Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 31 [ Príspevkov: 309 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Skúsenosti - ISOTRA
 Poslať Napísal: 23 Nov 2017, 08:55 

Grut: Dobre si to vysvetlil, tiež som chcel ísť už toto isté písať, keď som čítal, že si myslí, že je to predajňa. No môžem povedať, že vyrábajú kvalitné žalúzie. Máme v celom dome od nic 8-) 8-)

Poslať Napísal: 24 Nov 2017, 12:18 

klement ked som videl, ze sima to berie ako predajnu tak som ju musel uviest na spravnu mieru aby vedela...ktore mate?...a z ktorej firmy si bral?

Poslať Napísal: 27 Nov 2017, 15:16 

Grut: Veď dobre si spravil, to som ťa chcel pochváliť nie pokarhať, neboj :D :D Dávali sme vonkajšie žalúzie a vyberali sme ich v Profimonte v Nitre, no sú to žalúzie značky Isotra. Preto aj viem, že oni majú takto predajcov po Slovensku 8-)

Poslať Napísal: 28 Nov 2017, 09:06 

klement okey potom:-)..lebo mi to prislo ako keby ma hresis, ze co som si to dovolil :D :D..oni vacsinou maju predajcov tychto v profimonte, to som si uz vsimol aj ja na ich stranke...takze Simus, uz vies, kde ist pozriet, ked chces tejto znacky rolety alebo zaluzie? (neviem, pre ktore si sa rozhodla)

Poslať Napísal: 04 Dec 2017, 09:35 

Chlapi ďakujem vám, že ste mi to ozrejmili, ako to je s firmou Isotra. Fakt som si myslela, že oni majú niekde aj predajňu:-/ Nevedela som, že je to len výrobca a že dodávajú iným firmám. No aspoň som už múdrejšia! A kvalitovo by ste ich ako ohodnotili?

Poslať Napísal: 07 Dec 2017, 08:26 

sima v pohode, radi sme ti poradili...uz si si pozrela teda na ich stranke predajcov na Slovensku, hej?..no a este som ti chcel odpisat na tu tvoju otazku ohladne kvality..podla mna vyrabaju dost kvalitnu tieniacu techniku, ved je to firma, ktora ma uz 25 rocnu tradiciu..maju vsetko vlastne, ci uz lakovnu alebo nastrojarnu a ostatne...nemozem nic zle na ich kvalitu povedat...my sme s roletami od nich velmi spokojny..

Poslať Napísal: 08 Dec 2017, 11:58 

Grut: Fakt? No nechcel som aby to tak vyznelo, lebo som to tak ani vôbec nemyslel! Hej väčšinou im dodávajú. Už snáď vie, keď sme jej to takto pekne vysvetlili:-) :-)

Poslať Napísal: 11 Dec 2017, 09:23 

Grut áno, pozerala som si všetkých predajcov na Slovensku. Chceme ísť dnes pozrieť do predajne Profimontu v Bratislave, keďže tam by ich mali mať. Chceme sa ísť poinformovať a popozerať aj naživo ako vyzerajú od nich rolety a žalúzie.

Poslať Napísal: 12 Dec 2017, 10:51 

my máme vnútorné žalúzie tejto značky. môžem povedať, že sme doposiaľ žiadny problém s nimi nemali a to ich už máme viac rokov. vyrábajú kvalitné produkty.

Poslať Napísal: 14 Dec 2017, 16:16 

Dulko prosím ťa, koľko to je viac rokov? Kde ste ich kupovali? A aký mechanizmus na žalúziach máte?

Stránka 2 z 31 [ Príspevkov: 309 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre