Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 154 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 18 Okt 2019, 10:20 

niekde som videla napisane ze tato predajna ma aj online virtualnu prehliadku..viete mi poslat niekto link?...cez google to neviem najst:(((...diky...

Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 12:29 

ViktoriaM-0102: Nech sa ti páči, toto je Bratislavská pobočka: https://mpembed.com/show/?m=JHf1PpPcHoJ ... 11903726-1
A toto zase pobočka v Banskej Bystrici: https://my.matterport.com/show/?m=HD1Up ... &lp=1&ts=2

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 10:59 

meggy dakujem ti velmi pekne...ani nevies, ako si mi pomohlo...ja som to nikde nevedela najst a ked som aj nasla, tak mi to vobec neslo nacitat:(((...dufam, ze teraz mi to uz pojde...idem si ich predajnicky hned popozerat...este raz obrovske dakujem!...

Poslať Napísal: 01 Dec 2019, 15:07 

ViktoriaM-0102: Nemáš vôbec začo, rado sa stalo ;) Čudujem sa, že ti to nešlo, keďže ja som to hneď na prvý krát našla a hneď ako som klikla, tak mi to aj išlo. Popozeraj si a potom mi daj vedieť, či ti nejaká sedačka padla aj do oka, dobre? Som zvedavá :) :D

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 08:06 

@Anka-Janka: - presne toto mi povedal aj muž, že si idem hneď kopírovať fotky do pc, aby tiež o ne neprišiel:-DD Som rada, že si aspoň druhý z toho zobrali ponaučenie. Prepáč, že až teraz píšem ale akosi som mala veľa práce v robote a ešte aj doma. No fotku som ti našla. Toto bude naša sedačka za pár dní (dúfam):-)))
Obrázok

Poslať Napísal: 19 Dec 2019, 13:39 

Melani v pohode, hlavna vec, ze si sa ozvala;-) Krasnu sedacku ste vybrali. A co, uz ju mate aj doma? Uz sa z nej vytesujes??:-)

Poslať Napísal: 21 Jan 2020, 10:36 

Melánia26 píše:
@Anka-Janka: - presne toto mi povedal aj muž, že si idem hneď kopírovať fotky do pc, aby tiež o ne neprišiel:-DD Som rada, že si aspoň druhý z toho zobrali ponaučenie. Prepáč, že až teraz píšem ale akosi som mala veľa práce v robote a ešte aj doma. No fotku som ti našla. Toto bude naša sedačka za pár dní (dúfam):-)))
Obrázok

Mohla by si mi prosím ťa napísať, koľko takáto sedačka u nich stojí?
Je dosť pekná a aby som mal predstavu, koľko počítať € na dozariadovanie. Ešte to je síce dosť ďaleko ale moja žena si myslí, že už v lete bude zariaďovať, tak nech jej aspoň nejaké informácie posuniem :D

Poslať Napísal: 28 Jan 2020, 12:04 

@Anka-Janka: - áno, samozrejme, už ju máme domka:-)) Aaa ďakujeme;-)

@Timo: - za túto čo vidíš na obrázku sme zaplatili 980€. Teraz som ale videla, že na túto majú tuším nejakú zľavu. Neviem, či som to správne pochopila ale na FB dávali nejaký post. Tak možno teraz by ste aj za menej ju kúpili. Treba sledovať ich akcie, dosť často mávajú.

Poslať Napísal: 20 Feb 2020, 16:36 

Melánia26 píše:
@Anka-Janka: - áno, samozrejme, už ju máme domka:-)) Aaa ďakujeme;-)

@Timo: - za túto čo vidíš na obrázku sme zaplatili 980€. Teraz som ale videla, že na túto majú tuším nejakú zľavu. Neviem, či som to správne pochopila ale na FB dávali nejaký post. Tak možno teraz by ste aj za menej ju kúpili. Treba sledovať ich akcie, dosť často mávajú.

Ďakujem ti, už som ich začal sledovať.
Minulý týždeň som sa v ich predajni v BA aj zastavil a na zivo som videl tuto sedacku.
Velmi pohodlna mi prisla, parada.
Musim tam aj drahu zobrat, aby sme spolocne vybrali aj ked to je este dost casu.
No isto tam pojdeme!

Poslať Napísal: 25 Feb 2020, 09:27 

Melani super, tak to som rada, ze vsetko prebehlo bez problemov:-) Tak si ju pekne uzivajte:-) A prajem pekny zvysok dna;-)

Stránka 14 z 16 [ Príspevkov: 154 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 28 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre