Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 14 z 29 [ Príspevkov: 287 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Sadrokarton - čím maľovať
 Poslať Napísal: 09 Dec 2019, 14:33 

AHA NO TO BY SOM VAM VEDELA ZMERAT AK BY STE MI TO POTOM VYRATALI A ROVNO MI POVEDALI KOLKO MAM AKEJ FARBY KUPIT :) BOLA BY SOM VDACNA. ALEBO AKO NAJDEM TIE KALKULACKY?

Poslať Napísal: 10 Dec 2019, 14:58 

Malovali ste niekto uz aj takto ked v noci mrzne? Ako ste to riesili s vetranim? Da sa to? Ci nie?

Poslať Napísal: 10 Dec 2019, 15:08 

CHICO103: JA SOM MALOVAL KED MRZLO, BOLO TO ESTE TENTO ROK ALE NA ZACIATKU, FEBRUAR TO BOL. ESTE AJ ZACALO AKURAT TEN VIKEND STRASNE SNEZIT. ALE ZVLADOL SOM TO UPLNE V POHODICKE

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 14:12 

Fakt? A ako ste to mali s vetranim? Boli ste tam potom celu dobu, ze ste tam aj spali po malovani a tak?

Poslať Napísal: 12 Dec 2019, 14:30 

ale prosim ta to isto zvladnes aj sama ;) ved aj na internete mas jednoduchy vzorec na vypocet m2

Poslať Napísal: 13 Dec 2019, 22:33 

CHICO103: NORMALNE VED AKO KLASICKY, KED SA MALOVALO TAK BOLO OTVORENE OKNO, TEDA TA MENSIA CAST OKNA, VED SME BOLI OBLECENI. SEM TAM SA ZAVRELO A POTOM SME PRIKURILI A USCHLO. NASTASTIE SME MALOVALI ASPON TAKOU FARBOU CO TAK NESMRDELA

Poslať Napísal: 13 Dec 2019, 23:29 

Dobre ale dalo sa tam vecer normalne existovat? Mohli ste tam spat? Lebo my nemame kam ist tak potrebujem vediet ci tam mozeme zostat. Lebo viem, ze kedysi ked sa malovalo tak prost enebolo dobre aby si potom zostal v tom priestore, chapes ma nie?

Poslať Napísal: 16 Dec 2019, 13:37 

VIES CO ASI BY SA AJ DALO, ONO TO NEBOL VOBEC NEJAKY VELKY SMRAD ALEBO CO, HENTA ALBAPURA PRAKTICKY NESMRDI VOBEC ALE MY SME AJ TAK SPALI U NASICH ALE VOBEC TO TAK NEMUSELO BYT

Poslať Napísal: 16 Dec 2019, 13:55 

To kde kupim? :shock:

Poslať Napísal: 17 Dec 2019, 14:58 

KED SOM SI TO UZ VYRATALA TAK MI VIETE ASPON POVEDAT KOLKO FARBY BUDEM POTREBOVAT?

Stránka 14 z 29 [ Príspevkov: 287 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre