Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 1 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 11 Feb 2016, 22:19 

Ahojte davame do noveho domu sandrokarton a zaujimalo by ma akou farbou (znacka) ste malovali steny ? Dolezite je aby to na prvy krat prekrylo a splnilo svoj ucet. Vdaka.

Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 11 Feb 2016, 22:21 

Ja dávam na sadrokarton vždy primalex polar na strop. A je to možné aj na prvý nater, ried to podla navodu a na steny primalex inspiro.

Poslať Napísal: 11 Feb 2016, 22:22 

Ja pouzivam Dulox mozno je tam trosku vyssia cena ale v tomto pripade neplatis len za znacku ale hlavne za kvalitu

Poslať Napísal: 06 Júl 2016, 19:45 

Ahojte tiež riešim niečo podobné a už si neviem dať rady. Farieb je naozaj mnoho, len neviem či všetky sú určené do interiéru alebo nie. Podľa čoho spoznám, že tak toto je dobrá a kvalitný farba??

Poslať Napísal: 07 Júl 2016, 17:00 

Tak v prvom rade musíš si uvedomiť na čo by mala tá farba ísť, čo to máš sádrokartón, či? Čo sa týka farieb tak väčšina má napísané kde je určená. Respektíve kde sa odporúča ju používať.

Poslať Napísal: 08 Júl 2016, 11:41 

Jasné, jasné. Zabudol som - je to sádrokartón. Na ten chytí každá farba či na to treba nejakú špeciálnu? A sú aj také farby ktoré sú určené aj do interiéru aj do exteriéru??

Poslať Napísal: 11 Júl 2016, 16:36 

Na sadrokarton by som nedaval baraku farbu. Treba sa popytat v predajni ze co by odporucali na sadrokarton. Co sa tyka farieb do exterieru a interieru. Ja zakazdym ked sme nieco farbili riesili a tak, tak som kupoval bud vnutornu farbu alebo vonkajsiu. Je to tak podla mna lepsie. A vies, ze ked je urcena len dnu tak bude tomu presne aj prisposobena ;)

Poslať Napísal: 12 Júl 2016, 13:11 

keď chceš farbu na sádrokartón tak hľadaj takú, čo je na to presne určená. Aj keď väčšinou sú tie vnútorné farby určené aj na viac povrchov. Ale sádrokartón by mal byť medzi nimi. A hlavne pozeraj na vlastnosti danej farby tie sú nesmierne dôležité.

Poslať Napísal: 13 Júl 2016, 10:47 

Ten sádrokartón nebol ešte ničím natieraný? Ak nie tak máš veľkú výhodu. Ale ber ohľad na to, že pred nanesením akejkoľvek farby je potrebné aby si očistil dané miesto, teda stenu od rôznych nečistôt, prachu a podobne. Pretože aj od toho záleží ako ti tá farba chytí. A hlavne tá stena musí byť suchá, keď budeš chcieť natierať farbou!

Poslať Napísal: 15 Júl 2016, 11:35 

vlastnosti farby? na to si mam davat pozor z akeho dovodu?
Nie nebol, viem to iste mi aj sused povedal. Ze horsie by bolo keby uz bol natierany a ja by som ho chcel znovu, aleze aj to by islo, len by to chcelo viac prace. Ale vobec neviem co to "viac prace" obnasa :shock:

Stránka 1 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre