Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 13:04 

Dobre dovody si mi uviedla @Anabela...uz zacinam aj ja viacej uvazovat o roletach len som zase ostala zaskocena tou tvojou poslednou vetou :( ...fakt si myslis, ze by to bol problem?...myslela som, ze oni sa tiez len nejako na okna montuju, ach :( ...

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 10:29 

zahira píše:
mate niekto prestresenie terasy od tejto znacky??

Ahoj ;) Áno, my máme ;) Čo by si potrebovala?

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 05:27 

Nora tak chcela si pocut moj nazor, tak som ti ho aj napisala, aby si vedela, podla coho som sa rozhodovala:) No neviem, nie som ziadny odbornik na to ale viem, ze nam ich uz do prekladu montovali a neviem ako to je, ked sa robi dorabka. Ved skus behnut do nejakej predajne, kde take exterierove rolety maju a popytaj sa ich, ci to bude realne alebo nie! Hned budes lepsie vediet:) Moje informacie su len take informacie z internetu alebo z toho, co mi muz doma povie alebo majstri:D

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 10:09 

@Luko632 tak ahoj, som rada, ze si napisal ;) potrebovala by som od teba zistit blizsie informacie o markizach ich znacky. ako su kvalitovo na tom? mate elektricke ovladanie alebo rucne? co je podla teba lepsie? zatial tieto a potom budem pokracovat :) ;)

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 14:09 

zahira píše:
@Luko632 tak ahoj, som rada, ze si napisal ;) potrebovala by som od teba zistit blizsie informacie o markizach ich znacky. ako su kvalitovo na tom? mate elektricke ovladanie alebo rucne? co je podla teba lepsie? zatial tieto a potom budem pokracovat :) ;)

Tak poďme na to :) Ich produkty sú vysoko kvalitné a to sa týka aj markíz. My ju už máme nejaký ten rok a doposiaľ sme nemali žiadne problémy! Ohľadom toho ovládania je to tak, že ty si môžeš zvoliť, či chceš elektrické alebo manuálne ovládanie. My máme elektrické. Väčšina ich terasových markíz sa dá aj elektricky ovládať. Podľa mňa je to lepšie a hlavne jednoduchšie ;)

Poslať Napísal: 28 Sep 2018, 07:59 

Za to som ti velmi vdacna @Anabela ;) ...hmm, no vyskusam to tak, ze behnem sa niekde na to opytat alebo sa zajtra spytam bratranca na svadbe, kedze aj on teraz stavia a mozno mi bude vediet v tomto este lepsie poradit...a mozem sa ta este spytat, cez koho ste to vy riesili??...

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 14:03 

@Luko632 no ale ked sa bavime o tom elektrickom ovladani, tak je to aj vyrazne drahsie, ci??

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 11:19 

Vyskusaj aj brantranca oslovit, to ta dobre napadlo. Cim viac skusenosti, tym lepsie:):) My sme to riesili cez tuto firmu (teda vyrobcu) Isotra o ktorej je aj rec. Keby sme to riesili cez ineho, tak sem predsa ani nepisem:) A inak uz bola ta svadba? Zistila si od toho bratranca nejake informacie??

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 12:58 

zahira píše:
@Luko632 no ale ked sa bavime o tom elektrickom ovladani, tak je to aj vyrazne drahsie, ci??

Najlacnejšie to veru nie je ale zase nie je to až tak predražené, že by na to normálny ľudia nemali. Vieš, neviem čo je pre teba veľa. Napíš sumu, do ktorej sa chceš zmestiť a potom ti poviem, či to je reálne alebo nie je.

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 10:06 

Ich firma ma kde sidlo? Niekde tu na Slovensku?

Stránka 15 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre