Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Skrinka pod umývadlo
 Poslať Napísal: 20 Sep 2015, 07:33 

Caute chceli sme si dat do noveho domceku do casti kupelna novu skrinu z masivu, skrina by sa mala nachadzat pod umyvadlom, dali sme si tuto skrinku nacenit a cena bola privysoka pozrite obrazok:

Obrázok

Otazka je ze ci by nebolo vhodne vyrobit tuto skrynku z ineho materialu aby to bolo lacnejsie ?

Predmet príspevku: Re: Skrinka pod umývadlo
 Poslať Napísal: 20 Sep 2015, 07:47 

A aká cena je podľa teba privysoká ? Pretože vytvorenie takej skrine nie je lacná záležitosť

Poslať Napísal: 19 Okt 2015, 06:16 

Bohužiaľ masív sojí peniaze najlepšie je teda zvoliť drevo ale nie hocijaké, skús osloviť stolára a povedz mu že chceš skríknu z exotického dreva pretože to odoláva vlhkosti.

Akus sa inšpirovať to máš všetko drevo, takže nemusíš vyhadzovať peniaze za masív ale použi to exotické drevo :)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Poslať Napísal: 12 Nov 2015, 17:56 

Myslím, že keď už si niečo zariaďuješ tak do toho investuj možno viac, aj keď sa stále dá nájsť taká dobrá alternatíva, že to bude kvalitné a nezruinuje to peňaženku :D . Mne sa páči palisander a je to kvalitné drevo, ja som natrafila na furniture-nabytok od Darula design a nadchli ma niektoré ich spracovania :) .

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 15:29 

stopro nájdeš aj lacnejší masív a do kúpeľne nič lepšie ani dať nemožeš lebo sa ti to ani nepoškodí ani vlhkosť tomu nevadí ;) :) . Mňa len priateľa presvedčila na masív a som rád že som ju počúvol :D u nej to skor bolo len pre vzhľad ale trafila to :lol:

Poslať Napísal: 22 Okt 2016, 19:33 

Tak pozri sa na to tak moja drahá, masíc stojí sám o sebe viac ako také drevo. Ak ti to príde veľa vyber si radšej drevo a máš po probléme, obidve alternatívy sú dobré, tak ti poviem. Drevo ti dlho vydrží, masív tiež. Masív je ale drahší, vydrží viac a navyše podľa mňa jak na tote fotky pozerám, ta aj krajší je. Je to už na tebe, nech si vyberieš hocijako, iste si nevyberieš zle. :)
Verím, že som pomohol.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 22 Okt 2016, 19:33

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre