Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 213 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 13 Jan 2022, 13:48 

sonii rozumiem, ono ked predavaju v podstate, ze jeden sortiment, tak potom to maju aj lepsie nastudovane a zaskoleni su ti pracovnici na menej rozlicnych veci, tak tiez sa v tom lepsie potom orientuju a lepsie tomu rozumeju si myslim. pozerala som si aj tie predajne, co maju, tak to musime nejak naplanovat, aby nam to aj casovo vychadzalo. ale uz sme sa doma dohodli, ze pojdeme pozriet.

Poslať Napísal: 24 Jan 2022, 13:44 

Hnedovlaska no ved to, ze to rozhodovanie bolo ozaj tazke. Keby si ich videla nazivo, to este krajsie vyzeraju. Mamina si vybrala bordovo-fialovu, sa odviazala, doteraz mala zakazdym len take blede neutralne sedacky. Vlastne cele byvanie ma skor takto ladene, takze pekne tam vynikne ta sedacka.
Gojika ano zlatko, presne v tej predajni sme kupovali. Vsak ono niekedy trochu tajomnosti nezaskodi, no nie? :D Ja som bola tiez taka, ze by som aj ku nam zobrala rovno nejaku, ale som sa ovladla.
Brayer dakujem, to som bola kupovat s maminou v Eurosofe. Vyskusaj pozriet, ked ta zaujala, my sme ju dokonca este aj v zlave kupili.

Poslať Napísal: 02 Feb 2022, 12:31 

Vyskúšam veru, lebo žena stále, že by sa nám hodila a zišla a že potrebujeme a podobne synonymá. Tak reku dobre, však je pravda, že táto, čo máme teraz už má dosť rokov a to najlepšie za sebou. Čiže nie som úplne proti. Len rád by som niečo také, čo nám zase vydrží dlhé roky a hneď sa nepresedí. Toto čo tu bol ten obrázok, tak sa mi ľúbi, že je taká veľká a aj tie farby sú také zaujímavé, nie len nudná šedá alebo podobne.

Poslať Napísal: 07 Feb 2022, 12:54 

co som si tak zbezne pozeral na stranke a na fb, tak oni sa zameriavaju skor na take kozene sedacky? teda ani neviem, ze ci je to akoze ozajstna koza alebo nejaka eko nahrada. a cisto len sedacky maju v ponuke? keby som chcel taku zostavu, ako to byvalo v mode davnejsie, ze 3+2+1, to mi vedia zabezpecit?

Poslať Napísal: 21 Feb 2022, 12:33 

Pamec dá sa povedať, že áno, ale nájdeš aj také klasické látkové v ponuke. Však keď sleduješ FB, tak tam si musel aj takéto vidieť, keď dávajú príspevky. Čo sa tej kože týka, tak je to normálna koža, nie tie náhrady akože koženka a tak podobne. Tak aj tie zostavy, to sú tiež sedačky, nie? :) Ale jasné, aj takéto tam majú. Je toho fakt veľa. To by si mal najlepšie, keby si išiel normálne osobne do predajne pozrieť.

Poslať Napísal: 23 Feb 2022, 11:03 

Pattricia pozeral som najskôr čo majú ponuku na webe a boli sme pozrieť aj v predajni v Bratislave potom. Musím uznať, že je z čoho vyberať. Tak sme nakoniec aj vybrali a odchádzali domov s objednávkou. Tiež sa nám, podarilo takto akciovú trafiť. To som v podstate na tom trval, že teda môže byť nová sedačka, ale zase nechcem za ňu neviem koľko utratiť.
Pamec majú aj takéto v ponuke, môžem potvrdiť. Nedávno sme boli pozrieť na predajni.

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 12:20 

@pattricia no si predstavujem, že to prebiehalo nejak tak ako toto moje vyberanie :D Tak ono už takto vyzerajú pekne. Čiže som aj utrafila s tou bordó, čo som ako prvú tipovala. Veď to som presne chcela povedať, že to aspoň oživí taký ten neutrálnejší priestor takáto farba.

Poslať Napísal: 11 Mar 2022, 11:59 

Brayer tak to je super, ze sa vam takto podarilo vybrat, ze ste aj usetrili este. Aj ste kupovali tu, co ste povodne vybrali, ci nieco uplne ine? Lebo by som sa necudovala, keby ste zmenili nazor. Ja som asi stokrat, kym sme sa tam prechadzali :D
Hnedovlaska ale to si nemysli, ze to u nas bolo tak, ze sme na prvy raz vybrali. Mali sme vybratu tu modru najskor, ale potom sa to este niekolkokrat zmenilo, az teda vitazna bola tato bordova. Chvalabohu, ze ju potom doviezli oni, lebo neviem, ako by sme riesili odvoz.

Poslať Napísal: 03 Apr 2022, 11:00 

Gojika sledujem, ale prevazne su tam len take velke sedacky, tak preto mi napadlo, ze ci aj taketo nieco, lebo tie kresla samostatne sa zase tak casto neobjavuju a teda som nevedel, ze ci sa to da takto. isto chcem ist aj pozriet do predajne, len som teda dopredu chcel aj nejake info. uz som si pozeral, ze by som siel do tej Bystrice pozriet, to by nam bolo tak fajn spojit aj s inymi aktivitami.
Brayer aj ste nieco vybrali?

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 09:34 

Pamec tak a normálne na stránke si neskúšal pozerať? Majú tam také pekné dvojkové, to by som aspoň ja osobne skôr brala ako len kreslo. Lepšie sa to využije si myslím, také väčšie pohodlie pre jedného, keď sa tam posadí a keď treba, tak sa pomestia s prehľadom aj dvaja.

Stránka 21 z 22 [ Príspevkov: 213 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre