Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 14 [ Príspevkov: 134 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sedačky Eurosofa
 Poslať Napísal: 06 Mar 2017, 14:02 

@Meggy: Byvame na poschodi, tak tam by si asi zauctovali nejaky poplatok, ze? To tak vacsinou maju. Ale mozno by som si aj nejakych chlapov - manzelovych kamaratov zavolala a oni by ju spolocne vytrepali hore. To uz je najmenej, to budem riesit potom ked kupit sedacku. A skor nevedia vyrobit sedacku?
@Vansa: Okey, idem ju najst a potom ti ju sem pridam, niekedy v priebehu tohto tyzdna, dobre? Lebo teraz nemam na to cas ju hladat

Poslať Napísal: 09 Mar 2017, 12:19 

Siska píše:
@Meggy: Byvame na poschodi, tak tam by si asi zauctovali nejaky poplatok, ze? To tak vacsinou maju. Ale mozno by som si aj nejakych chlapov - manzelovych kamaratov zavolala a oni by ju spolocne vytrepali hore. To uz je najmenej, to budem riesit potom ked kupit sedacku. A skor nevedia vyrobit sedacku?
@Vansa: Okey, idem ju najst a potom ti ju sem pridam, niekedy v priebehu tohto tyzdna, dobre? Lebo teraz nemam na to cas ju hladat

Kľudne Siska, veď budem čakať a keď mi ju sem pridáš tak ti dám spätnú väzbu, že čo na ňu hovorím, okey? Znesieš aj kritiku? Ak by sa mi náhodou nepáčila, lebo v tomto som dosť náročná :D :-D

Poslať Napísal: 13 Mar 2017, 12:52 

@Vanda: Znesiem kritiku, praveze budem rada, ked mi povies pravdu. Lebo ked som ju ukazovala kamaratkam, tak tie sa mi boja povedat pravdu do oci a vsetkym sa paci. Ako nehovorim, ona je pekna aj mne sa paci ale chcem aj realny nazor na nu pocut. Na tejto strane ju najdes: http://www.eurosofa.sk/?nemecke_sedacky - a presne to je ta, s nazvom LOOP. Som teda zvedava co povies, ked o sebe tvrdis ze si narocna:-)

Poslať Napísal: 30 Mar 2017, 10:06 

Siska píše:
@Vanda: Znesiem kritiku, praveze budem rada, ked mi povies pravdu. Lebo ked som ju ukazovala kamaratkam, tak tie sa mi boja povedat pravdu do oci a vsetkym sa paci. Ako nehovorim, ona je pekna aj mne sa paci ale chcem aj realny nazor na nu pocut. Na tejto strane ju najdes: http://www.eurosofa.sk/?nemecke_sedacky - a presne to je ta, s nazvom LOOP. Som teda zvedava co povies, ked o sebe tvrdis ze si narocna:-)

To o sebe netvrdím iba ja ale všetci čo ma poznajú :D :D Ale s kludným svedomím ti môžem napísať, že je tá sedačky veľmi pekná a spravíš dobre, keď si ju objednáš. Alebo ju majú priamo na predajni? Inak a ospravedlňujem sa ti za oneskorenú správu ale nedalo sa skôr:/

Poslať Napísal: 06 Apr 2017, 14:40 

Amika píše:
Ženuše chcela by som Vám napísať môj názor na Eurosofu. Máme od nich sedačku už vyše 10 rokov. Samozrejme predtým som si tiež zisťovala z ktorej firmy kúpiť sedačku aby bola v prvom rade z kvalitného materiálu a aby bola pohodlná. Čítala som mnoho dobrých referencií a tak sme išli do toho a môžem povedať, že sme dobre urobili. Zatiaľ sa ani nerozhejgala a ani koža sa neolúpava a to ju samozrejme každodenne používame, lebo veď pred telkou oddychujeme každý večer. Nebála by som sa od nich znovu si kúpiť sedačku. Toť môj názor, snáď pomôže pri rozhodovaní;-)

Ahoj Amika:-) A ktorú máte Vy? Pridaj nejakú fotku, som zvedavá, keďže od nich sme si približne pred rokom aj my kupovali sedaciu súpravu:-) Taktiež mám taký názor na nich, ako aj ty. Boli láskavý vo všetkom:-) Takýchto predajcov by mohlo byť aj viacej, že? To by bola normálne radosť nakupovať:-)

Poslať Napísal: 07 Apr 2017, 12:08 

Siska: Keď na poschodí bývate tak to nejaký asi hej. Ale dosť záleží aj od toho, akí chlapi od nich prídu. My sme mali šťastie. K nám prišli taký pohoďáci, že oni nám pomohli sedačku vyniesť úplne do bytu a to bývame na 5 poschodí. Ale zaplatili sme im to, lebo boli fakt zlatý a ochotní. Skôr asi nie, jedine že by si si zobrala priamo vystavenú sedačku, ktorú majú na predajni

Poslať Napísal: 10 Apr 2017, 19:07 

@Meggy: Tak snad budeme mat aj my take stastie ako vy. Lebo na nejakych neprijemnych ujov nemam moc naladu. Vzdy sa lepsie jedna s ludmi, ktori su v pohode ako s nejakymi odutymi..Uz som to inak aj ja zistila, lebo som im na facebooku pisala..A napokon som objednala..Radsej pockam par tyzdnov, nechcela som uz vystavenu sedacku, chcem novu, na ktorej nikto predtym nesedel

Poslať Napísal: 11 Apr 2017, 10:16 

Siska: Ale budeš, neboj nič. Zatiaľ som od nikoho nepočula, že by sa sťažovali na chlapov, ktorý vozia sedačky z Eurosofy. Aj kamarátka mi hovorila, že u nej boli v pohode, tak myslím, že sa nemáš čoho báť:-) Vidíš, tak fajn. Už teda len počkať zopár týždňov a budeš mať sedačku už aj doma. Potom mi ju odfoť, ak sa ti bude chcieť:-)

Poslať Napísal: 26 Apr 2017, 13:55 

Gojika prepáč, ale teraz som ešte v práci a išla som sa sem pozrieť a našla som si od teba správu. Nemám ti ale ako teraz poslať fotku, takže keď prídem domov ju odfotim a zajtra pošlem, okey? Bude ti to stačiť? Alebo pridaj ty fotku a ja ti poviem či takú istú alebo úplne nejakú inú máme my. To máš pravdu, všetci by taký mohli byť:-)

Poslať Napísal: 11 Máj 2017, 07:09 

Amika píše:
Gojika prepáč, ale teraz som ešte v práci a išla som sa sem pozrieť a našla som si od teba správu. Nemám ti ale ako teraz poslať fotku, takže keď prídem domov ju odfotim a zajtra pošlem, okey? Bude ti to stačiť? Alebo pridaj ty fotku a ja ti poviem či takú istú alebo úplne nejakú inú máme my. To máš pravdu, všetci by taký mohli byť:-)

Kľudne by mi to stačilo ale ako pozerám, tak si na mňa asi zabudla, že? Lebo žiadnu fotku tu nevidím, či kde si mi ju poslala alebo si ju vôbec neposielala? Pošlem ti teda ja akú máme a povieš mi čo na ňu hovoríš a či máte teda nejakú takú podobnú aj vy. Toto je naša: http://www.imageno.com/7ynwb79zwkyppic.html

Stránka 2 z 14 [ Príspevkov: 134 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre