Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 45 [ Príspevkov: 442 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 11 Júl 2018, 17:05 

Berticla ;) ...tak to by som si ich aj ja mala zalajknut na fb, aby som videla taketo pekne fotky, ktore pridavaju ;) :) ...okey nevadi, zistim si to...a ktory predajcovia?...maju ich niekde vypisanych??
Buky-Marek ;) ...ano, uz som zistila, ako to u nich funguje...ale dakujeme ti za komentar ;) ;)

Poslať Napísal: 16 Júl 2018, 12:48 

Miška no mala by si ;) Uvidíš, potom budeš vedieť všetko o ich spoločnosti :) Áno, majú ich na webovej stránke vypísaných. Tam ich nájdeš :)

Poslať Napísal: 18 Júl 2018, 11:19 

Blšinka píše:
...neviete, či nebudú mať v blízkej budúcnosti nejakú výstavu??...

asi nebudu mat ziadnu vystavu, kedze nic nie je ani na ich webovej stranke a taktiez ani na fb napisane...vsetko to sledujem a keby planovali mat nejaku vystavu, tak jednoznacne to tam maju napisane...preco?...chces od nich nieco?...

Poslať Napísal: 19 Júl 2018, 12:49 

...jooooj škoda :( :( ..takúto správu som ale nechcela počúť :( ...no nevadí, snáď sa mi podarí nájsť nejakého predajcu, ktorý ponúka aj ich výrobky...videla som ich zatiaľ len na internete/na fotkách a dosť sa mi páčia ale rada by som ich videla aj na živo, tak preto som dúfala, že keď budú mať nejakú výstavu, tak by som behla tam..budem to musieť ale inak poriešiť..ďakujem za odpoveď..

Poslať Napísal: 20 Júl 2018, 10:04 

Bericla :) ....ach aka som len blba...hned som si to tam mohla pozriet, no nenapadlo ma to :( ...vdaka, idem ich kuknut a snad nejakeho budem mat poblizku :) ;)

Poslať Napísal: 20 Júl 2018, 10:54 

Blšinka píše:
...jooooj škoda :( :( ..takúto správu som ale nechcela počúť :( ...no nevadí, snáď sa mi podarí nájsť nejakého predajcu, ktorý ponúka aj ich výrobky...videla som ich zatiaľ len na internete/na fotkách a dosť sa mi páčia ale rada by som ich videla aj na živo, tak preto som dúfala, že keď budú mať nejakú výstavu, tak by som behla tam..budem to musieť ale inak poriešiť..ďakujem za odpoveď..

nemozem za to...radsej by som ti napisala lepsiu spravu, ale tak ked sa neda, tak s tym nic nespravim...jasne, skus to tak vyriesit...predajcov maju na stranke vypisanych, vies kde, nie?...oni budu mat jednoznacne nejake vystavene, ked ich ponukaju...

Poslať Napísal: 24 Júl 2018, 14:51 

...viem a nemyslela som to v zlom...nie že si budeš myslieť, že som nahnevaná na teba..vôbec nie som...práve naopak som rada, že ako jediná si mi napísala odpoveď...jasné, viem kde predajcov nájdem..už som si to pozerala..skúsim to a dám ti potom vedieť výsledok..

Poslať Napísal: 25 Júl 2018, 09:45 

Ale nie si blbá Miška, to sa predsa niekedy stáva, že si človek niečo nevšimne :) Aj mne sa to už viac krát stalo, z toho si nič nerob. A čo si zistila, nachádza sa nejaký predajca, ktorý ponúka produkty Isotry po blízku? Hm??

Poslať Napísal: 26 Júl 2018, 15:10 

Berticla :) ...som rada, ze to tak v pohode beries... jasnacka, nasla som... bola som milo prekvapena, kolko predajcov ponuka tuto znacku... ale pre mna lepsie... kedze byvam v Ziline, tak som si nasla, ze su tam dve predajne... pojdem do obidvoch pozriet a uvidim ci budu mat aj rozdielne ceny alebo rovnake... to ma velmi zaujima!... tak isto som zvedava, co budu mat vystavena... ved dam ti potom vediet, co som zistila, oki?..

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 07:46 

Blšinka píše:
...viem a nemyslela som to v zlom...nie že si budeš myslieť, že som nahnevaná na teba..vôbec nie som...práve naopak som rada, že ako jediná si mi napísala odpoveď...jasné, viem kde predajcov nájdem..už som si to pozerala..skúsim to a dám ti potom vedieť výsledok..

som v pohode, neboj sa...uz si radsej niekedy nic nemyslim, lebo podla pisania sa neda cloveka poriadne odhadnut a preto mi uz taketo veci nic nerobia...oki, daj vediet...

Stránka 12 z 45 [ Príspevkov: 442 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 45  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre