Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 15:03 

Alen_ka píše:
tak potom neviem kde to žijem, keď som o nej fakt počula len teraz prvý krát a vôbec som nevedela, že oni sa zaoberajú výrobou tieniacej techniky. no dobré vedieť! keďže za chvíľku ma toto presne čaká. ktorý výrobcovia na slovensku predávajú ich produkty??

neviem ani ja ale som rad, ze si sa to konecne dozvedela...,ktory vyrobcovia??...,pozri si to prosim na ich webovej stranke lebo sa mi ich sem nechce vsetkych vypisovat...,je ich totiz dost vela...,

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 10:37 

Ahojky vsetci ;) Rozhodla som sa Vam sem napisat z toho dovodu, ze aj my mame od nich exterierove rolety. Preto ak by niekto chcel ohladom niecoho pomoct, tak sa moze ozvat a snad mu budem vediet poradit. Rada to spravim, kedze aj ja dufam, ze mi mnohi ludia tu pomozu (sice ohladom inych veci ale predsa) ;)

Poslať Napísal: 24 Aug 2018, 09:09 

aron to som aj ja rada a veľké ĎAKUJEM patrí práve tebe, lebo keby si mi neodpísal, tak by som to možno ešte ani doteraz nevedela :D ;) okey, to si kuknem. nevedela som, že to tam majú vypísané ale našla som to. sorry, že ťa nonstop otravujem, už nebudem :)

Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 09:31 

Ahooj @Anabela..neviem, ci si ta ista osoba ale predpokladam ze ano a v inej teme ti radim a preto by si mi mohla ty tu poradit...co ty nato?..mozme spravit takuto dohodu?? :D :) ...smiem sa spytat, preco ste sa rozhodli pre rolety a nie pre zaluzie??..ved tie su krajsie, ci??

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 14:33 

Alen_ka píše:
aron to som aj ja rada a veľké ĎAKUJEM patrí práve tebe, lebo keby si mi neodpísal, tak by som to možno ešte ani doteraz nevedela :D ;) okey, to si kuknem. nevedela som, že to tam majú vypísané ale našla som to. sorry, že ťa nonstop otravujem, už nebudem :)

mne vobec nevadi, ze mi pises a pytas sa ma na veci..,prave naopak rad poradim pokial viem ale sto krat pisat jednu vec sa mi fakt nechce a ani to nie je dobre, ked sa tu ludia nonstop opakuju..,preto som ti napisal, aby si si to pozrela...,a fakt tych predajcov maju dost vela a keby ich tu mam vsetkych pisat tak tu stravim minimalne polhodinu a to je dost pre mna:-/..,za tu dobu stihnem ine veci, ktore su pre mna dolezitejsie!..,a ozik nasla si to?..,nemala si s tym problemy?..,

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 06:42 

Ano Nora som to ja:) Aka nahoda, ze sme sa nasli v dvoch temach, ze?;) To je jasne, ze ti rada poradim. Rozhodli sme sa pre rolety preto, lebo nam sa viacej pacili a aj nam viac vyhovovali. Ked som si zistovala vyhody roliet a zaluzii, tak stale tie rolety vyhravali aj ked nemozem nic zle ani na zaluzie povedat. Podla mojho nazoru hlavne zalezi od vyroby! Pokial je dobre, kvalitne vyrobena tieniaca technika, tak ci su to zaluzie, rolety alebo uplne nieco ine tak to splna taky ucel ako ma. Vy staviate alebo mate postavene a dodatocne ides toto riesit??

Poslať Napísal: 18 Sep 2018, 14:22 

Tomu ver @Anabela, ze to je riadna nahoda :D ...a ake vyhody to boli napriklad?...napis mi, lebo ked som hladala na internete, tak som nic take konrektne nenasla...my uz mame postavene ale spravili sme chybu, ze sme hned nedali nieco na okna a teraz dodatocne to chceme riesit, lebo nam prekaza, ze si nemame cim tienit a ze nam je vidno do domu...to mi asi najviac prekaza :oops: :oops:

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 14:24 

aron jasné, veď som napísala, že to chápem a viem predsa používať google, takže tam som si to všetko hneď našla. nemala som s tým žiadny problém, vôbec!

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 09:35 

Takou najvacsou vyhodou Nora bolo to, ze rolety tlmia aj zvuk a kedze byvame pri hlavnej ceste, tak sme predovsetkym take potrebovali, aby sme mohli kludne spavat a mat sukromie. Druha taka vyhoda je v cisteni. Rolety sa o cosi lepsie udrzuju ako klasicke zaluzie - ale to isto vies. Toto nas presvedcilo v tom, ze sme sa rozhodli pre rolety aj ked treba pocitat s tym, ze rolety vyjdu viacej € ako zaluzie. Najlepsie budes mat, ked pojdes do nejakej predajne a tam sa priamo popytas. A ty duplom, kedze uz mate postaveny dom a tym padom neviem, ci sa vam dodatocne budu dat namontovat vonkajsie rolety, kedze tie sa montuju uz do prekladov.

Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 11:20 

mate niekto prestresenie terasy od tejto znacky??

Stránka 14 z 36 [ Príspevkov: 360 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 36  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre