Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 03 Júl 2017, 11:01 

"Gojika" - Všimla som si, že si tu dlho nebola, keďže si mi vôbec neodpisovala. Som nevedela, čo sa s tebou deje. Ale asi si nemala čas, čo? Jasné, boli tam už. Oni tam hneď išli, keďže potrebovali dosť súrne novú sedačku. A dokonca tam aj vybrali. Čo som bola v šoku, som myslela, že len pozrú a pôjdu ešte niekam inam kuknúť ale oni nie, oni ju tam priamo už aj objednali:-)

Poslať Napísal: 19 Júl 2017, 11:35 

Amika píše:
"Gojika" - Všimla som si, že si tu dlho nebola, keďže si mi vôbec neodpisovala. Som nevedela, čo sa s tebou deje. Ale asi si nemala čas, čo? Jasné, boli tam už. Oni tam hneď išli, keďže potrebovali dosť súrne novú sedačku. A dokonca tam aj vybrali. Čo som bola v šoku, som myslela, že len pozrú a pôjdu ešte niekam inam kuknúť ale oni nie, oni ju tam priamo už aj objednali:-)

No veru nemala som vôbec čas, v poslednej dobe je toho veľmi veľa. Asi aj preto, že sú dovolenky. Ale tak nejako to hádam zvládneme. Veď vidíš, aj teraz ti po akej dlhej dobe odpisujem, až sa hanbím za to:-/ Áno? Vybrali? Tak to je super. A vieš aj akú? Pochválili sa ti s nejakou fotkou?

Poslať Napísal: 20 Júl 2017, 08:27 

"Gojika" - To môže byť kvôli tomu, aj moje kolegynky sú na dovolenke a ja musím aj za nich robotu robiť, tak tiež málo chodím takto na internet. Lebo potom keď prídem domov, sa snažím byť zase s deťmi a manželom. Úplne ťa chápem, toho sa báť nemusíš. Vybrali veru, fotku mi ale neukazovali. Na internete mi ju ukázali. Veľmi peknú vybrali, veď oni tam majú len pekné sedačky (môj názor)

Poslať Napísal: 03 Aug 2017, 13:08 

Amika píše:
"Gojika" - To môže byť kvôli tomu, aj moje kolegynky sú na dovolenke a ja musím aj za nich robotu robiť, tak tiež málo chodím takto na internet. Lebo potom keď prídem domov, sa snažím byť zase s deťmi a manželom. Úplne ťa chápem, toho sa báť nemusíš. Vybrali veru, fotku mi ale neukazovali. Na internete mi ju ukázali. Veľmi peknú vybrali, veď oni tam majú len pekné sedačky (môj názor)

Je to jednoznačne kvôli tomu, lebo už niektoré prišli z dovolenky, tak už cítim, že mám o niečo menej roboty a už mám čas aj sem chodiť :D :D Jáááj, no škoda, že ti neposlali aj tú fotku, chcela som vidieť akú vybrali. Tak nevadí, zmierim sa s tým, že nemusím všetko vedieť :)

Poslať Napísal: 07 Aug 2017, 08:11 

Presne na túto firmu som sa chcela pýtať v inej téme a potom som zahliadla túto, no som rada. Takže ľudkovia poraďte a napíšte aké máte skúsenosti so sedačkami z tejto firmy? Máte niekto od nich aj takú kombináciu že 3+2? To znamená že jednu takú väčšiu sedačku a druhú menšiu? Tú väčšiu by som prijala keby bola aj rozťahovacia, majú aj takú?

Poslať Napísal: 10 Aug 2017, 10:38 

@Mirca: Ahoj:-)..Pisala som si uz v tejto teme s nejakymi babami a aj oni mi ochotne poradili a teraz na oplatku by som chcela zase ja tebe poradit, kedze uz mam tiez osobne skusenosti s firmou Eurosofa..nemusis sa vobec bat od nich si kupit sedacie supravy..su kvalitne a pohodlne..samozrejme by som ti poradila, aby si isla priamo do ich predajne pozriet, bud do Bratislavy alebo Bystrice a tam si vybrala, ktora sa ti bude pacit..taku kombinaciu ako ty chce, urcite maju..len treba fakt tam zajst a na zivo si pozriet, odskusat a s nimi sa aj dohodnut..

Poslať Napísal: 18 Aug 2017, 08:38 

Siska ty si zlatá, že si mi napísala;-) Dobre som pochopila, že len prednedávnom ste si od nich kupovali sedačku? Keďže píšeš, že ti poradili túto firmu? Pozerala som už na ich stránke, že majú dve predajne ale ktorá je podľa teba lepšia? Lebo mne je v podstate jedno, do ktorej pôjdem. Len samozrejme že chcem ísť do tej lepšej:-)

Poslať Napísal: 22 Aug 2017, 10:49 

@Mirca: Ano, dobre si to pochopila..bolo to pred nejakym mesiacom, ci uz su to aj dva?..vobec si uz nepamatam ale teraz to bolo..viacej sedaciek maju vystavenych v Bratislave..pokial ti je jedno cesta, tak by som ti poradila aby si isla tam..a ak mas zaujem, tak si mozes aj cez internet pozriet, aku maju ponuku..maju totiz na googli, ze sa da virtualne poprechadzat po ich predajni..

Poslať Napísal: 31 Aug 2017, 10:01 

"Gojika" - Heh ale to by šéf nebol rád, keby vedel, že cez pracovnú dobu chodíš na sociálne siete:D:D No zmier sa s tým alebo jej skúsim napísať, nech mi pošle nejakú fotku aby si videla akú si oni kúpili sedačku

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 08:03 

Siska ten čas tak strašne rýchlo letí, že ani nevieš koľko to už je, čo? :-D Vážne to majú cez google tak, že sa to dá aj pozrieť? Ako to tam nájdem? To by som si rada pozrela

Stránka 4 z 13 [ Príspevkov: 124 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre