Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 12 Sep 2019, 13:28 

vydatnost zalezi od toho ake velke baleni si vyberies. lebo mas 8, 15 a 20 kilove balenie takze uz je na tebe potom kolko potrebujes. ja som to mal aj na farbe napisane takze si vsimaj ak by si ju siel kupovat.
fu no uz ani neviem, novinka isto nie lebo ja som ju pouzil uz davnejsie a odporucili mi ju v predajni s farbami kde som bol, ze dobre kryje

Poslať Napísal: 13 Sep 2019, 13:47 

Aha okay, vdaka teda za info uz ju pojdem aj kupit, vyratal som si kolko cca mi treba takze dam potom vediet ako to cele dopadlo :lol:

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 12:57 

aha, tak to najvacsie ma aku vydatnost teda? a co stoji?

Poslať Napísal: 16 Sep 2019, 13:15 

skusali ste niekto uz premalovat aj tapety?...

Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 09:23 

premalovat tapety? to by si uz akoze naco robil? ved normalne stiahni dole tapety a maluj na stenu nie? tie tapety ti to podla mna vsiaknu a budes to malovat 3 roky aby ti to chytilo nejaku normalnu farbu bez flakov

Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 09:56 

fifoo!
normalne by som ich chcel premalovat...na stenach su uz roky takze neviem ako by to vyzeralo pod nimi, plus tam to vsetko lepidlo pod tym, proste by s tym bolo prilis vela roboty a to sa mi nechce...zena proste chce biele steny a tak hladam co najjednoduchsi sposob ako na to...

Poslať Napísal: 18 Sep 2019, 20:12 

pozeral som to teraz a to najvacsie balenie, teda tych 16 plus 4 kg ma vydatnost 180 - 260 m2, samozrejme to zalezi aj od toho ako si ju nariedis a tak. to mas len take priblizne odhady. ak si uz niekedy malovat tak vies na kolko ti cca vystaci take velke balenie. no a co sa tyka tych tapiet tak co ja viem tak tato albapura sa da aj na tie tapety pouzit tak skus tu

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 10:31 

sorry tak mne osobne to nepride ako moc dobry napad, myslim, ze najlepsie by bolo ich dat dole ale tak ked ysjek pise, ze sa to da tak to vyskusaj teda. daj potom aspon vediet ako to dopadlo, ci to vobec slo.
a cenu si mi nenapisal toho najvacsieho balenia

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 12:46 

nepisal som to uz nahodou niekde pred tym? a inak staci si zadat do googlu tu farbu a ze cena, a vyhodi to. zalezi ja od toho kde tu farbu kupujes ale tak okolo 30 eur rataj, niekde je to menej, niekde je to viac

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 12:24 

fakt? to nie je tak vela. dobre dik pojdem ju teda kupit dneska, hadam este stihnem co je pri nas blizko obchod s farbami

Stránka 6 z 9 [ Príspevkov: 84 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre