Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 19 [ Príspevkov: 188 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 10 Nov 2017, 15:00 

"Dasus" - treba dať "like" aby ti to všetko zobrazovalo. Oplatí sa to;-) Nie je začo, neďakuj už toľko. Rada som ti poradila:-) Snáď budeš spokojná s výberom!;-)

Poslať Napísal: 14 Nov 2017, 11:18 

Siska asi 4 som si vytypovala no v skutočnosti sa mi páčili iba dve, keď sme išli osobne do predajne eurosofy. A postupným sedením a rozmýšľaním som sa rozhodla pre jednu, ktorá vyhrala a ktorú sme aj objednali;-) Ak nájdem fotku na ich stránke, tak ti pošlem. My na našu budeme ešte čakať 7 týždňou

Poslať Napísal: 15 Nov 2017, 18:37 

Amika aj som si uz dala like na ich stranku. Neboj, toto mi ma kto vysvetlit a poukazovat:-) Ja som uz raz taka, ze stale dakujem dobrym ludom a ty medzi nich jednoznacne patris;-)

Poslať Napísal: 21 Nov 2017, 09:33 

@Mirca: Tak dost si si ich povyberala, oni maju dost velky vyber tak po pravde sa ani necudujem...si mala tazke rozhodovanie:-)...a nenasla si tu fotku na internete?

Poslať Napísal: 30 Nov 2017, 10:23 

Siska nebudem ti klamať a priznám sa, že som vôbec nemala čas na to, aby som ju tam hľadala:-/:-/ No keď nám ju dovezú, tak ti ju potom odfotím, dobre? Bude to lepšie, keď ju uvidíš až v skutočnosti v našej obývačke:-):-)Už sú to dva týždne, takže už len päť:-)Normálne odpočítavam:-D:-D

Poslať Napísal: 04 Dec 2017, 12:58 

@Mirca: Dobre, tak mi ju potom odfot...mne by stacila aj z ich stranky fotka ale ked sa ti nechce hladat, tak to chapem...ani sa ti necudujem, ze odpocitavas:-)...tiez som bola taka, manzel sa mi az smial:-D:-D

Poslať Napísal: 04 Dec 2017, 16:38 

dobrý deň:) prosím vás, rozmýšľame s manželom o kúpe sedačky z eurosofy ale chceli sme sa najprv spýtať na nejaké referencie na nich. môžem sa spýtať ako ste spokojný so sedačkami od nich? :)

Poslať Napísal: 05 Dec 2017, 17:54 

My sme nedávno kupovali z temponabytku rohovú celočalúnenú rozkladaciu, a kúpili sme ju skoro "za babku" https://www.kuponyzdarma.sk/temponabytok-sk/ a podaril sa nám aj dovoz zadarmo. Ja nemám zlého slova na ňu...dlho som hľadala takú aby sa mi páčila, rozmýšľala ktorý gauč a kde...ale som rada, že ma manžel presvedčil práve na ňu.

Poslať Napísal: 08 Dec 2017, 08:27 

Kimona: Ahoj;-) My od nich sedačku máme a môžem ti s kľudným svedomím napísať, že ti od nich sedačku odporúčam. Máme ju už pár rokov a stále je ako nová. Keď sme kupovali, pobehali sme viacej predajni no iba v tejto mali v ponuke veľa sedačiek, že bolo fakt z čoho vyberať. A aj čo sa týka kvality, tak sú fajn. Neviem čo už viacej napísať. Toto je moja skúsenosť a snáď ti pomôže pri rozhodovaní:-)

Poslať Napísal: 12 Dec 2017, 08:22 

Žanka ďakujem za odpoveď, áno pomohlo mi to. prosím ťa, v ktorej ich predajni ste boli?

Stránka 6 z 19 [ Príspevkov: 188 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre