Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 16 Máj 2017, 12:29 

"Gojika" - och už ma asi dorazíš, ale neposlala som ti ju stále. Nemala som na to čas a stále ma z roboty posielajú na nejaké služobné cesty, tak doma som minimálne. Ospravedlňujem sa ti. Už mi to je normálne trápne. Ale ďakujem, že si mi ty poslala link, akú máte vy. My máme veľmi podobnú tej vašej len nejaké malé odlišnosti sú na našej. Krásnu máš aj ty ;) ;)

Poslať Napísal: 24 Máj 2017, 11:34 

Amika píše:
"Gojika" - och už ma asi dorazíš, ale neposlala som ti ju stále. Nemala som na to čas a stále ma z roboty posielajú na nejaké služobné cesty, tak doma som minimálne. Ospravedlňujem sa ti. Už mi to je normálne trápne. Ale ďakujem, že si mi ty poslala link, akú máte vy. My máme veľmi podobnú tej vašej len nejaké malé odlišnosti sú na našej. Krásnu máš aj ty ;) ;)

Nedorazím ťa, nemám dôvod na to a nie som taká. Chápem tvoju situáciu. Aj ja to mám niekedy v robote tak, že jednoducho nič iné nestíham iba som stále tam a riešim pracovné veci. Takže kľud, chápem všetko:-) Keď podobnú tak bude jednoznačne tiež pekná. Veď oni v tej Eurosofe majú len pekné a pohodlné sedačky:-)

Poslať Napísal: 29 Máj 2017, 08:42 

"Gojika" - Som rada, že si taká chápavá, lebo nie každý je taký. Presne ako si napísala. Majú tam len pekné aj keď mne osobne sa nie všetky tie ich sedačky páčia ale väčšina áno. Je to vec vkusu ako aj so všetkým :-) Sestru som tam tiež poslala, lebo mi spomínala, že by sa im zišla nová, tak hneď som ju vyslala :-) Som zvedavá, kedy tam pôjde a či tam vôbec pôjde

Poslať Napísal: 05 Jún 2017, 13:16 

@Meggy: No vies, len aby som ja nebola prva, ktora sa bude na nich stazovat..Ale snad nie, ked si napisala ze su v pohode..Ved uz buduci tyzden by nam ju mali doviezt, tak snad ju aj dovezu..Uz sa jej neviem dockat a hlavne aj to, ze teraz v obyvacke nemame ziadny gauc..Je to na porazenie, ked pride navsteva musime sediet v kuchyni a to je nepohodlne:/:/..Jasne odfotim;);)

Poslať Napísal: 13 Jún 2017, 08:24 

Siska: Nemyslím si, že budeš na nich nadávať. Podľa môjho názoru a aj vlastnej skúsenosti ti môžem napísať, že Eurosofa je seriózna firma a snažia sa svojím zákazníkom poskytnúť len to najlepšie. Či už najväčšiu ponuku sedačiek, ochotu pomôcť pri výbere a aj pri samotnej spisovaní objednávky pri nás boli zlatý a ochotní. Ja na nich nič zlé nemôžem povedať.

Poslať Napísal: 21 Jún 2017, 14:17 

@Zanka: Az teraz som si vsimla, ze si mi napisala..Chcela som ist pisat @Meggy, ze na nu nadavat nebudem lebo sedacka je uplne uzasna..Super sa na nej sedi a este aj super vyzera..No nadhera, som stastna, ze som si ju kupila u nich...:-):-)

Poslať Napísal: 22 Jún 2017, 09:08 

Siska: Žeby som bola až taká nezaujímavá, že si si skoro správu odo mňa nevšimla? :lol: :lol: Ale nie, robím si srandu.. Niekedy sa stáva aj to. Ja som ťa chcela len utvrdiť v tom, že si si dobre vybrala a že nemusíš banovať. Vidíš a už si sa o tom presvedčila aj sama. Chápem, že zo začiatku majú ľudia z nových vecí obavy ale keď má viacej ľudí dobré skúsenosti tak netreba až tak panikáriť.

Poslať Napísal: 26 Jún 2017, 11:45 

@Zanka: Nie nie to nehovorim, ze nie si zaujimava..Len proste je tu vela sprav a medzi nimi som si nevsimla tu od teba a preto som ti dlhsie neodpisovala..Ano, uz to viem aj z vlastnej skusenosti ale dakujem aj tebe, ze si mi chcela poradit..Vazim si to;-);-) Je to tak, ze mnoho ludi sa boji novych veci..A to tak aj vzdy bude..

Poslať Napísal: 27 Jún 2017, 16:04 

Siska: Ja som si robila len srandu, neboj nič :lol: Je tu toho dosť, to máš pravdu. A verím, že sa niekedy stane, že si správu jednoducho nevšimneš. Áno to bude. Ale tak našťastie si teraz ľudia dosť takto zisťujú a potom už vedia čo môžu očakávať od danej firmy a čo nie. To je dobré, že sú už takéto vymoženosti

Poslať Napísal: 29 Jún 2017, 05:45 

Amika píše:
"Gojika" - Som rada, že si taká chápavá, lebo nie každý je taký. Presne ako si napísala. Majú tam len pekné aj keď mne osobne sa nie všetky tie ich sedačky páčia ale väčšina áno. Je to vec vkusu ako aj so všetkým :-) Sestru som tam tiež poslala, lebo mi spomínala, že by sa im zišla nová, tak hneď som ju vyslala :-) Som zvedavá, kedy tam pôjde a či tam vôbec pôjde

To viem, že nie každý je taký, keďže som sa stretla aj s takými ľuďmi, ktorým som aj dve hodiny mohla vysvetľovať a stále to nepochopili. Ale to je už iná vec a škoda o nej tu hovoriť. Tu sa sústreďme na sedačky;-) Áno? Tak super. A aj tam už bola, lebo ako pozerám, som ti dlhšie neodpísala, tak či náhodou medzi časom tam už aj neboli, hm?

Stránka 3 z 14 [ Príspevkov: 133 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre