Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 1 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 01 Feb 2016, 12:37 

Ahojte chcela by som sa vás opýtať či niekto nepoznáte značku sedačky do obývačky EUROSOFA ? Malo by ísť o taliansku značku, a z mojich skúsenosti zatiaľ s Talianmi vždy som bola spokojná.

Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 01 Feb 2016, 12:39 

Ahoj ja som sa niekde dočítala že ľudia ktorý majú sedačku tejto značky majú veľa problémov, naopak moja mama ma tiež nejakú sedačku z talianska síce to nie je eurosofa a je veľmi spokojná už 3 roky

Poslať Napísal: 16 Sep 2016, 11:31 

Misa kde si citala alebo pocula o tych negativnych recenziach na sedacku eurosofa? My sme s manzelom pevne rozhodnuty pre tuto znacku a neradi by sme sa dali ovplyvnit nejakymi recenziami ktore sa mozno ani na pravde nenachadzaju, pretoze ja som sa snazila googlovat a nic zle som nenasla

Poslať Napísal: 31 Jan 2017, 16:12 

Ahojte, ahojte:-):-)Pozerala som na internete ponuku sedaciek z tejto firmy a dost sa mi tam jedna zalubila..Len by som chcela vediet ake kvalitovo sedacky oni vyrabaju?..Mate niekto skusenosti, mate niekto od nich sedacku?..Za skore odpovede dakujem:-):-)

Poslať Napísal: 08 Feb 2017, 17:25 

Siska píše:
Ahojte, ahojte:-):-)Pozerala som na internete ponuku sedaciek z tejto firmy a dost sa mi tam jedna zalubila..Len by som chcela vediet ake kvalitovo sedacky oni vyrabaju?..Mate niekto skusenosti, mate niekto od nich sedacku?..Za skore odpovede dakujem:-):-)

Vandi Ahoj:-) Ktorá sa ti zapáčila? Nemáš stiahnutú fotku?
Chcela som ti napísať, že mi z tejto firmy máme sedačku už vyše troch rokov a nemali sme zatiaľ žiadny problém. Podľa môjho názoru, vyrábajú kvalitné a pekné sedačky. Je pravda že trošku drahšie, ale keďže vyrábajú kožené tak s tým treba rátať že aj viacej stoja. Skúsenosť teda osobnú mám. Ak má ešte akékoľvek otázky, kľudne sa spýtaj, odpoviem;-)

Poslať Napísal: 10 Feb 2017, 11:22 

Pekný deň Siska:-)
Minulý rok sme si u nich kupovali sedačku. Majú dosť veľkú predajňu v Bratislave, tak ak máš možnosť tak tam zájdi kuknúť:-) My sme zatiaľ so sedačkou od nich nemali problém. Výhodou bolo, že pochádzame aj my z BA a tak sme nemuseli riešiť dovoz a výnos sedačky, sami sme si pre ňu išli a sami sme si ju do bytu aj vyniesli.

Poslať Napísal: 17 Feb 2017, 08:59 

@Vanda: Bohuzial fotku nemam, iba co je na internete, tak ak by si chcela by som ju mohla stiahnut a poslat ti ju, alebo si ju priamo na ich stranke pozri..Bola tam aj cena napisana, takze viem ze maju drahsie sedacky ale to je normalne pri kozenych, ako si aj ty napisala..S tym pocitam..
@Meggy: Moznost by aj bola, kedze moj muz chodi casto do BA a tak premyslam ze niekedy by som sa zviezla s nim aby som aj v skutocnosti videla sedacku, ktoru som si vyhliadla na internete..Chcela by som sa ta spytat, ze kolko trvalo pokial vam vyrobili sedacku?..A ked nie som z BA, tak sa za dovoz a vynos plati?

Poslať Napísal: 21 Feb 2017, 13:17 

Siska vidíš, tak v tomto nie je problém. Bolo by lepšie, keby si išla aj osobne pozrieť sedačku a aj odskúšať pohodlnosť. Predsa len niektoré sedačky sú tvrdšie, niektoré mäkkšie a nie každému vyhovuje taká istá. Takto sadneš a už uvidíš, či sa ti dobre na nej sedí alebo zle. Nám ju doručili za 6 týždňov a dopravu sme mali zadarmo ale výnos záleží od dopravcov. Záleží aj od toho, či bývate na prízemí alebo na poschodí. Toto všetko je už na dohode s nimi. To už by si sa potom popýtala

Poslať Napísal: 24 Feb 2017, 13:05 

Siska píše:
@Vanda: Bohuzial fotku nemam, iba co je na internete, tak ak by si chcela by som ju mohla stiahnut a poslat ti ju, alebo si ju priamo na ich stranke pozri..Bola tam aj cena napisana, takze viem ze maju drahsie sedacky ale to je normalne pri kozenych, ako si aj ty napisala..S tym pocitam..
@Meggy: Moznost by aj bola, kedze moj muz chodi casto do BA a tak premyslam ze niekedy by som sa zviezla s nim aby som aj v skutocnosti videla sedacku, ktoru som si vyhliadla na internete..Chcela by som sa ta spytat, ze kolko trvalo pokial vam vyrobili sedacku?..A ked nie som z BA, tak sa za dovoz a vynos plati?

Ak by ti to nerobilo problém tak by si mi ju mohla stiahnuť a poslať, som zvedavá ktorú si si vybrala. Keďže v ich predajni sme boli a máme od nich sedačku. Či si nevybrala nejakú podobnú našej:-) To je fajn, že chceš viacej investovať. Aspoň budeš mať istotu že máš kvalitnejšiu sedačku a nie len nejaký šmejd

Poslať Napísal: 27 Feb 2017, 14:51 

Ženuše chcela by som Vám napísať môj názor na Eurosofu. Máme od nich sedačku už vyše 10 rokov. Samozrejme predtým som si tiež zisťovala z ktorej firmy kúpiť sedačku aby bola v prvom rade z kvalitného materiálu a aby bola pohodlná. Čítala som mnoho dobrých referencií a tak sme išli do toho a môžem povedať, že sme dobre urobili. Zatiaľ sa ani nerozhejgala a ani koža sa neolúpava a to ju samozrejme každodenne používame, lebo veď pred telkou oddychujeme každý večer. Nebála by som sa od nich znovu si kúpiť sedačku. Toť môj názor, snáď pomôže pri rozhodovaní;-)

Stránka 1 z 14 [ Príspevkov: 131 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre