Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 25 Apr 2018, 15:26 

Siska,
mám toho veľmi veľa:-( Takto roboty som ešte doposiaľ snáď nikdy nemala:-( Už neviem ani kde mi hlava stojí ale snáď to od mája už bude lepšie! Áno, aspoň v tomto som mala šťastie a sedačku mali na sklade, takže sme si ju rovno odviezli aj domov (boli sme na veľkom aute, takže problém s odvozom vôbec nebol). Je krásna a už ju využívame naplno :-);-)

Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 00:31 

@Denisa Krajcova: A to coze mate tak vela roboty?..Ty si uctovnicka a robis DPH-cky??...No aspon jedna pozitivna sprava, ze ste na sedacku nemuseli cakat...To je super:-);-)..Tak si aspon vzdy po robote mas kde oddychnut:-):-D

Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 10:45 

Siska,
ako si to vedela, že robím účtovníčku? :o Som ti to už spomínala alebo to bol len tip a vyšiel ti? :D Presne, na nej oddychujem teraz najviac! Je super! ;) :)

Poslať Napísal: 18 Máj 2018, 06:14 

xenya píše:
- ake su ich sedacky? Maju iba kozene alebo sa da u nich vybrat aj latkovy potah? Ako vypada ich predajna a co vsetko mi vedia ponuknut, keby som si od nich objednala sedaciu supravu? Potrebujem najst nejaku dobru firmu so sedackami a vobec neviem, ktora to moze byt! Dajte nejake tipy :-)

NO BOHUZIAL, TATO TI LATKOVU SEDACKU NEPONUKNE. ONI MAJU VYSLOVENE LEN KOZENE! TY CHCES LATKOVU? AK ANO, TAK SA O TEJTO FIRME UZ DALEJ NEMUSIME ANI BAVIT. NO AK BY SI PRISTUPILA AJ NA KOZENU, TAK Z MOJICH SKUSENOSTI TI POVIEM, ZE V BRATISLAVE MAJU OBROVSKU PREDAJNU, KDE MAJU VYSTAVENYCH VELA SEDACIEK. A SOM SI ISTA, ZE BY SI SI TAM VEDELA VYBRAT. JA SOM NAROCNY CLOVEK A VYBRALA SOM SI:-)

Poslať Napísal: 24 Máj 2018, 15:43 

- no skoda :( Ale po pravde je to tak, ze moj drahy chce silou mocou latkovu a ja som taka, ze sa prisposobim. Mne sa velmi pacia aj kozene sedacky. Len neviem, ako to s nim dohodnem. Vy mate tiez od nich?

Poslať Napísal: 29 Máj 2018, 08:15 

xenya píše:
- no skoda :( Ale po pravde je to tak, ze moj drahy chce silou mocou latkovu a ja som taka, ze sa prisposobim. Mne sa velmi pacia aj kozene sedacky. Len neviem, ako to s nim dohodnem. Vy mate tiez od nich?

PRECO CHCE TAK VELMI LATKOVU? VED LATKOVA JE RYCHLEJSIE SPINAVA, NEDA SA TAK DOBRE VYCISTIT A TAK ISTO SA AJ RYCHLEJSIE OPOTREBUJE (POTRHA POTAH, VYSEDI A POD.). MALA BY SI VYTIAHNUT NA NEHO NEJAKE TAJNE ZBRANE A UKECAT HO NA KOZENU SEDACKU :-D :-D HEJ, HEJ, MY MAME OD NICH!

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 05:11 

@Denisa Krajcova: Nespominala si mi to, len som si tipla a vyslo mi to :D...Vies, aj moja svokra je uctovnicka a tiez mala tak vela roboty ako aj ty...Aspon, ze uz mas tu novu sedacku a mas na com oddychovat....Oddych potrebuje kazdy clovek! ;) :)

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 11:34 

- presne toto som mu hovorila lebo ved aj teraz mame latkovu a po 7 rokoch ju musime menit lebo vyzera uz strasne :( No zatial to nezabralo ale este sa ho skusim raz spytat, ci fakt nepristupi na kozenu. Mne sa tie tiez akosi zacali viacej pacit. Som zvedava, drz palce aby to dobre dopadlo :) A mozem sa ta este spytat, ako dlho trvalo pokial vam ju vyrobili a ci vam ju potom zadarmo ja doviezli? Maju tieto sluzby priamo v cene?

Poslať Napísal: 13 Jún 2018, 09:46 

xenya píše:
- presne toto som mu hovorila lebo ved aj teraz mame latkovu a po 7 rokoch ju musime menit lebo vyzera uz strasne :( No zatial to nezabralo ale este sa ho skusim raz spytat, ci fakt nepristupi na kozenu. Mne sa tie tiez akosi zacali viacej pacit. Som zvedava, drz palce aby to dobre dopadlo :) A mozem sa ta este spytat, ako dlho trvalo pokial vam ju vyrobili a ci vam ju potom zadarmo ja doviezli? Maju tieto sluzby priamo v cene?

SA CUDUJEM NIEKEDY CIM CHLAPI ROZMYSLAJU. TAK VIDI, ZE LATKOVA VAM DLHO NEVYDRZALA A NECHCE PRISTUPIT NA NIECO NOVE, CO BY MOHLO BYT LEPSIE?? ACH :( DRZIM TI PALCE ABY SA TI TO PODARILO, LEBO FAKT BY STE TO MALI LEPSIE. CELKOVO KOZENE SEDACKY V OBYVACKE VYZERAJU KRAJSIE, MODERNEJSIE A LUXUSNEJSIE. VYROBA A DODANIE TRVA OD 6-8 TYZDNOV A V CENE MAS ZARATANU DOPRAVU PO PRVE UZAMYKATELNE DVERE. KED UZ BY MUSELI VYNASAT SEDACKU NA DRUHE CI INE POSCHODIE, TAK BY SI DOPRAVCOVIA MOHLI ZA TO VYPYTAT NEJAKE PENIAZE. ALE TO VSETKO JE UZ O DOHODE.

Poslať Napísal: 20 Jún 2018, 17:10 

Z toho si ženy nič nerobte, aj mne trvalo dlho, pokiaľ som prehovorila muža aby mi dovolil vybrať koženú sedačku. No podarilo sa mi to a teraz sme obidvaja šťastný! ;) :)

Stránka 9 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre