :) Pozri a ak budeš ešte niečo chcieť vedieť, tak sa kľudne spýtaj. Majú tam kopu aj fotiek, tak snáď si vyberieš :) :)

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 09:00 

Irma150289 píše:
áno fifoo, zisťujem to kvôli tomu, lebo už máme postavený dom ale ešte sme neriešili tienenie... ideme to teraz riešiť dodatočne, snáď to problém nebude... keď sme kupovali okná, tak nám povedali, že nebude, tak snáď to tak aj bude... áno?... taká firma je tam niekde?.. a kde presne?... ten názov mi nič nehovorí :? :?

fuha, tak to ste dost neskoro zacali riesit. ak budete chciet vonkajsie rolety alebo zaluzie tak ich uz budete musiet mat priznane a nie skryte. lebo to sa robi uz pri hrubej stavbe! ale ved uvidite, co vam poradia priamo vo firme. konkretne ta firma ma sidlo na Lamacskej ceste 109. ani sa necudujem, ze ti nic nehovori, kedze si to este neriesila. ani ja by som nevedel, keby som to neriesil :)

Poslať Napísal: 06 Nov 2018, 11:26 

Ahojte ;) Oni len vyrábajú alebo aj predávajú? Majú nejakú vzorkovú predajňu niekde? Ďakujem za odpoveď ;)

Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 09:12 

petronela firma Isotra vyraba a potom dodava svoje produkty roznym mensim stavebninam a ich predajcom (tych maju vypisanych na stranke)...u nich si potom ludia mozu ich produkty zakupit ci objednat...vzorkovu predajnu alebo teda svoje pobocky nemaju..oni si skor budu partnerske siete...takze zakaznik vsetko riesi cez ich partnera!..oni su cisto len vyrobcovia!!!...

Stránka 16 z 37 [ Príspevkov: 361 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 37  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre