Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 08 Júl 2018, 18:51 

@moncurda a ako si ho ukecala, ze ti pristupil na kozenu sedacku?...daj nejake tipy lebo mne sa to uz tyzden nedari:/:/...moj drahy nechce o kozi ani len pocut!!..a ja uz mam pritom vyhliadnutu presne sedacku, ktora sa mi velmi paci a do ktorej som sa na prvy pohlad zamilovala:D:D

Poslať Napísal: 10 Júl 2018, 12:51 

Soni na to predsa potrebuješ mať skrytý talent :lol: :D Ale nie, veď musíš predsa vedieť, ako svojho chlapa odmäkčiť. Ak nie, tak skús na to prísť a potom sa ti podarí ho prehovoriť aj na neviem čo :lol: :lol: :lol: S mojím chlapom som už dlhé roky a viem čo pomáha aby pristúpil na to, čo chcem :) :)

Poslať Napísal: 16 Júl 2018, 11:30 

@moncurda no moj chlap je taky tvrdohlavy, ze niekedy nepomozu ziadne zbrane a nepovoli v nicom...ale...pri tomto sa stal zakrak a cez vikend mi povedal, ze si mozes vybrat aku sedacku chcem a ze mi do toho nic nebude hovorit...takze to znamena, ze moze byt aj kozena...vies aka som stastna??...jednu vyhliadnutu mam ako som ti uz pisala ale aj napriek tomu som vcera este na nete pozerala aj ine, ale nenasla som ziadnu taku peknu, ako tu v tej eurosofe...pravdepodobne pojdem tu objednat:)

Poslať Napísal: 20 Júl 2018, 07:39 

- neboj nie si sama, aj ja nad tym mnoho krat krutim hlavou :roll: :roll: Ale poviem ti, ze sa mi ho podarilo presvedcit. Pristupil na to, ze mozme pozerat aj kozene sedacky. No dopomohol mi k tomu jeho kamarat, ktory mu povedal, ze maju kozenu a ze inu by nechceli. Tak uz zrazu zmenil aj od nazor. Vies ako, kamarati vedia ovplyvnit riadne cloveka. No tentokrat som mu za to vdacna :) Dnes poobede sa chystame k nim a som zvedava, ci nejaku aj vyberieme. Drz palce ;)

Poslať Napísal: 24 Júl 2018, 08:45 

xenya píše:
- neboj nie si sama, aj ja nad tym mnoho krat krutim hlavou :roll: :roll: Ale poviem ti, ze sa mi ho podarilo presvedcit. Pristupil na to, ze mozme pozerat aj kozene sedacky. No dopomohol mi k tomu jeho kamarat, ktory mu povedal, ze maju kozenu a ze inu by nechceli. Tak uz zrazu zmenil aj od nazor. Vies ako, kamarati vedia ovplyvnit riadne cloveka. No tentokrat som mu za to vdacna :) Dnes poobede sa chystame k nim a som zvedava, ci nejaku aj vyberieme. Drz palce ;)

VAZNE? TAK TO JE SUPER INFORMACIA! JASNE ZE TO POZNAM A VELMI DOBRE! AJ MOJMU KED NIECO POVIE KAMARAT, TAK TO JE VIAC AKO MOJE SLOVO. JE TO NORMALNE AJ KED NIEKEDY MA TO VIE RIADNE VYTOCIT :oops: :lol: A CO VYBRALI STE NEJAKU? KDE STE BOLI V BA CI BB??

Poslať Napísal: 26 Júl 2018, 11:47 

- som rada, ze nie je taky iba moj muz a ze vacsina je takych :lol: :D :) Potesilo ma to vnutorne :) :D Boli sme v Bratislavskej Eurosofe, kedze od viacerych sme poculi, ze tam maju lepsi vyber. No a mali pravdu! Predvedcili sme sa o tom na vlastne oci, ked sme videli to mnozstvo vystavenych sedaciek. To bol proste RAJ sedaciek na zemi ;) :) Vybrali sme ich viacero, takze teraz sa rozhodujeme, ktora bude najlepsia ;)

Poslať Napísal: 03 Aug 2018, 08:28 

Soni vážne? Tak to je super! Vidíš, stačilo iba jedno osvietenie a je to tam, chlapa si zlomila :lol: :lol: :lol: Verím ti, lebo tam aj podľa môjho názoru majú najkrajšie sedačky. A už ste tam aj boli??

Poslať Napísal: 06 Aug 2018, 09:53 

@mončurda ved si ani nevies predstavit, aka som bola stastna, ze som to dokazala! ;) :) ...ano minuly tyzden sme tam boli...

Poslať Napísal: 15 Aug 2018, 10:09 

xenya píše:
- som rada, ze nie je taky iba moj muz a ze vacsina je takych :lol: :D :) Potesilo ma to vnutorne :) :D Boli sme v Bratislavskej Eurosofe, kedze od viacerych sme poculi, ze tam maju lepsi vyber. No a mali pravdu! Predvedcili sme sa o tom na vlastne oci, ked sme videli to mnozstvo vystavenych sedaciek. To bol proste RAJ sedaciek na zemi ;) :) Vybrali sme ich viacero, takze teraz sa rozhodujeme, ktora bude najlepsia ;)

DOBRE STE SPRAVILI, ZE STE ISLI DO BA - JE PRAVDA, ZE TAM MAJU VACSI VYBER! KTO VAM TO HOVORIL? NEJAKY VASI ZNAMI MAJU OD NICH SEDACKU? A KDE MAM TEDA FOTKY VYBRATYCH SEDACIEK, HM? RADA TI PORADIM AK TI TO TEDA NEBUDE VADIT ;) :)

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 12:22 

- ano, jedna kamaratka mi to spominala, kedze som zistila, ze ona ma od nich sedacku. A to sme len nahodne na to prisli, ze vlastne ona s nimi ma skusenost :D :) Chcela by si fotky? Nevedela som to a nechcela som sem len tak pridavat fotky aby som ludi tym neobtazovala. Ale ak si ochotna mi poradit, budem len rada a pridam ti ich sem alebo ti ich poslem na e-mail. Co ty na to?

Stránka 10 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre