Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 26 Sep 2017, 06:53 

@Mirca: Mam niekedy taky pocit, ze az velmi rychlo leti ten cas..ano maju to tak..daj si do googlu eurosofa bratislava predajna a nejako sa musis preklikat a tam to najdes..neviem uz presne ani ja ale ked sa budes preklikavat tak to najdes..

Poslať Napísal: 03 Okt 2017, 14:50 

Siska nie si v tom sama, aj ja to mám tak isto! No poviem ti, že som to aj našla. Neviem akým šťastím ale nejako som sa preklikala na to, aby som sa prechádzala virtuálne po ich predajni. Bola som v šoku. Krásna sedačky tam majú:-O

Poslať Napísal: 13 Okt 2017, 13:14 

Bola som sa kuknut priamo v tejto predajni v Bratislave. Poviem vam pravdu, ze sa mi tam aj zapacila sedacka. Dokonca bola aj pohodlna, ked som na nej sedela. Len by som predtym ako ju kupim chcela pocut, ci niekto mate od nich sedacku a ci fakt vydrzi minimalne 10 rokov. Lebo uz chcem investovat viacej penazi ale na dlhe roky! Ci to tieto sedacky splnaju ma zaujima! -Vdaka za odpoved

Poslať Napísal: 17 Okt 2017, 12:33 

"Dasus" - mohla by som ti kľudne odpísať aj jedným slovom, že spĺňajú! My máme od nich sedačku a je vidno, že je kvalitná. Už ju máme nejaké to obdobie a s ničím sme problém nemali.

Poslať Napísal: 19 Okt 2017, 16:21 

Amika dakujem ti za tvoj nazor. Mohla by si mi napisat este cenu za kolko si kupila sedacku a kolko trval dovoz?

Poslať Napísal: 23 Okt 2017, 11:29 

@Mirca: Som rada, ze si to nasla..uz som ti chcela posielat link:-):-)..nejaku si si aj vybrala?..pockaj, teraz budes otravovat muza aby ste tam isli lebo sa ti tam pacia sedacky:-D:-D..ten ma v laske nebude mat:-D:-D

Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 11:23 

Siska keby som to nevedela nájsť, tak by som ocenila aj link ale už nepotrebujem, keďže sa podarilo:-) Vybrala a nie len jednu :lol: :D Už som ho aj začala bombardovať. Nie je moc nadšený ale povedal, že tento alebo budúci víkend tam vybehneme lebo aj on potrebuje ísť do Bratislavy kvôli niečomu. Už sa neviem dočkať:-)

Poslať Napísal: 27 Okt 2017, 10:59 

"Dasus" - nie je začo. Moja stála 1 600€ ale bola na ňu zľava. Oni majú dosť často všelijaké zľavy, takže treba pozerať ich fb stránku. Tam to hneď vidíš. A doviezli nám ju za 7 týždňov.

Poslať Napísal: 30 Okt 2017, 10:10 

Amika tak si idem hned lajknut ich facebookovu stranku, lebo to nemam. Aby som vedela, kedy sa oplati kupovat. Rada by som aj ja mala zlavu:-) Dakujem ti este raz za vsetky rady, ktore si mi napisala. Pomohla si mi velmi!

Poslať Napísal: 07 Nov 2017, 11:08 

@Mirca: A kolko si si ich prosim ta vybrala? :-D:-D..ved posli aj nejake fotky:-)..aha, tak to je fajn..ved potom dat echo ako dopadla navsteva Bratislavy:-):-)

Stránka 5 z 13 [ Príspevkov: 123 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre