Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 09 Feb 2018, 11:10 

Moriak: Mohlo by byť, tiež by som nebola proti. Ale ľudia si to neuvedomujú a uvedomia si to až vtedy, keď je neskoro a stopnú ich nejaké zdravotné problémy. No ale je zbytočné to tu rozoberať, lebo aj tak k ničomu nedospejeme.
Kimona: Ako? Už vybratá sedačka?? :-)

Poslať Napísal: 15 Feb 2018, 18:10 

Joooj od nich máme aj my sedaciu súpravu. Kupovali sme ju pred dvoma rokmi a zbožňujeme ju a hlavne teda JA :) :) ;)

Poslať Napísal: 16 Feb 2018, 11:07 

Siska,
ale áno, zopár som ich videla, no úplne všetky správy čo sú tu, som nečítala. K tomu sa priznám :D Taliansku? To by bolo super. O nich sa hovorí, že majú veľmi dobrú kožu. Dobre vedieť :) A keby ju mali na sklade, tak si ju rovno môžem aj odviesť, nie?

Poslať Napísal: 28 Feb 2018, 14:17 

@Denisa Krajcova: A to je ta chyba, mala si si uplne vsetky precitat...Mozno si tie najdolezitejsie preskocila..No nejdem ta do nicoho nutit..Ked nechces, tak nechces...Hej, to mas pravdu, hovori sa to o nich a mozem aj potvrdit, ze je kvalitna ich koza...Ved mam predsa od nich sedacku:-)..Samozrejme, pokial je priamo na sklade, tak ti ju rovno predaju...

Poslať Napísal: 05 Mar 2018, 14:18 

Siska,
sľubujem, že keď budem mať na to čas, tak si všetko prečítam. Teraz momentálne ale ten čas nie je a ani do konca marca nebude :( :? Tak sa asi budem modliť, aby ju mali na sklade, nechce sa mi čakať :cry: :?

Poslať Napísal: 07 Mar 2018, 13:10 

modicha píše:
Joooj od nich máme aj my sedaciu súpravu. Kupovali sme ju pred dvoma rokmi a zbožňujeme ju a hlavne teda JA :) :) ;)

Prečo práve ty? Čo na ňu nikoho iného nepustíš? Či ako to máme chápať?? :lol: :lol: Inak aj moja sestra má od nich sedaciu súpravu. Minulý týždeň jej ju doviezli a hneď ma volala aby som prišla ohodnotiť :) No ona vedela, že jej ju neokrityzujem, keďže sme ju spolu vyberali :lol: :lol:

Poslať Napísal: 13 Mar 2018, 14:05 

Asi tak nejako Ľubka :D :D Veľmi dobre to chápeš. Keď pozeráme večer s manželom telku, tak si vždy bežím obsadiť tú väčšiu a dlhšiu časť a potom on pindá, ale už si na to zvykol :D :D Áno? A akú ste vybrali? Nejakú fotku nemáš?

Poslať Napísal: 28 Mar 2018, 08:34 

modicha píše:
Asi tak nejako Ľubka :D :D Veľmi dobre to chápeš. Keď pozeráme večer s manželom telku, tak si vždy bežím obsadiť tú väčšiu a dlhšiu časť a potom on pindá, ale už si na to zvykol :D :D Áno? A akú ste vybrali? Nejakú fotku nemáš?

Si šikovnejšia a tak si potom zaslúžiš ležať na väčšej časti :lol: :lol: My ženy to jednoducho vieme! :lol: :lol: Fúú nemám fotku, vôbec ma nenapadlo spraviť ju :-( No keď k nej pôjdem najbližšie, tak ti ju vyfotím, oki?

Poslať Napísal: 10 Apr 2018, 09:39 

@Denisa Krajcova: Co mas toho vela v praci, ked nemas na nic cas?...A preco len do konca marca??...Inak a co, dobre si sa modlila?...Mali ju na sklade alebo ti ju museli objednat?..Bola si uz pozriet v tej Eurosofe?..

Poslať Napísal: 18 Apr 2018, 08:04 

- ake su ich sedacky? Maju iba kozene alebo sa da u nich vybrat aj latkovy potah? Ako vypada ich predajna a co vsetko mi vedia ponuknut, keby som si od nich objednala sedaciu supravu? Potrebujem najst nejaku dobru firmu so sedackami a vobec neviem, ktora to moze byt! Dajte nejake tipy :-)

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre